Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Waymarky a challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 6:17

Děkuji všem za rady, povedlo se. Jen jsem chvilku hledal ty body v GPS, ale pak jsem je našel v oblíbených. Tak ještě jednou dík.
  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 7:43

neni zac :).
  • 0

#23 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 12:07

davidb11 napsal/a:
Dík za radu, asi do toho půjdu, protože jinak na ty waymarky nevím.
Ale challenge takhle sráhnout nejdou, že?


Debata tady proběhla o Waymarcích - k Challengím tedy takto - ne, nelze to - asi nejlepší možností je vytvoření si vlastních "virtuálních" keší v Geogetu, či GSAKU, kde si vše vyplnís sám podle vzoru tech challengí (ano je to makačka) a pak odešleš do GPS stejně jako waymarky...
  • 0
Užívej života...

#24 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 12:58

Já vím. V Praze jsem si teď stáhnul nějakých 2300 waymarků, asi 100-120 keší a čelenek mám jen 13. Takže jsem si je nakopčil na papír. Samozřejmě, že vše nedám, ale kdo je připraven není překvapen. Asi půjdu Prahou a budu jak japonští návštěvníci :-) všechno budu fotit. Ale ta představa, že mám zalogovat tolik waymarků mě přímo děsí.
  • 0

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 13:07

tak si ty wm rovnou vyfiltruj jen podle tech kategorii, ktere te zajimaji. nebo naopak od kazde kategorie jeden, kvuli ikonce. pak se treba dostanes na nejaky rozumny pocet a nebude te to desit :).
  • 0

#26 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 13:23

nevim jak ostetni, ale na to pouzivam mobil a aplikaci pro Android a mam Challenge online.
  • 0

#27 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2012 - 13:23

Ty mě to ani neděsí, navíc je to kruh, takže tam je hodně waymarků v místech, kde vůbec nezamířím. Ale co v GPS mi nepřekáží. Jaká ikonka? To se někde ukazuje? Tak na to jsem ještě něpřišel. Prozkoumám. Já jmám zatím oproti vám hodně hodně málo, jak keší, tak waymarků. Ale nijak se na kešing nespecializuji, mám i jiné zájmy, třeba hrát kuličky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama