Přejít na obsah


Fotka

Etrex Legend US


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 17:54

Dnes mi prisla vyse zminena GPSka (Etrex Legend), kterou jsem obednal ve FlySky shopu. Vlozil jsem nove baterky (polaritu jsem neobratil), ale gpska se nechce ani za nic zapnout - a uznate ze me to pekne se*e. Nestalo se nekomu neco podobneho? Diky SaLIk
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 18:52

Dnes mi prisla vyse zminena GPSka (Etrex Legend), kterou jsem obednal ve FlySky shopu. Vlozil jsem nove baterky (polaritu jsem neobratil), ale gpska se nechce ani za nic zapnout - a uznate ze me to pekne se*e. Nestalo se nekomu neco podobneho? Diky SaLIk

Ja ji mela od Bedy a zlobil joistick :-((. Po vyreklamovani ji hned vymenili a uz ma jineho majitele, tak nemuzu rict...Asi mi ted posles nekam, chytre rady take miluju, drzel jsi zapinatko chvili dyl??
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 21:06

Dnes mi prisla vyse zminena GPSka (Etrex Legend), kterou jsem obednal ve FlySky shopu. Vlozil jsem nove baterky (polaritu jsem neobratil), ale gpska se nechce ani za nic zapnout - a uznate ze me to pekne se*e. Nestalo se nekomu neco podobneho? Diky SaLIk

Tak to opravdu nas... Urcite reklamuj. Pripadne jako u kazdeho e shopu mas moznost zbozi do 14 dnu bez duvodu vratit. Kdysi nekomu prestala jit GPS. Po rade at s ni primerene durazne klepne se mu zase rozebehla. Asi nejakej studenak. Pak bych se takoveho pristroje okamzite zbavil.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 22:22

Ja ji mela od Bedy a zlobil joistick :-((. Po vyreklamovani ji hned vymenili a uz ma jineho majitele, tak nemuzu rict...Asi mi ted posles nekam, chytre rady take miluju, drzel jsi zapinatko chvili dyl??


jo jo drzel .. skoro minutu.. porad jsem se s tim nechtel smirit, ze mi nefunguje mrska..ted uz ze me ten vztek opadl, takze v pondeli poslu na reklamacku a snad druhy pokus vyjde :)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 22:26

Tak to opravdu nas... Urcite reklamuj. Pripadne jako u kazdeho e shopu mas moznost zbozi do 14 dnu bez duvodu vratit. Kdysi nekomu prestala jit GPS. Po rade at s ni primerene durazne klepne se mu zase rozebehla. Asi nejakej studenak. Pak bych se takoveho pristroje okamzite zbavil.


Premyslel jsem cim to muze byt(jsem elektrikar) a maji stesti ze je cela GPSka oblepena tou gumou, uz jsem totiz chtel hledat sroubky a trosku si to promerit :).. jeste me napadlo, ze muze byt spatnej software .. reklamacka to jisti
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 22:32

Ja taky reklamoval GPS u Bedy (joystick nesel smerem nahoru) do 72 hodin mi volali ze reklamace byla vyrizena - vymenou za novou GPS. Ovsem pro mapy uz pres tyden vyrizuju nove reg. cislo abych je mohl nahrat do GPS... Obcas uvazuju jestli by nebylo lepsi sehnat na netu cracklou verzi map, aspon bych se vyhnul problemum s preregistraci map. Kvuli tomuto uz sem provolal asi 200 Kc :-(( A jinak mobil mi obcas vypovi sluzbu a ten opravuju duraznym poklapem o koleno.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama