Přejít na obsah


Fotka

Václav Voda - ztracený invalida


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
22 odpovědí na toto téma

#1 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 20:00

Vzhledem k tomu, že kačeři jsou lidé všímaví a vyskytují se na místech, kam normální smrtelník nevkročí, dovoluji si přeposlat žádost mého kamaráda o pomoc při pátrání po Vašku Vodovi: Přátelé, od neděle večer 17.6. se nevrátil domů Vašek Voda, pravděpodobně se pohybuje v dopravních prostředcích nebo různých obchodních centrech v Praze. Je invalidní po těžkém mozkovém onemocnění. Často se dává do hovoru o ulicích, může být už dezorientovaný, dehydratovaný - hrozí kolaps organizmu. Kdo ho potkáte, zadržte ho a volejte: Honzu Voda mob. 776802069, okamžitě ho dojedeme vyzvednout, případně můžete dopravit na adresu domu: Wolkerova 9, Praha 6-Bubeneč. Budeme vděčni i za zprávu, kde jste ho potkali.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2 Kalimero

Kalimero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:26

3 hodiny od žádosti o pomoc a žádná reakce... Má holt smůlu že není kačer a pomoc zdejší komunity se tudíž očekávat nedá. Nebo se snad pletu a toto vlákno bude mít alespoň tisíc odpovědí?
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:32

Samozřejmě budu mít oči na šťopkách, dávám dohromady jednu multi v centru tak se tam teď pohybuju;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:33

Kalimero napsal/a:
3 hodiny od žádosti o pomoc a žádná reakce... Má holt smůlu že není kačer a pomoc zdejší komunity se tudíž očekávat nedá. Nebo se snad pletu a toto vlákno bude mít alespoň tisíc odpovědí?

Mám první odpověď v soukromé poště, dík! Předáno rodině. Jde zřejmě o první stopu vůbec.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Kalimero

Kalimero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 22:46

Neznám tě, ale hledám tě.... Funguje pouze u falešného pocitu sounáležitosti a případnému ocenění. Na toto téma(v souvislosti s událostmi nedávnými) jsem zrovna dnes debatoval s kamarádem-kolegou kačerem...
  • 0

#6 MichelleR1

MichelleR1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 23:00

...budu se snažit..rodina musí být silná a věřit...držím palce.
  • 0

#7 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 23:01

Kalimero napsal/a:
Neznám tě, ale hledám tě.... Funguje pouze u falešného pocitu sounáležitosti a případnému ocenění. Na toto téma(v souvislosti s událostmi nedávnými) jsem zrovna dnes debatoval s kamarádem-kolegou kačerem...

"Vůbec se mně to netýká, ale je to blbost" - to funguje pro změnu všude. Zrovna jsme se o tom bavili s kolegy na obědě.
(autorovi vlákna se omlouvám za OT.)
  • 0

#8 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 23:23

Má výšku do 170, hubený a nosí kšiltovku? Včera se se mnou pokusil navázat kontakt divný chlápek neurčitého věku v zámečnictví u stanice metra Háje. Byl jsem dost nasranej páč se mi pokusili vylomit zámek tak jsem na něj mrkl jen letmo a dál ho ignoroval.
  • 0

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 6:20

Kalimero napsal/a:
3 hodiny od žádosti o pomoc a žádná reakce... Má holt smůlu že není kačer a pomoc zdejší komunity se tudíž očekávat nedá. Nebo se snad pletu a toto vlákno bude mít alespoň tisíc odpovědí?


Samozřejmě po něm budeme koukat, až půjdeme ven. Ale není na tom nic moc, o čem se dá diskutovat. U ztraceného kačera se dá aspoň hádat, kolem kterých kešek se porozhlédnout, pozná se, kde už byl a kde ještě ne atd..., kdežto tady neodhadneš celkem nic a nevíš o tom člověku taky celkem nic. Pokud by bylo zase potřeba vylepit letáčky, myslím, že nebude problém.
  • 0

#10 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 6:30

Kalimero, nechapu co si tu dokazujes.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 6:58

mikelord napsal/a:
Kalimero, nechapu co si tu dokazujes.


to nechape nikdo. asi si popletl gc.cz a idnes. trollove tam vypadaji uplne stejne.
  • 0

#12 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:29

Dík za dosavadní dva ohlasy i nabídku pomoci. Zda ji využijeme, se rozhodne rodina. Pátrá má již i Policie ČR http://aplikace.poli...=21460619120011
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#13 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 8:33

Ach jo, to je hrozné, kolik lidí se může jen tak ztratit. Jako mimopražák mohu jen popřát, ať se brzy najde. Mám také známého po mozkové mrtvici, a to co ho napadá je opravdu často na úrovni děcka, takže lze čekat skoro cokoli. Jinak nejlépe opět rozvěsit plakáty, nejlepší je, když by ho někdo zadržel a rovnou zavolal rodině. To že byl před pár hodinami někde, to v Praze s její MHD neznamená nic...po takové době může být kdekoli.
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:03

Vzkaz z rodiny na téma letáčkové akce:

já bych s tím ještě počkal, včera jsme informaci masivně rozeslali na maily, jeho zná spousta kamarádů (věnoval se dlouho softballu) a tak je určitá reálná šance, že ho někdo potká. Také to má už i policie, která by to měla dát hned měšťákům a ti by se také měli snažit - i když tady jsem skeptický, protože on nedělá problémy, je velmi komunikativní, přátelský. Kdybycom se rozhodli vylepovat, dám zprávu. Pro něj není pouze Praha 6, on cestuje z konečné na konečnou. Před cca 3,5 rokem se ztratil a byl pryč 6 dnů (hledali všichni vč. policie) a našel ho kamarád v obchodním centru v Letňanech, který o ničem nevěděl - a dobře zareagoval - prostě ho přivezl.

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 9:33

Jacka_dominikanka napsal/a: U ztraceného kačera se dá aspoň hádat, kolem kterých kešek se porozhlédnout, pozná se, kde už byl a kde ještě ne atd..., kdežto tady neodhadneš celkem nic a nevíš o tom člověku taky celkem nic.

Jaktože ne? Jeho záliba v MHD je dobrá stopa. Řidiči zaregistrují když se s nima nějakej tulák vozí z konečné na konečnou. A jestli tím tráví i noc, tak si ho všimnou tuplem.
  • 0

#16 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 11:20

Znamenám si do paměti, budu v Praze o víkendu a budu se pohybovat jak v nákupákách, tak v MHD... dejte vědět případně co měl na sobě...
  • 0

#17 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 19:41

Přeposílám. Dobře to dopadlo. "Přátelé, díky společné pátrací akci se podařilo Vaška nalézt. Velmi duchapřítomná paní, která se o hledání dozvěděla z rozeslaného mailu s fotkou, který byl rozeslán u nich v práci, ona ho vytiskla a pověsila na nástěnku. Na Roztylech nastoupila do autobusu 136, kde ho poznala, zavolala kolegovi z práce, aby ji zjistil kontakt z mailu na nástěnce, dal jí telefon na mě, domluvili jsme se, že se sejdeme na konečné autobusu v Kobylisích, dala se s Vaškem do řeči a pak ho předala. Bylo to na samé hraně jeho vyčerpání, byl dehydratován, sotva se držel na nohou, špinavý..situace za úplné hraně, za 5.min.12.. Děkujeme všem, kterým nebyla akce lhostejná a měli snahu pomoci !! za všechny jeho přátele a rodinu Honza Voda p.s. chtěl bych požádat o předání této zprávy stejným způsobem, jako jste ji přeposílali. Jednak jako poděkování a také, aby se ostatní dozvěděli, že pátrací akce dobře dopadla !"
  • 0

#18 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 19:45

Velicenstvo napsal/a:
Přeposílám. Dobře to dopadlo.

Příjemná zpráva na konec dnešního dne,.
  • 0

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 19:53

Ho hurá :), škoda, že takhle to nedopadá častěji.
  • 0

#20 MichelleR1

MichelleR1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 19:59

...supeeer zprávy při večeru, v těchto vedrech si musel zkusit své..:(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama