Přejít na obsah


Fotka

Garmin Dakota - prasklina


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 arborad

arborad

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 16:19

Ahojte, na mojej Dakote som si všimol veľmi podobnú vec ako je písané v tejto téme ale u mňa to nie je len tenká čiara, viď foto. Nespadol mi, ani som s ním nebuchol nikde, mám ho tri týždne. Tú čiaru som si všimol až teraz cez víkend na priamom slnku, v tieni ju takmer nevidno. Vopred ďakujem za názory.

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

#2 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 16:42

Pokud to opravdu není prasklina, tak to bude podobný problém jako v tom příspěvku. Mám Oregona 550 a mám to samé a pokud bych si nepřečetl tu diskuzi, tak o ni do teďka nevím.
  • 0

#3 Babu team

Babu team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 17:02

Žádnou prasklinu nebrat, a jestli je v záruce okamžitě reklamovat.Vrátit zpět ti to mohou vždycky, ale měsíc asi nebudeš kešovat.Myslím že výměna krytu pro ně nebude takový problém jelikož ho máš tak krátce.
  • 0

#4 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 17:23

tahle vypadá škaredě :o jinak rovnou mám taky :@ asi jako všichni
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 17:50

Tak to je mazec, úplně stejně škaredě vypadající "prasklinu" mám na dakotě v uplne stejnem miste taky a za 2 roky používání jsem si ji vůbec nevšiml (až teď s baterkou v ruce) a pokud vím žádný vliv na "funkci" neměla (a to se k GPSce chovám docela neuctivě)... Tak snad to prasklina není a je to jen vada zpusobena výrobou...
  • 0
Užívej života...

#6 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 18:00

Tak to bude stejný problém jako u Oregonu jen v trošku větší míře. Viz zde: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
S největší pravděpodobností technologický problém při výrobě. Jedině se poptat více lidí co má Dakotu jestli je to tam taky. Pokud ano, tak bych to neřešil. Pokud je to ale viditelná povrchová prasklina, tak reklamace nebo výměna kusu.
  • 0

#7 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 20:33

tahle prasklina je jeste v pohode..... me se ted trochu odloupla kuze z tlacitka na zapinani gps... takze vodeodolnost je v pr.... yč... :( a to ji mame teprve rok a ani tak moc nelovime... mame s ni odloveno tak 350
  • 0

#8 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 20:38

a koukal jsem se na svoji dakotu... mam to tam take... asi to vazne neni prasklina.. ale mam to od sklicka az na kraj toho vrchniho krytu. a hned vedle mam takovou malinkou.. podle me je to jen seskupena barva pri tuhnuti.... nevim odkud to odlevali, odkud to tuhlu, ale je mozne, ze v te poloze v jake se ten dil vyrabel, se pri chladnuti v materialu neco delo a zpusobilo to tohle.... a je fakt divny, ze to maji vsechny dakoty (zatim teda)
  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 20:47

Jo, plastařina je věda. Asi tam pod tím je žebro, tj. víc materiálu a při tuhnutí se jim to propadá. Nebo se jim tam potkávají proudy plastu při lisování a nedodržují správně technologii, zvl. teploty. Pokud je to opravdu prasklina, případně jestli se zvětšuje, reklamovat. Ale větší problém je, že se stejnou technologií dělají podrážky na boty a praskají také. Už jsem zkusil taky reklamovat.
  • 0

#10 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2012 - 20:51

Trochu mne tímhle Garmin zklamává. Já mám Vistu, a už jen čekám, až odpadne guma. Brácha měnil už 2x, protože o hodně víc loví. Ale u tak odolného (mělo by být) zařízení to dost zamrzí. :(
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama