Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Obnova premium member


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 17:57

Zdravím,chci si prodloužit členství ale bohužel se mi to nedaří.Pustí mne pouze na update platební metody.Dál nic.Už mám dva dny členství propadlé.Co s tím.Prodlužuji poprvé.Dík za odpověď.
  • 0

#2 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 19:54

Ja v tom sveho casu nejak bloudil take a vyresil jsem to tim, ze jsem sam sobe koupil darkovy certifikat. Aktivoval a OK.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#3 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 19:59

Já to už po druhé řešil přes webobchod, zakoupil, zaplatil a do tří dnů proběhla aktivace...
  • 0

#4 Kankys

Kankys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 20:07

ja zas pres tytyty obchod.
  • 0

#5 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 20:16

Poprvé jsem to vyřešil také přes obchod, ale teď asi tři dny zpátky jsem to risknul a provedl platbu sám přes kartu. Vše proběhlo bez problémů. Fakturu zaslali asi do hodiny a prodloužení bylo skoro okamžité.
  • 0

#6 Jezza

Jezza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 20:34

ano platba prez kartu je naprosto bez problemu sam jsem mel puvodne strach ale už to delam třetim rokem a neni problem PM clnstvi nabehne okamžite po dokončeni cyklu a vypis je take prakticky hned... opravdu v tom neni problema mužu jedine doporucit...
  • 0

#7 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 20:52

Já se vždy nějak proklikám, zaplatím paypalem a je vše OK. Ale je možný, že nedávám prodloužit, že možná kupuji zase nové. Anglicky moc nevládnu.
  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 21:59

Taky jsem hned poprvé platil kartou a když mělo PM vypršet, přišel mi mail, že si platbu na další rok strhnou sami.
  • 0

#9 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 22:27

Smrk napsal/a:
Taky jsem hned poprvé platil kartou a když mělo PM vypršet, přišel mi mail, že si platbu na další rok strhnou sami.


Jo, tohle to udělá, když se nastaví "Recurring Membership".
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#10 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 6:18

v souvislosti s obnovou/zaniknutím premium členství by mě zajímalo, co se stane s rozdanými FP body? Odstraní se ze statistik kešek? Když si premium obnovím, obnoví se i seznam s oblíbenými keškami? Má někdo zkušenost?
  • 0

#11 libor70

libor70

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 6:53

Měl jsem po zakoupení navigace měsíc PM členství, potom delší dobu ne a nedávno jsem si ho znovu zakoupil. V seznamu oblíbených kešek mám i ty, které jsem tam zařadil v tenkrát...
  • 0

#12 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 7:47

Super, a ještě jak to je v průběhu basic membershipu - ty FP zůstanou u keší a počítají se, nebo zmizí a po obnově se vrátí k vybraným keškám? Sledoval to někdo?
  • 0

#13 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 8:00

JeDie napsal/a:
Super, a ještě jak to je v průběhu basic membershipu - ty FP zůstanou u keší a počítají se, nebo zmizí a po obnově se vrátí k vybraným keškám? Sledoval to někdo?


normalne to zustane
  • 0

#14 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 11:14

Jen pro zajímavost, pokud to někomu nejde kartou, nebo chce někdo ušetřit, tak PM se dá koupit i u nás (http://www.geogadget...er-i.-p289.html) a vždy ho máme o něco málo levněji, než kdybyste to platili kartou nebo paypalem přímo GS. Aktivace většinou do několika hodin, dle časového posunu a toho jak amíci makaj.
  • 0

#15 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2012 - 17:18

Obdobně to funguje i na www.geocity.cz.
  • 0

#16 hanceska

hanceska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 24 červenec 2012 - 11:32

Do teď jsem platila kartou, bez problémů. Naposledy jsem si zakoupila pokračující členství a velmi mě udivilo, že si částku strhli z karty sami, aniž bych musela někde platbu potvrdit. Při první platbě to bylo rádoby zabezpečený přes sms, těď nic. Takže když vidím, jak to tam mají s bezpečností databáze (viz kauza Tiskař, ať to bylo jak to bylo), hrozím se toho, že si informace z mé karty ukládají tamtéž.. Takže kartou už nikdy víc a jdu si ji snad radši vyměnit.
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 11:47

hanceska: a neplatis nahodou pres paypal?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 hanceska

hanceska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 24 červenec 2012 - 14:24

Neplatim, byla to platba primo kartou (podle cisla na karte). O platbe pres paypal uvazuju, ale nemam s tim moc zkusenosti, takze kdyz se naskytne jina moznost, jdu radsi jinou cestou. Rozhoden tech moznosti jak si zaplatit PM je u nas dost :)
  • 0

#19 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 14:39

jestli jsi při té první objednávce zaškrtla "recuring" nebo jak se to jmenuje, tak tam byla i informace o tom, že při výročí se už částka z karty strhne automaticky.
  • 0

#20 JimmyFL

JimmyFL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 15:02

Co je to kauza Tiskar? Jinak platit pres PayPal je asi uplne nejlepsi co jsem zatim vyzkousel. Jedinecna vyhoda je v tom ze nemusis davat kazdemu svoje cislo karty, coz neni moc bezpecny, ale je ulozeny jen v paypal systemu,(kterej ho nikomu neposkytne a kterymu zatim verim, a vzdy kdyz jsem potreboval tak fungoval). Zaroven pokud nekomu zaplatis a on te podvede tak ti PayPal vrati penize (zatim jsem to nastesti nemusel vyzkouset, ale pry to funguuje) Platba je stejne rychla a ty nepotrebujes mit kartu ani u sebe... Zaroven si nemusis dobijet nikde kredit, kterej mozna ani nevyuzijes a casem o nej prijdes. ;)
  • 0
Brzdy ani vykonem nenahradis....




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama