Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Obnova premium member


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 hanceska

hanceska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 24 červenec 2012 - 19:59

Díky za info, Paypal asi příště vyzkouším. Recuring jsem zaškrtla, ale očekávala jsem jen to, že mě to samo upozorní a donutí zaplatit, ne že si to strhne, to mám z toho, že nečtu moc pozorně návody.. Kauza Tiskař - najdi si, zadej do vyhledvani Chrastal. Je to ale diskuze o nicem, nakonec jsem tam ani neprispela, ac jsem puvodne chtela. Pribeh jednoho mladeho kacera, ktery ziskava souradnice finalek zpusobem, ktery taji, a ruzni lide si mysli ze se nabourava do databaze. Revieweri na nej vymysleli past v podobe kese s neexistujicim postupem k ziskani souradnic, coz se casti komunity dotklo, protoze se s ni samozrejme morili taky. Ja osobne si o databazi groundspeaku nemyslim nic dobreho, proto me informace o tom, ze vi moje cislo karty docela vydesila. Howgh.
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:30

Recuring je dobry do te doby, nez ti vyexpiruje platebni karta. Navic v pripade Paypalu je vyhoda v tom, ze nikdo cizi se nedostane k udajum z karty, protoze prevody realizuje primo Paypal. Rozhodne doporucuji.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:44

To snad ne! Kartou běžně platím, třeba jízdenky, a vždycky platba probíhá přes nějakou platební bránu a byl jsem ubezpečen, že obchodník se vůbec nedoví číslo karty, ale jen že platba proběhla. Navíc to mám blokované přes SMS. Dá se tomu věřit, že je to opravdu takhle? Asi se zeptám banky. PM jsem nekupoval, nevím jak to probíhá tam. Ale pokud si ve své databázi drží čísla karet, tak to ne.
  • 0

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:52

mpik: no vzhledem k tomu, ze ty udaje vyplnujes primo na webu GC.com, tak si to evidentne ukladaji:
https://www.geocachi...ip/premium.aspx

Proto rikam, zlatej Paypal.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:57

Tak tohle bych asi neriskoval. To bych radši koupil zprostředkovaně. Zabezpečenou platbou, nebo přímo převodem na účet.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama