GG statistiky, problém s SK mapou
#1
Publikováno 23 červen 2012 - 18:33
#2
Publikováno 23 červen 2012 - 21:27
S jakou mapou, kde? V jaké tabulce? Jakou keš?J4cker napsal/a:
Ahoj, mám problém se slovenskou mapou.
Když jsem našel kušuli v okrese Martin ... tak OK
Když jsem ji našel ve Žiar nad Hronom, tak na mapě nic :-(
V tabulce se však zobrazí přesný počet.
http://www.geocachin...ofile/?u=J4cker
Upřesni dotaz, na tohle se nedá nic odpovědět.
I bez GPS navigátoru se dá provozovat geocaching (www.drvota.net)
Rumunská anabáze 2009, Eurocaching Tour 2010, Eurocaching Tour 2011, Balt Cache Tour 2011, Oslo Cache Tour 2011, Balkan Caching Tour 2012, Euro Caching Tour 2013, Balkan Caching Tour 2014, Euro Caching Tour 2015
#3
Publikováno 24 červen 2012 - 8:14
ReadCanton SK~okres Slovakia FindsByCantonMap Flags:N none
Ze vsech nalezenych kesi (pochopitelne tech na slovensku), to zobrazi jen zlomek. Nejvice jich mam v okrese Žiar nad Hronom, ale ten se na mapě s kešulema nezobrazí. Mám zvolený parametr N, tedy čísla by to mělo zobrazovat a u ostatních to jakési čísla v jednotlivých okresech zobrazuje. U Žiaru však nikoliv.
Do statistik to prijme spravny pocet kesek na okresy, jelikož jsem to nechal vypisovat s tabulkou a tam to vypsalo i Žiar nad Hronom a k němu správný počet.
#4
Publikováno 24 červen 2012 - 10:02
Viděl bych to na problém generátoru statistik. Obrať se tedy s tímto problémem na autora statistik. Pravděpodobně na GgStat od MaFa.
#6
Publikováno 24 červen 2012 - 19:56
#7
Publikováno 25 červen 2012 - 7:17
#8
Publikováno 25 červen 2012 - 7:20
#9
Publikováno 25 červen 2012 - 7:25
#10
Publikováno 25 červen 2012 - 8:56
#11
Publikováno 25 červen 2012 - 20:40
#12
Publikováno 25 červen 2012 - 21:19
#13
Publikováno 26 červen 2012 - 8:57
#14
Publikováno 26 červen 2012 - 9:26
Jsi si jisty, ze jsi v dabazi nahrazoval v kodovani utf-8?v db nahrazeny vsechny nalezene SK teplice za "Turčianské Teplice" a vypnuto -> zapnuto -> vygenerovano a stale chybne :-(
#15
Publikováno 26 červen 2012 - 10:10
#16
Publikováno 26 červen 2012 - 14:16
#17
Publikováno 26 červen 2012 - 15:48
MaFa napsal/a:
Tady to vypada na gramaticky problem, GgStat predpoklada "Žiar nad Hronom", takze otazka je, co je spravne. Nicmene na strankach mesta je nad s malym n, takze v GgStatu je to spravne, ovsem Geoget to ma spatne v polygonech.
Jsi si jisty, ze jsi v dabazi nahrazoval v kodovani utf-8?v db nahrazeny vsechny nalezene SK teplice za "Turčianské Teplice" a vypnuto -> zapnuto -> vygenerovano a stale chybne :-(
Nehrazoval jsem to primo, ale atribut jsem smazal a spustil divider, ktery novy a spravny tag pridal. Když provádím filtrování přímo v GG tak mi to pracuje v pořádku, pouze statistiky nevypíšou všechny okresy správně.
#18
Publikováno 26 červen 2012 - 16:09
#19
Publikováno 26 červen 2012 - 18:30
balin napsal/a:
opravil som ale je to rovnaké. v mape nie je okres vyznačený
Čo a kde si opravil ? Keby som to netestoval tak by som to nepísal !
#20
Publikováno 26 červen 2012 - 18:36
J4cker napsal/a:
Tak opravil jsem vsechny 3 okresy, ale stale mi nekde lita 9 kesek na SK okresech :-(
Chtěl jsem se podívat co ve statistikách máš - ale ouha. Jsi utajená (anonymní) identita - takže smůla.
Zkus se alespoň podívat, jestli to vše co ti nefunguje náhodou není ten Vranov nad Toplou jak to píšu výše. Když tak zkusím všechny okresy...
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů