Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GG statistiky, problém s SK mapou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 18:33

Ahoj, mám problém se slovenskou mapou. Když jsem našel kušuli v okrese Martin ... tak OK Když jsem ji našel ve Žiar nad Hronom, tak na mapě nic :-( V tabulce se však zobrazí přesný počet. http://www.geocachin...ofile/?u=J4cker
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2012 - 21:27

J4cker napsal/a:
Ahoj, mám problém se slovenskou mapou.

Když jsem našel kušuli v okrese Martin ... tak OK
Když jsem ji našel ve Žiar nad Hronom, tak na mapě nic :-(
V tabulce se však zobrazí přesný počet.

http://www.geocachin...ofile/?u=J4cker

S jakou mapou, kde? V jaké tabulce? Jakou keš?
Upřesni dotaz, na tohle se nedá nic odpovědět.
  • 0

#3 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 8:14

Ve statistikach generovanych autostatem -> v sablone pouzivam prikazy:
ReadCanton SK~okres Slovakia
FindsByCantonMap Flags:N none

Ze vsech nalezenych kesi (pochopitelne tech na slovensku), to zobrazi jen zlomek. Nejvice jich mam v okrese Žiar nad Hronom, ale ten se na mapě s kešulema nezobrazí. Mám zvolený parametr N, tedy čísla by to mělo zobrazovat a u ostatních to jakési čísla v jednotlivých okresech zobrazuje. U Žiaru však nikoliv.

Do statistik to prijme spravny pocet kesek na okresy, jelikož jsem to nechal vypisovat s tabulkou a tam to vypsalo i Žiar nad Hronom a k němu správný počet.
  • 0

#4 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 10:02

Jako autor kódu map (pouze mapy, nikoliv skriptu na generování statistik) jsem prošel tvoji mapu Slovenska a narazil jsem na tuto chybu. Jeden okres je označován zkratkou TP, ale žádný takový v seznamu není. Viz http://www.geocachin...tat/manual.html.

Viděl bych to na problém generátoru statistik. Obrať se tedy s tímto problémem na autora statistik. Pravděpodobně na GgStat od MaFa.
  • 0

#5 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 15:19

ok diky za info, uz jsem napsal SZ
  • 0

#6 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 19:56

GgStat zná jediný okres s TP a to Teplice v Čechách, takže bych to viděl na nějaký bordel v databázi, zřejmě se ti míchají české Teplice s Turčainskými Teplicemi - ty mají zkratku TR. Zkontroluj si, zda máš v Gegogetu ty kešky správně zařazené,
  • 0
MaFa

#7 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 7:17

Chapu-li dobre fci divideru, ze pokazde provede rozdeleni kesuli dle polygonu na kraje a okresy CZ+SK, tak ten volam pri kazdem spusteni. Zkusim zkontrolovat jednotlive kesky
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 7:20

bacha, prideluje to jen tam, kde to jeste pridelene neni!
  • 0

#9 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 7:25

Script pro SK mi oznacil na SK okres Teplice, tak mozna tim to je. Smazan tag SK okres, spusten divider -> opet pridal tag Teplice (kraj Zilinsky) Nevim, kde se pracuje s temi zkratkami, popr co aktualizovat :-(
  • 0

#10 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 8:56

Kdyz se kouknu do adresare data/polygon/SK okresy, tak je tam soubor Teplice.txt. Ten soubor musis prejmenovat na Turčianské Teplice.txt a stejně tak uvnitř toho souboru na prvním řádku. Nejlepší by asi bylo, kdyby to Haluma opravil i v distribuci GeoGetu.
  • 0
MaFa

#11 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 20:40

Diky za tip ... no a jeste jak hromadne odebrat atribut SK okres :-) Jdu se s tim popasovat
  • 0

#12 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 21:19

pri startu geogetu si vzdycky teplice vytvori :-( *opr* Ano, protoze je treba prepisovat na spravnem miste :-) zjisteni: v db nahrazeny vsechny nalezene SK teplice za "Turčianské Teplice" a vypnuto -> zapnuto -> vygenerovano a stale chybne :-( Jeste se najde nejaky tip, co upravit?
  • 0

#13 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 8:57

mám podobný problém s okresom Žiar Nad Hronom v tabulke nájdených 38. na mape nič
  • 0

#14 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 9:26

Tady to vypada na gramaticky problem, GgStat predpoklada "Žiar nad Hronom", takze otazka je, co je spravne. Nicmene na strankach mesta je nad s malym n, takze v GgStatu je to spravne, ovsem Geoget to ma spatne v polygonech.

v db nahrazeny vsechny nalezene SK teplice za "Turčianské Teplice" a vypnuto -> zapnuto -> vygenerovano a stale chybne :-(

Jsi si jisty, ze jsi v dabazi nahrazoval v kodovani utf-8?
  • 0
MaFa

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 10:10

Nezávisle na ostatních jsem se na to také díval. 1) Turčianské Teplice - tam je to jasné, máme chybně nazvaný soubor polygonů. 2) Žiar nad Hronom - úplně stejný problém, jenže není na první pohled patrný. GGstat je zřejmě case-sensitivní a tak to nenajde když se liší velikost písmen. Je zapotřebí přejmenovat "Teplice" na "Turčianske Teplice" "Žiar Nad Hronom" na "Žiar nad Hronom" a taky "Vranov Nad Topľou" na "Vranov nad Topľou". Když si to někdo bude přejmenovávat, taj je nutno to udělat v adresáři "data\polygon\SK okresy" a pak ještě taky v "distdata\polygon\SK okresy" . Bohužel to GeoGet nebere z toho prvního komentářového řádku, podle mého názoru by se tím řada věcí zjednodušila a odpadla by řada problémů (navrhoval jsem to HaLuMovi už asi před rokem). Chtělo by to opravit v distribuci, třebas společně se změnama v rakouských okresech které jsem HaLuMovi posílal už před mnoha týdny.
  • 0

#16 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 14:16

opravil som ale je to rovnaké. v mape nie je okres vyznačený
  • 0

#17 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 15:48

MaFa napsal/a:
Tady to vypada na gramaticky problem, GgStat predpoklada "Žiar nad Hronom", takze otazka je, co je spravne. Nicmene na strankach mesta je nad s malym n, takze v GgStatu je to spravne, ovsem Geoget to ma spatne v polygonech.

v db nahrazeny vsechny nalezene SK teplice za "Turčianské Teplice" a vypnuto -> zapnuto -> vygenerovano a stale chybne :-(

Jsi si jisty, ze jsi v dabazi nahrazoval v kodovani utf-8?


Nehrazoval jsem to primo, ale atribut jsem smazal a spustil divider, ktery novy a spravny tag pridal. Když provádím filtrování přímo v GG tak mi to pracuje v pořádku, pouze statistiky nevypíšou všechny okresy správně.
  • 0

#18 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 16:09

Tak opravil jsem vsechny 3 okresy, ale stale mi nekde lita 9 kesek na SK okresech :-(
  • 0

#19 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:30

balin napsal/a:
opravil som ale je to rovnaké. v mape nie je okres vyznačený


Čo a kde si opravil ? Keby som to netestoval tak by som to nepísal !
  • 0

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:36

J4cker napsal/a:
Tak opravil jsem vsechny 3 okresy, ale stale mi nekde lita 9 kesek na SK okresech :-(


Chtěl jsem se podívat co ve statistikách máš - ale ouha. Jsi utajená (anonymní) identita - takže smůla.

Zkus se alespoň podívat, jestli to vše co ti nefunguje náhodou není ten Vranov nad Toplou jak to píšu výše. Když tak zkusím všechny okresy...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama