Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GG statistiky, problém s SK mapou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:57

Arne1 napsal/a:
Chtělo by to opravit v distribuci, třebas společně se změnama v rakouských okresech které jsem HaLuMovi posílal už před mnoha týdny.


Coz znamena, ze jsem to nekde zabordelil. Muzes mi to, prosim, poslat znova? Dik.
  • 0

#22 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:59

HaLuMa napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Chtělo by to opravit v distribuci, třebas společně se změnama v rakouských okresech které jsem HaLuMovi posílal už před mnoha týdny.


Coz znamena, ze jsem to nekde zabordelil. Muzes mi to, prosim, poslat znova? Dik.


:-)) s radostí, ale musím to vlastně taky najít
  • 0

#23 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 19:54

Provedl jsem upravy vsech okresu co jsem nasel, ktere nami velka "Nad" v nazvu (asi tri) Utajeny? Nevim na kterem serveru, GC nick mam J4cker. direct link: http://www.geocachin...7b-6a2288c6e929
  • 0

#24 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 20:15

Utajeny? Nevim na kterem serveru, GC nick mam J4cker.

Tim je mysleno ze si mas vyplnit ten odkaz na gc.com profilu v profilu tady, pak nam ostatnim staci jeden klick.
  • 0
MaFa

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 20:16

J4cker napsal/a:
Provedl jsem upravy vsech okresu co jsem nasel, ktere nami velka "Nad" v nazvu (asi tri)

Utajeny? Nevim na kterem serveru, GC nick mam J4cker.

direct link: http://www.geocachin...7b-6a2288c6e929

bylo by lepší do budoucna si to prolinkovat dle návodu http://wiki.geocachi...r_geocaching.cz
  • 0

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 23:13

J4cker napsal/a:
Provedl jsem upravy vsech okresu co jsem nasel, ktere nami velka "Nad" v nazvu (asi tri)

Utajeny? Nevim na kterem serveru, GC nick mam J4cker.

direct link: http://www.geocachin...7b-6a2288c6e929


Tři "Nad"? Není to nějak moc ?
Ale škoda že tě nenapadlo popsat PŘESNĚ COS DĚLAL. To se opravdu špatně hledá kde je chyba a zbytečně ztrácíš čas ostatních.

Udělal jsem si nález v každém okrese, opravil ty tři známé chyby a bylo to celkem v pořádku - každý okres vybarvený. Akorát v Žiaru nad Hronom nebylo číslo - a to je spíše na PetrX.

Kromě toho se mi nelíbí to množství nepřiřazených keší kolem Košic, ještě se na to v nejbližších dnech zkusím podívat.
  • 0

#27 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 6:12

Prosil v profilu vyplněn Co jsem delal? Uz to to pisu snad podruhe: Smazany tagy "SK okres" Prejmenovany polygony na verze s malyma "nad" Spusteni divideru ... Ziar nad Hronom mi prave funguje :-) ale ostatni okresy, ktere podle slepe mapy nevim z pameti davaji v souctu mene kesi, nez na SK mam. Budu to muset po jednom prekontrolovat jeste. Chvilku mi to potrva.
  • 0

#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 8:35

J4cker napsal/a:
Prosil v profilu vyplněn

Co jsem delal? Uz to to pisu snad podruhe:

Smazany tagy "SK okres"
Prejmenovany polygony na verze s malyma "nad"
Spusteni divideru
...

Ziar nad Hronom mi prave funguje :-) ale ostatni okresy, ktere podle slepe mapy nevim z pameti davaji v souctu mene kesi, nez na SK mam. Budu to muset po jednom prekontrolovat jeste. Chvilku mi to potrva.


A nejsou to keše které nemají okres přiřazen ? Psal jsem, že kolem Košic je asi v polygonech nějaká díra.
  • 0

#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 13:24

Koukám, že zmat je v okrese Košice-vidiek, tam se spousta keší neotaguje. Kouknu na to jak bude chvilka. Pak samozřejmě jsou ještě problémy na hranicích krajů / okresů / zemí - ale to se dá řešit jen velmi obtížně, pokud k polygonům nejsou udělané soubory které by to jednotně vygenerovaly. Nebo pokud se to netahá z nějakého GISu.
  • 0

#30 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 21:26

aha, jenze pro jistotu opakuju uplnou informaci: Kdyz dam minimapku SK s vypisem okresu (dvousloupcovy vypis s tabulkou) tak pocet-okres sedi, jenom cisla na mapce nekoresponduji s tabulkou tot ten zadrhel. Budu koumat zitra, dneska jsem znicen po T4 serii
  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 1:11

Bohužel, na svých datech to nemohu potvrdit a ostatně ani nevím jak by se to mohlo stát.
  • 0

#32 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 7:50

Tak dej tu tabulku do sveho profilu, hned se bude ostatnim lepe hledat. Alespon bude mozny zjistit, ktery okres to je.
  • 0
MaFa

#33 yakuza_cz

yakuza_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 18:13

UID test only :)
  • 0

#34 J4cker

J4cker

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 16:42

Profil jsem aktualizoval a nyní se zobrazuje včetně tabulky. Postupně porovnávám dle manuálu k mapám jednotlivé názvy okresů. Další problém byl: Turčianské Teplice vs. Turčianske Teplice (čárka na v prvním slově) Tak po opravě této chybky je to u mých foundů komplet OK. Dohromady to tedy byly malá písmena u názvů měst s předložkou "nad" a místo Teplic mít Turčianske Teplice bez carky nad e v prvním slově
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama