Přejít na obsah


Fotka

Smrt jizerskych roveru - s***i opět vítězí :-(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
103 odpovědí na toto téma

#101 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 16:33

REVIZ napsal/a:
, seš jen obyčejnej řaďák, tak jako my všichni ostatní, takže pro příště bych ti doporučil držet hubu a krok....

Jakobych ucítil závan starých časů :D:D:D Kdo bude vyčnívat, názorama, chováním nebo jen vlasama, bude znormalizován :D:D:D
  • 0

#102 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 16:33

Vláček napsal/a:
současní američtí mládenci a panny nevědí nic o historii našeho koutku Evropy
Řekl bych, že vědí zhruba totéž, co současní čeští mládenci a panny o historii státu Washington.

My jim, ovšem, s vědomím své nevědomosti, kešky nerušíme. Navíc si myslím, že o historii Ameriky víme obecně víc, než naopak. To je takový velmocenský komplex. O americké historii toho vědí někdy i Japonci víc, než průměrný americký středoškolák. Viz historka:

Chytrý chlapec Suzuki

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: 'Dejte mi svobodu nebo mě zabte?'"
Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry, 1775, ve Philadelphii."
"Výborně, Suzuki, a kdo řekl: 'Stát je národ a národ nesmí zhynout?"
Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln, 1863, ve Washingtonu."
Učitelka se podívá na žáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!"
"Kdo to řekl?" zvolá učitelka.
Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: General McArthur, 1942 v Guadalcanalu, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler."
Třída je zcela zticha, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!"
Učitelka křičí: "Kdo to byl!"
Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio, 1991."
Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!"
Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?"
Suzuki bez mrknutí oka prohlásí: "Bill Clinton Monice Levinské, 1997, ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu."
Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!"
A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při Velké ceně motocyklů v Brazilii, 2002."
Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!!"
Suzuki: "Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, Praha, 2003."
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#103 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 16:38

Trhac: revoluce 1989, prvni polistopadove volby: 8. - 9. 6. 1990 Zanik a rozpusteni KSC: 7. dubna 1992. muzes si to vyguglit
  • 0

#104 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2012 - 16:39

nadávejte si jinde. zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama