Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#561 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:51

shaman3 napsal/a:
Žádné takové smluvní ustanovení jsem neviděl a nevěřím, že tam je, protože by bylo v rozporu se zákony ČR a omezovalo by protizákonně práva spotřebitele.

Nějak si zapomněl na to že právo jednoho končí tam kde začíná právo druhého.
  • 0

#562 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:53

Kabelovku nemám a mít nebudu, na televizi se skoro nedívám. Já se bavím o tom, že PM nemá omezeno poskytování GPX souboru jiným osobám a BM nemá omezeno přijímání darů od PM.
  • 0

#563 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:57

To seš tak tupej? Tady nejde o to jestli máš kabelovku nebo ne. Tady jde obecně o to že firma (jakákoliv GS, kabelovka) má právo poskytovat nějaké služby zdarma a nějaké služby placené a na to využívání placených služeb nastavovat pravidla užívání. Takže PM může mít klidně omezeno poskytování jiným osobám. proč myslíš že třeba používání skriptů geojarry pro stahování informací z GS je proti jejich pravidlům. Když se v právu nevyznáš a jen si ho vykládáš podle svého a blbě tak se s ním neoháněj.
  • 0

#564 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:58

shaman3 napsal/a: Tohle vlákno by mělo sloužit k žádostem o PQ GPX a ne k dehonestování žadatelů. Pokud to GPX poskytnout nechcete, tak ho neposkytujte, poskytne ho prostě někdo jiný, s tím nemá problém.



Už i BM ti sem napsali, že by se styděli použít tohle vlákno k prosbě o PQ a ty ani tohle nechápeš?
  • 0

#565 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:02

No jasně, BM mi píšou o to GPX na email, po tom, co jste tady dokázali spustit, se jim ani nedivím, že nepíší sem. ;)

GS přímo v nabídce PM členství píše, že PM může seznamy keší nejen vytvářet, ale i sdílet. Nevěřím tedy, že by nemohl PM darovat někomu GPX, vždyť je to také jen seznam keší.
https://www.geocachi...ip/default.aspx
  • 0

#566 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:04

Jsem PM, ale jen kvůli ignore listu, bookmarkům a filtrování mapy. S programy typu GG apod. si nerozumím a PQ si při mé frekvenci. lovení negeneruju, ani to dost dobře neumím. Těch zatržítek je tam až moc. Mohl bys mi prosím přeposlat to PQ PM keší? Mail mám v profilů. Dík.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#567 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:07

shaman3 napsal/a:
No jasně, BM mi píšou o to GPX na email, po tom, co jste tady dokázali spustit, se jim ani nedivím, že nepíší sem. ;)

GS přímo v nabídce PM členství píše, že PM může seznamy keší nejen vytvářet, ale i sdílet. Nevěřím tedy, že by nemohl PM darovat někomu GPX, vždyť je to také jen seznam keší.
https://www.geocachi...ip/default.aspx

Seznam keší je bookmark a ten lze sdílet a to není PQ nebo gpx. Vždyť tobě unikají i základní principy geocachingu. Seznam keší je seznam keší už ten název to říká. Kdežto GPX jsou veškeré informace o těch keších, listing, souřadnice, hint.
  • 0

#568 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:08

shaman3 napsal/a:
No jasně, BM mi píšou o to GPX přes SZ, po tom, co jste tady dokázali spustit, se jim ani nedivím, že nepíší sem. ;)


Ty se mi zdáš. : D Co ty dokážeš, to dokáže málokdo. Ale myslím, že tímhle si zde své ego nezvedneš.
  • 0

#569 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:13

martinracek26 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
No jasně, BM mi píšou o to GPX na email, po tom, co jste tady dokázali spustit, se jim ani nedivím, že nepíší sem. ;)

GS přímo v nabídce PM členství píše, že PM může seznamy keší nejen vytvářet, ale i sdílet. Nevěřím tedy, že by nemohl PM darovat někomu GPX, vždyť je to také jen seznam keší.
https://www.geocachi...ip/default.aspx

Seznam keší je bookmark a ten lze sdílet a to není PQ nebo gpx. Vždyť tobě unikají i základní principy geocachingu. Seznam keší je seznam keší už ten název to říká. Kdežto GPX jsou veškeré informace o těch keších, listing, souřadnice, hint.

Každopádně tam nikde nevidím, že má PM zakázáno GPX sdílet. Když může sdílet bookmark, tak může logicky sdílet i GPX vytvořené z toho bookmarku.
  • 0

#570 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:18

Nerad rusim vasnivou diskusi, ale myslim, ze on opravdu zadny zakon CR neporusil. At na to koukam zleva nebo zprava, tak podle mne je vinen ten, kdo mu ta data dal. Coz ovsem neznamena, ze s postupem souhlasim. Ale je to jen jeden z davu takovych vycuranku, kterych jsou jiste desitky.
  • 0

#571 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:18

Nemůžeš to tam vidět když tyto pravidla potvrzuješ při nákupu PM. A nemůže to GPX sdílet. Bookmark to je něco jiného nemíchej jabka a hrušky. Bookmark může PM vytvářet, sdílet ho k prohlížení ostatním členům i BM a může z něj vytvářet PQ. BM může pouze prohlížet nasdílené bookmarky. Z čehož logicky plyne, že pokud BM nemá právo dělat si sám PQ z toho bookmarku tak PM mu ho nesmí poskytovat protože logicky by došlo k porušování pravidel. Jenže podle tvé logiky to stejně bude úplně jinak.
  • 0

#572 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:21

Libor.29 napsal/a:
Nerad rusim vasnivou diskusi, ale myslim, ze on opravdu zadny zakon CR neporusil. At na to koukam zleva nebo zprava, tak podle mne je vinen ten, kdo mu ta data dal.
Coz ovsem neznamena, ze s postupem souhlasim. Ale je to jen jeden z davu takovych vycuranku, kterych jsou jiste desitky.

Ale tady přece nejde o zákony ČR ty sem pořád tahá on. Tady jde přece o pravidla GS což on nechce chápat. A samozřejmě je vinen ten kdo mu je dal a stejně tak i on protože podle pravidel GS na tyhle data nemá nárok a přesto je požaduje a tím nabádá jiné aby pravidla porušovali.
  • 0

#573 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:25

Tož dík. Ale k čemu mi to je, když moje GPS GPX nebere a musím to preulozit do gdb. Tím se všechny informace ztratí. A zase si budu muset podstatné informace tisknout. Nejlépe v Cachelistu pro Chrome.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#574 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:27

Není zač, když můžu, pomůžu. V Locusu mi to funguje OK. Nikde nevidím zákaz sdílení PQ GPX. A nikde nevidím zákaz přijímání darů BM ze strany PM. Pokud to někde je, měl mě GS dát možnost s tím seznámit. Takovou možnost jsem nedostal. Nebo kde to je? Dejte odkaz. Protože jinak to jsou jen prázdné keci a pravděpodobně vaše výmysly.
  • 0

#575 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:27

BellaUH napsal/a:
Tož dík. Ale k čemu mi to je, když moje GPS GPX nebere a musím to preulozit do gdb. Tím se všechny informace ztratí. A zase si budu muset podstatné informace tisknout. Nejlépe v Cachelistu pro Chrome.

Takže předpokládám, že ti to GPX přeposlal.
  • 0

#576 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:29

To už bylo GPX z Geogetu. ;)
  • 0

#577 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:30

tomy.22 napsal/a:
Ty se mi zdáš. : D Co ty dokážeš, to dokáže málokdo. Ale myslím, že tímhle si zde své ego nezvedneš.

Tak co bys chtel od nekoho, kdo ac muz, tak jeho pracovni zarazeni je "administrativni pracovnice". Kolegum je akorat pro smich, tak si to kompenzuje tady.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#578 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:31

martinracek26 napsal/a:

BellaUH napsal/a:
Tož dík. Ale k čemu mi to je, když moje GPS GPX nebere a musím to preulozit do gdb. Tím se všechny informace ztratí. A zase si budu muset podstatné informace tisknout. Nejlépe v Cachelistu pro Chrome.

Takže předpokládám, že ti to GPX přeposlal.

Dvakrát.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#579 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:32

shaman3 napsal/a:
Nikde nevidím zákaz sdílení PQ GPX. A nikde nevidím zákaz přijímání darů BM ze strany PM. Pokud to někde je, měl mě GS dát možnost s tím seznámit. Takovou možnost jsem nedostal. Nebo kde to je? Dejte odkaz. Protože jinak to jsou jen prázdné keci a pravděpodobně vaše výmysly.

To je fakt už tupost. Ty nemůlžeš vidět zákaz sdílet GPX když na ně nemáš právo. Tohle se potvrzuje ve chvíli kdy se kupuje PM. Tam potvrzuješ podmínky užívání tohoto členství a tam to je. Těžko ti na to můžu poslat odkaz, to by sis ho prostě musel koupit a tam si to potom přečíst. A ty z pozice BM máš právo používat určité součásti hry, které ti jsou povoleny. OStatní ti povoleny nejsou a tudíž k nim nemáš přístup. A prvotní ompulz přišel od tebe aby ti to PQ někdo poslal, tudíž ses proti pravidlům k těmto funkcím snažil dostat, nikdo ti to neposlal sám od sebe, ty sis o to nejdříve řekl.
  • 0

#580 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 19:35

Hele promiň, že ti to řeknu tak na rovinu, ale je to blbost. Mě nikdo nemůže zakazovat disponovat s tím, co jsem dostal. Tím že jsem dar přijal, stal se mým majetkem. Stejně tak může PM disponovat s tím, co si z bookmarku vygeneroval. Je to jeho majetek. Jeho práva nemůžou být takto omezována.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama