Přejít na obsah


Fotka

PQ GPX všech PM keší v ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
596 odpovědí na toto téma

#41 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:13

shaman3 napsal/a:

mudlodcera napsal/a:
A kde je tedy podekovani za kes? To uz i to TFTC je mnohonasobne lepsi, protoze alespon slusne podekujes, ale smajlik tak akorat nas***


Jaké poděkování za keš? Snad Ownerovi za to že mi znemožnil navštívit jeho keš tím že ji zpřístupnil jen pro PM? Tomu kdo mi zpřístupnil listing a souřadnice pomocí PQ GPX jsem už poděkoval.


A premyslel jsi nekdy proc to ten owner vlastne udelal? A podekovat za kes je SLUSNOST a pokud nevis, co to znamena, tak si to vyhledej na internetu.

shaman3 napsal/a:
Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.


Jsem BM a VZDY za kes podekuji. Uz minimalne proto, ze ten owner si dal praci a vymyslel tema a tu krabku tam pro nas kacery ulozil. Takze jak jsem psala vyse - slusnost by ti neskodila
  • 0

#42 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:13

plavciku, jestli on vůbec nějaký log vůbec bude. :D

viz. listing
domaci priprava nutna - jasnejsi nez 3m
nalezena listina dve poselstvi skryva..


  • 0

#43 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 22:22

shaman3 napsal/a:
Potřeboval bych od někoho s PM vygenerovat a zaslat PQ ve formátu GPX k dalším níže uvedeným šesti keším na shaman3(a)email.cz. Je to už poslední várka tenhle rok. Za projevenou ochotu na tuto moji prosbu předem děkuji. Keše jsou uvedeny i s přímými odkazy. Pokud by někoho z vás uráželo, že při logování neděkuji, tak ať mi prosím nic neposílá, jistě se najde jiný hodný PM kolega, který mi to bez nějakých takových podmínek pošle.

GC35P4Q
GC35P4X
GC35P4P
GC35P4H
GC35P4V
GC35P4M

Tobe jde jedine nasrat.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#44 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 1:15

mudlodcera napsal/a:
Jsem BM a VZDY za kes podekuji. Uz minimalne proto, ze ten owner si dal praci a vymyslel tema a tu krabku tam pro nas kacery ulozil. Takze jak jsem psala vyse - slusnost by ti neskodila



Přesně tak. K tomu není co dodat. ;)
  • 0

#45 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 6:47

shaman3 napsal/a:
Potřeboval bych od někoho s PM vygenerovat a zaslat PQ ve formátu GPX k dalším níže uvedeným šesti keším na shaman3(a)email.cz. Je to už poslední várka tenhle rok. Za projevenou ochotu na tuto moji prosbu předem děkuji. Keše jsou uvedeny i s přímými odkazy. Pokud by někoho z vás uráželo, že při logování neděkuji, tak ať mi prosím nic neposílá, jistě se najde jiný hodný PM kolega, který mi to bez nějakých takových podmínek pošle.

GC35P4Q
GC35P4X
GC35P4P
GC35P4H
GC35P4V
GC35P4M

Zaplať si PM! Když mermomocí musíš (chceš) lovit PM keše.
A pak tě nikdo omezovat nebude. Lovit PM keše bez listingů a souřadnic tě přeci nikdo nenutí.
  • 0

#46 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 7:01

shaman3 napsal/a:
Potřeboval bych od někoho s PM vygenerovat a zaslat PQ ve formátu GPX k dalším níže uvedeným šesti keším na shaman3(a)email.cz. Je to už poslední várka tenhle rok. Za projevenou ochotu na tuto moji prosbu předem děkuji. Keše jsou uvedeny i s přímými odkazy. Pokud by někoho z vás uráželo, že při logování neděkuji, tak ať mi prosím nic neposílá, jistě se najde jiný hodný PM kolega, který mi to bez nějakých takových podmínek pošle.

GC35P4Q
GC35P4X
GC35P4P
GC35P4H
GC35P4V
GC35P4M


Tak zrovna u téhle serie doufám, že ti každej na....
S tou si dali owneři hodně práce a je skvělá a ty by si ji akorát znehodnotil.
  • 0

#47 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 8:01

martinracek26 napsal/a:

Tak hned na GC35P4Q je trojice "nycolka,fanfulik a ozzy84" do očí bijící ... Keš s 20 FP a log od BM je hodny pochcané keši.
PQ darovat jednou za čas nějakému známemu mi nevadí, ale aspoň tady vidim na koho se příště vykáknout.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#48 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 9:22

comparare napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

Tak hned na GC35P4Q je trojice "nycolka,fanfulik a ozzy84" do očí bijící ... Keš s 20 FP a log od BM je hodny pochcané keši.
PQ darovat jednou za čas nějakému známemu mi nevadí, ale aspoň tady vidim na koho se příště vykáknout.


:D aspon poděkovali , a za všechny to shrnula nycolka -tady bych zas až takovej problem neviděl...
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#49 haaja

haaja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 14:08

shaman3 napsal/a:
Nevidím na mých logách nic pobuřujícího, nikde není žádnými pravidly dána ani žádná podmínka, že bych musel v logu za něco děkovat. Moje logy jsou naprosto neutrální, píši tam jen datum a čas nálezu a to snad nemůže nikoho urazit nebo pobouřit. Pokud se tím cítí někdo z vás pobouřen, tak nejste asi úplně normální. Jestli jste snad přesvědčeni, že jako PM jste nějací nadlidé nebo snad nadkačeři a já jako BM musím všude poníženě děkovat za to, že je mi laskavě umožňováno zalogování PM keše, a že mi ještě můžete nařizovat, co tam mám přímo do logu napsat, tak jste úplně ale úplně vedle. Proberte se z toho snu. Geocaching je o dobrovolnosti a ne o povinnosti děkovat.


Uff, poděkování není o BM nebo PM, ne? Ale je to o slušnosti a vychování.
  • 0

#50 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 14:22

Nepoděkovat za keš je stejné, jako nedat spropitné v restauraci. Já osobně neděkuju jen tehdy, když je keš otřesná a nemá cenu, aby tam další chodili. Jinak je slušností děkovat i za podprůměrné keše, přeci jen je potřeba takové sbírat, aby se mohly udělovat FP :-)
  • 0

#51 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 14:24

shaman3 - a co pro příště poprosit o data ownera, ownery? Mnoho z nich rádo poskytne souřadnice, hint atd. i BM. I když v Tvém případě by to nejspíš bylo poprvé a naposledy. Kdepak Tě vychovávali, že Tě nenaučili slušnému chování, kam bezpochyby PODĚKOVÁNÍ patří????:|
  • 0

#52 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 15:47

Mě učili, že poděkovat se má za vše, co jsem dostal darem. Asi bys nečekal, že když někomu nabídneš tic-tac, vezme si ho a ani nezabučí. Tady to není bonbón, ale zážitek, bod nebo radost z nalezení. S tím si dal někdo práci. Jako owner nekolika keší považuji za velké zadostiučinění, pokud dostanu log, ve kterém mi nálezce napíše, že se mu keš líbila. PROTO to dělám. Jestli si myslíš, že keše tu vznikly jako side-efekt při evoluci, tak to opravdu nee. howgh
  • 0

#53 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 17:23

Tak děkuji tentokrát vám všem za ty káravé příspěvky, už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.
  • 0

#54 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 18:00

shaman3 napsal/a:
Tak děkuji tentokrát vám všem za ty káravé příspěvky, už jsem to PQ GPX od jednoho hodného PM kolegy obdržel a je to funkční, takže se už nemusíte snažit.

Nikdy jsem nebyl na foru sprostej, ale teď jinak nemůžu jseš normální deb..
  • 0

#55 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 18:19

comparare napsal/a:

martinracek26 napsal/a:

Tak hned na GC35P4Q je trojice "nycolka,fanfulik a ozzy84" do očí bijící ... Keš s 20 FP a log od BM je hodny pochcané keši.
PQ darovat jednou za čas nějakému známemu mi nevadí, ale aspoň tady vidim na koho se příště vykáknout.


Vůbec nevíš, o čem píšeš ... ani jednoho z náš neznáš. Na Tvůj "příspěvek" mě upozornil dneska owner (kterého známe osobně) PM keše , kde jsme všichni zalogovaní, to taky o něčem svědčí, nemyslíš? A jen pro tvou informaci, abys se v noci nebudil hrůzou, jak ta nycolka rozesílá na požádání souřadnice cizích PM keší ... fanfulik je moje dcera a ozzy je její přítel. Jedná se o rodinný tým o čtyřech lidech (pod nickem nycolka jsou dva lidé) a někdo nosí batoh, někdo navigaci, někdo má závratě, někdo je nemá. Prostě tým, jen vznikal postupně, proto 3 nicky. No a někdo rád píše. takže já napíšu, pokud je o čem, log, tak nějak za všechny a pošlu FP za všechny, pokud je za co. Ano, logy fanfulika i ozzyho jsou krátké a věcné, ale poděkování obsahují, na rozdíl od jiných a vzhledem ke znění logu je každému ownerovi jasné, že jejich log je jen doplněním toho mého. Tak nevím, proč bychom si měli kupovat 3x PM??? To si raději koupím nové boty, abych pohodlně došla k další keši;). No, to by myslím jako vysvětlení stačilo:D a jinak přeju hezký den a krásné léto.
  • 0

#56 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 18:24

Nechal jsem se vyprovokovat trollem, příspěvek mažu.
  • 0

#57 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 19:42

shaman3 napsal/a:
Možná bych i děkoval, není problém to jedno slovíčko navíc v Locusu při automatickém logu do Field Notes nastavit, ale po tomhle vašem nucení k děkování tedy nikdy při logování děkovat nebudu.


Jednak tě nikdo nenutí hledat PM kešky a jednak právě díky takovým jako jsi ty, tedy pár odlovených keší a plná huba moudrosti, víc a víc ownerů ten PM atribut zatrhává.
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#58 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 20:29

rr napsal/a:
Jednak tě nikdo nenutí hledat PM kešky a jednak právě díky takovým jako jsi ty, tedy pár odlovených keší a plná huba moudrosti, víc a víc ownerů ten PM atribut zatrhává.


Taky jsem přemýšlel o tom, že svoji jedinou keš udělám PM, ta další to bude určitě. Znám kačery, kteří dělají PM všechny keše. Eliminuje se tak spousta problémů.
  • 0

#59 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 21:28

Dělej si klidně jen PM keše, nevidím v tom problém, logovat to může i BM.
  • 0

#60 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 21:37

shaman3 napsal/a:
Dělej si klidně jen PM keše, nevidím v tom problém, logovat to může i BM.


To sice muze, ale silne pochybuji, ze ty se k nejake te PM kesi dostanes kdyz uz ti nikdo neposkytne data.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama