Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

nejlevnější gps


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 rengo

rengo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:53

tuxidou: tak to urcite zitra zkusim a pak obejdu bazary tady ve meste a uvidim jestli tu nejky nebude mpik:takze sance ze kdyz se tu zeptam ze mi ho nekdo levne proda je asi mala co?
  • 0

#22 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 21:59

rengo: nech si v tom bazaru rovnou ukazat, jak se ten BT modul paruje a pripojuje, jestli jsi to nikdy nezkousel, tak s tim muzes trochu bojovat :-)
  • 0

#23 rengo

rengo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 7:54

ok tak dík..... a mimochodem kolik muze byt jeho bazarova cena a co vsechno k nemu patri aby me nekdo nepodvedl?
  • 0

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 8:15

rengo napsal/a:
vsak jo jenze 2 nebo 2,5 je furt dost

S nástupem nové řady etrex 10, 20, 30 poněkud klesly ceny použitých starších modelů Garmin HCx Vista a Legend. Před dvěma lety jsem oblíznul všech deset, že jsem sehnal Vistu za 4. Nyní v Aukro končí okolo 2 až 2,5 tisíce. A to je tam draho, možná bys mezi zdejšími dobrodinci našel i lepší cenu? :P Osobně bych pod úroveň modelů s háčkem "H" nešel…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:04

Trhac: obavam se, ze 2+ tis je pro renga porad moc, kdyz uvazuje nad BT modulem za 500 rengo: vcera jsem na Aukru videl BT modul primo od nokie za 500,- nevyhoda je, ze si to predem nevyzkousis, pri pripadne koupi se ptej na nabijecku (pokud modul neni na klasicke baterie), vic k tomu modulu nepotrebujes...
  • 0

#26 rengo

rengo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 16:13

jj bohužel 2 jsou pro me ted jako pro studenta moc. A kolik taky bt modul vydrzi?
  • 0

#27 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2012 - 8:54

http://aukro.cz/garm...2459962614.html Na Aukro dojela dražba stařičkého kousku Venture Cx za 2.075,- Kč. To mi za dotyčný model připadá dost. Ale asi to má svého spokojeného kupce.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#28 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2012 - 18:35

A právě skončila další dražba s vysokým oceněním. GEKO 301 za 1.725,- Kč. http://aukro.cz/navi...2468392802.html GPSka se mi zdá jako dobrá investice bez ztráty hodnoty (vzhledem k tomu, že jsem onehdá před 4-5 roky kupoval nového Legenda za 1.199 a GEKO 201 za litr.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama