Přejít na obsah


Fotka

AUKCE unikátních geocoinu končí 21.7. ve 12h


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#21 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 12:55

Nejedná se o žádné falešné nabídky, jsem také jedním z podílníků a dohodli jsme se, že mince vydražíme veřejně, ale nejsme nijak vyloučeni z dražby. Nicméně peníze z vítězné nabídky musí i podílník v případě vítězství odevzdat do společného banku. Tato cesta byla zvolena kvůli vyloučení dohadů co s oněmi ojedinělými coiny. Takže žádné nabídky ani nabídky podílníků nelze vyloučit.
  • 0

#22 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 13:25

Prosim o akceptovani podoby aukce. S podilniky jsme se rozhodli drazit vzorky, o ktere je zajem i mezi podilniky (pochopitelne, kdyz je podilniku 15 a vzorku pouze 6 z toho 3 unikatni po jednom kusu!). Drazbu jsme udelali verejnou, aby se ji mohli zucastnit i zajemci mimo podilniky. Jako jeden ze clenu ridiciho vyboru jsem aukci tady zverejnil a dobrovolne se zrekl ucasti, aby nedochazelo k nejakym zpochybnenim, ze umele navysuji cenu! Jediny, kdo muze odstranit prihoz, jsem zdovolenim tudiz pouze jen ja !!! Proto prosim o respektovani pravidel, ktere jsou od zacatku dany a urcite nelze, aby ucastnik aukce si tady rekapituloval a zpochybnoval PLATNE prihozy!!

Aktualni stav aukce:

1ks Zlatá + 1ks Black-Nickel 1000,- Martin.simek
1ks Stříbrná + 1ks Bronzová 800,- kapitola
1ks Měděná + 1ks Stříbrno-zlatá 1100,- Maarioo

  • 0
mikisi.png

#23 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 14:10

@mikisi ... nic ve zlým, ale ono to nikde nebylo uvedeno, že se můžou účastnit i podílníci, na druhou stranu ani nikde nebylo uvedeno, kdo jsou, že ... @maxinoha ... věř, nebo, ne, ale oni to s tou cenou myslí opravdu vážně. Ona ta jedna mince, je a prostě bude jen jedna jediná, takže unikát a navíc mají všeckny moooc pěkný čísla, já je viděl ;) @kapitola ... chtěl jsem stříbro, ale ta cena už je pro mě moc ... teďka, když mě před dvěma tejdnama nabourala telefonující slečinka a i když pojišťovna to zaplatí, tak stejně až potom, takže teď tečou korunky jinam ... :( @rosnicka70 ... ne, ta aukce je opravdu čistá, ať si kdo chce myslí co chce. Na charitu to sice není, ale to neznamená, že to není košer ... a jinak samozřejmě Tě nikdo nenutí, takže si počkej až to půjde na charitu ...
  • 0

#24 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 15:07

Nechci kazit aukci, ale upřimně ceny které přihazují členové Společenství podílníků prvního kladenského geocoinu nebude přihazovat někdo jiný což je logické, protože jedině oni vědí kolik práce dala příprava tohoto krásného geocoinu a logicky má pro ně větší hodnotu než pro ostatní. Podle mě tato veřejná akuce ztrácí smysl.Geocoin se mi líbí, ale nevrazím do něj stejně nebo více než za první český geocoin s ještěrkou.
  • 0

#25 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 15:28

Opět se Maxinoho mýlíš.;) Nic ve zlém. :)Prodejní ceny mincí určené k prodeji byly stanoveny dávno před zveřejněním aukce a výtěžek z prodeje těchto unikátních GC bude vložen do banku podílníků a bude využit s nějvětší pravděpodobností až pro výrobu budoucích dalších kladenských geocoinů. Jako podílníci jsme tyto unikátní mince již viděli a každý z nás má zájem o zakoupení mince, která je jen v jednom provedení. Jsou nádherné! ;)Je úsměvné, že tato aukce u některých vyvolává takovou podezřívavost. :P Můžeš věřit nebo nevěřit, ale my to myslíme skutečně vážně a proto je na veřejnosti a to tedy i mezi námi podílníky dražíme. Myslím si, že současná cena ještě poroste. :o;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#26 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 15:46

PRATELE: to, co jste napsali, jste doufam nemysleli vazne? Kdo vam dal pravo kohokoliv urazet a rikat, ze sem prihazuje "falesne" nabidky a ze tady neco "smrdi"? Kdo z vas zna seznam podilniku a kdo vam jej poskytl? Kdo z vas ma pravo prepracovavat nase podminky a vyrazovat z moznosti si neco koupit/vydrazit dalsi spotrebitele? My jsme v dobre vuli dali do verejne drazby nase vzorky, aby mel moznost si je koupit KDOKOLIV, tedy i podilnici i Maxinoha i rosnicka70. Nikdo z nas nikoho nevyloucil a to ani mikisiho! Ten se dobrovolne vyloucil sam a to je jeho pravo a nase povinnost toto respektovat! Prosim tedy, abyste to respektovali i vy! Jestlize se chcete z aukce vyloucit i vy, prosim, udelejte to a my to budeme respektovat, ale udelejte to ve vsi slusnosti a bez urazek me a mych kolegu, prosim. Vsechny nabidky, ktere tady padly, jsou zaznamenany a jsou mysleny naprosto vazne a nejvyssi cena bude zaplacena za kazdou dvojici. A kdyz rikam zaplacena, tak mam na mysli, ze vitez drazby ji uhradi ze sveho uctu a budou zaslany na ucet podilnicky. Co s utrzenymi penezy podilnici udelaji, je ciste jejich zalezitost, pokud je pouziji v souladu se zakony teto zeme. Presumpce viny a pomluva slunicka70, ze tady neco smrdi, se me hodne dotkla ... mas nejake konkretni poznatky? Maxinoha jiste jako clen CAGeo dostava "Ze skatulky" a tam jiste vi, na jake "dobrocinne" ucely platim ja, a jakykoliv naznak, ze se tady deje cokoliv nefer me opravdu hodne zklamal a zkazil cely den :-( DEKUJI
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#27 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 16:12

Se omlouvám, ale mě prostě v první moment kdy jsem zjistil, že za těmito neobvykle vysokými příhozy stojí členové Společenství podílníků prvního kladenského geocoinu přišlo že se snaží těmito příhozy jen vyhnat cenu s čím jsem se setkal u jiných aukcích. Škoda, že hned na začátku nebylo v pravidlech uvedeno, že i organizátoři aukce se budou účastnit aukce. Stále ještě nechápu proč ale dražíte i verzi Black-Nickel a Stříbrno-zlatá společně s jinými, když je každý podílník dostane automaticky a tím pádem nemá pro něj takovou hodnotu jak pro ostatní. Dotaz - nechcete je dražit zvlášť?
  • 0

#28 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 16:41

PRO VSECHNY, strucne (posledni!) shrnuti: Start aukce ja jasny jeji publikaci, jeji zaver byl jasne stanoven a bude vsemi respektovan. Ze vyhrava nejvyssi nabidka bylo napsano. Jake dvojice a ze jsou to dvojice, urcil prodavajici, neurcuje to kupujici. Je v tom jasny system, neni treba ho zde rozebirat, je to irelevantni pro aukci. Pokud nebylo uvedeno, ze se podilnici z drazby vyclenuji, zucastni se ji stejne jako kazdy ostatni pravoplatny zajemce a plati pro ne naprosto totozne podminky. Prosim vsechny o respektovani techto pominek a predem za to jeste jednou DEKUJI. Martin - clen Ridiciho vyboru podilniku (zodpovedny za Finance). P.S. Pro dalsi diskuzi a vyjasneni jakychkoliv otazek jsem k dispozici na mem mailu [mail]geosimek@gmail.com[/mail].
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#29 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 20:07

Maxinoha: Díky za uznání, jsem rád, že se ti coin líbí. Hezky vypadají nejen dražené vzorky, ale i coiny nabídnuté k běžnému prodeji ;). 1200 Kč > Měděná + Stříbrno-zlatá
  • 0

#30 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 20:16

Je asi těžké pochopit nás Kladeňáky, jak se snažíme tyto rarity dostat do svých rukou. Stojí to ale za to. :P Přihazujeme měďák na měďák 1210 Kč > Měděná+Stříbrnozlatá ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#31 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2012 - 20:48

Aktualni stav aukce:

1ks Zlatá + 1ks Black-Nickel 1000,- Martin.simek
1ks Stříbrná + 1ks Bronzová 800,- kapitola
1ks Měděná + 1ks Stříbrno-zlatá 1210,- TwiceRaP
  • 0
mikisi.png

#32 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 8:07

1ks Měděná + 1ks Stříbrno-zlatá - 2500,-
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#33 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 9:33

1ks Stříbrná + 1ks Bronzová - 850,-
  • 0

#34 maarioo

maarioo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 11:21

1200,- > Zlatá + Black-Nickel
  • 0

#35 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 12:03

1500,- kč > Zlatá + Black-Nickel
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#36 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 15:48

1ks Stříbrná + 1ks Bronzová - 900Kč
  • 0

#37 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 19:47

semik75 napsal/a:
1ks Měděná + 1ks Stříbrno-zlatá - 2500,-


Trochu jsi náš Šemíku zaskočil.:o Vskutku pěkný příhoz. ;) Ta měděná za to fakt stojí! ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#38 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2012 - 23:24

Aktualni stav aukce:

1ks Zlatá + 1ks Black-Nickel 1500,- Martin.simek
1ks Stříbrná + 1ks Bronzová 900,- kapitola
1ks Měděná + 1ks Stříbrno-zlatá 2500,- semik75
  • 0
mikisi.png

#39 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2012 - 18:46

1ks Stříbrná + 1ks Bronzová >>> 999,-- Kč ;)
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#40 raniformes

raniformes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2012 - 9:46

1ks Zlatá + 1ks Black-Nickel 1600,-
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama