Přejít na obsah


Fotka

Ignore list temat ve foru?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#1 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 21:03

Mili webmasteri,
blby, ale dotaz: sel by udelat ignore mechanismus na temata v mistnim foru tak, aby se ty oznacene alespon nezobrazovaly prihlasenemu uzivateli v aktivnich diskusich?
Ja vim ze sel, ale asi to nebude jen tak a tudiz ani realne.
Skoda.
Nebo...?

Motivace odtud...
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0

Staci mi kratke vyjadreni nekoho kompetentniho, rozhori-li se tu dalsi flame ci zacne-li tu krmeni trolla, obratem zamknu (a klice hodim do kanalu...)
Diky.
  • 0

#2 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 21:08

+999 , kdyby slo tema jednim klikem poslat do pekel, byl by to nejlepsi pocin od zalozeni tenatu POMOC!!!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 22:06

A je to tak těžké něco nečíst, když to číst nechci? ;)
  • 0

#4 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 22:48

Moderátor dotyčného vlákna je na dovolené nebo se válí smíchy a čeká, kdy nás to přestane bavit.
  • 0

#5 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 23:01

Ten problém jste si tam vytvořili sami zbytečným odsuzováním a zesměšňováním mé žádosti o PQ GPX nějakých keší. To téma byla pouze jednoduchá žádost směřovaná na ochotné PM. Já ale rozumím tomu, že se teď nakonec přece jen stydíte za příspěvky, které jste tam dokázali dehonestujícím způsobem vytvořit a prezentovat tak svoji neochotu vypomoci BM.
  • 0

#6 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 23:33

Velmi bych se primlouval za realizaci ignore listu na oznacena vlakna a idealne i na vybrane uzivatele. Na tuto upravu webu jsem ochoten i financne prispet.
  • 0

#7 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 23:51

Nezvládla by to nějaká opička?
  • 0

#8 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 3:28

Opravdu prosim vsechny: nereagujte tu na trolla.
Napad s financnim prispevkem neni spatny - klidne bych se pridal.
  • 0

#9 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 6:16

sadmanwholikesblues napsal/a:
Velmi bych se primlouval za realizaci ignore listu na oznacena vlakna a idealne i na vybrane uzivatele. Na tuto upravu webu jsem ochoten i financne prispet.

+999, souhlas včetně finančního příspěvku.
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 6:43

marekd napsal/a:

sadmanwholikesblues napsal/a:
Velmi bych se primlouval za realizaci ignore listu na oznacena vlakna a idealne i na vybrane uzivatele. Na tuto upravu webu jsem ochoten i financne prispet.

+999, souhlas včetně finančního příspěvku.


Myslím, že by bohatě stačilo, kdyby šlo na fóra napsat jen 10 příspěvků denně a více jen za úplatu nebo zvláštní zásluhy.

Trolovi by došel limit asi tak v 7:15 a byl by klid.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 6:56

kolombo napsal/a:
Myslím, že by bohatě stačilo, kdyby šlo na fóra napsat jen 10 příspěvků denně a více jen za úplatu nebo zvláštní zásluhy.

Trolovi by došel limit asi tak v 7:15 a byl by klid.


Víš kolik lidí by ale ztratilo smysl života :), a většinu dne by neměla co dělat:D. Protože někteří vypadají, že zde na foru tráví hodiny a hodiny.
  • 0

#12 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 20:54

Myslím, že by bohatě stačilo, kdyby šlo na fóra napsat jen 10 příspěvků denně a více jen za úplatu nebo zvláštní zásluhy.

Souhlas, za uplatu a jen pro vyvolene! A klidne vsechny prispevky, proc by jich mel mit plebs 10 zadarmo. :D
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:05

Majus napsal/a:

Myslím, že by bohatě stačilo, kdyby šlo na fóra napsat jen 10 příspěvků denně a více jen za úplatu nebo zvláštní zásluhy.

Souhlas, za uplatu a jen pro vyvolene! A klidne vsechny prispevky, proc by jich mel mit plebs 10 zadarmo. :D


Myslím, že jsem na fórech opravdu hodně a 10 příspěvků za den nedám. Kromě jasných odpovídačů na dotazy, kteří řeší třeba dotazy na GG a podobně, by naprostá většina lidí vystačila s 10ti příspěvky za den.

Doplněno:
Aby byla spravedlnost, tak BM 10, PM 20 ale za keždé GPX nebo PQ, poslané BM by se jeden příspěvek odčítal. Za poslání tomu nejukecanějšímu 2.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:10

už to vidím: "Nedaruje mi někdo z platících členů příspěvek, limit 10 příspěvků pro neplatící je diskriminující."
  • 0

#15 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:24

PROSÍM - samozřejmě hodnoťte, ale pokud možno původní dotaz. Tématem není vyvolenost a zásluhy (navíc diskutabilní v době PT, logování na dálku,...), ale prostá možnost skrýt něco, co nechci sledovat a kvůli čemu se mi třeba mezi aktuální vlákna nevejde jiné, které mě zajímá. Díky za názory k věci.
  • 0

#16 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:31

Ono asi jde všechno, ale samo se to neudělá a admini na to čas nemají. Možná by se ty našel schopný programátor který by mohl nabídnout svoji pomoc. Na rozvoj funkcí webu bych taky klidně přispěl.
  • 0

#17 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:43

na fora obecne moc nechodim, tak krome Lezce jina neznam, ale napada me, ze napriklad by slo na vlakna udelat zamek, pokud 10, 20, ... dosadte si nejake cislo.... uzivatelu klikne, ze chce na vlakno zamek. Verim, ze dnesnimu trollovi (podle mne spise hulvatovi, jak jsem do vlakna pridal) by se tak vlakno zamklo po prvnich 10 minutach. Stejne uz tam pak zadna uzitecna informace nebyla a 90% lidi si udelala obrazek. jo a prispevek bych take pridal.
  • 0

#18 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 21:48

dostik7 napsal/a:
napada me, ze napriklad by slo na vlakna udelat zamek, pokud 10, 20, ... dosadte si nejake cislo.... uzivatelu klikne, ze chce na vlakno zamek.

Jenže o zámek vlákna nikdo nestojí. Tam jde o to, že jistí přispěvatelé dokázali téma určené k jasné věci během dvou hodin překroutit úplně někam jinam.
  • 0

#19 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 22:00

Já myslím, že původní nápad, tj. označit si pro sebe některá vlákna jako neviditelná, je nejlepší. Dá se použít i na vlákna, která jsou naprosto v pořádku, ale jednoduše mě nezajímají. A zopakuji dotaz ohledně realizace - opička by to nezvládla?
  • 0

#20 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 22:05

Vláček napsal/a:
Já myslím, že původní nápad, tj. označit si pro sebe některá vlákna jako neviditelná, je nejlepší. Dá se použít i na vlákna, která jsou naprosto v pořádku, ale jednoduše mě nezajímají.


Tohle funguje na bike-foru už dlouho, ale dokud nešlo blokovat uživatele, tak to stejně nic neřešilo.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama