Přejít na obsah


Fotka

Ignore list temat ve foru?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#21 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 22:45

Presne tak, to bys misto procitani fora klikal na temata co chces ignorovat. Protoze jich vznika denne tolik novejch a to mensich ci vetsich zhovadilosti, ze by se Ti akorat zdvojnasobil pocet casu co potrebuhes na procteni to co.procist chces..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#22 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 23:18

Tiskar94 napsal/a:

dostik7 napsal/a:
napada me, ze napriklad by slo na vlakna udelat zamek, pokud 10, 20, ... dosadte si nejake cislo.... uzivatelu klikne, ze chce na vlakno zamek.

Jenže o zámek vlákna nikdo nestojí. Tam jde o to, že jistí přispěvatelé dokázali téma určené k jasné věci během dvou hodin překroutit úplně někam jinam.


JEdna vec je neco chtit udelat, jina vec je narocnost. A muj navrh mi pripada podstatne jednodussi na realizaci nad stavajici aplikaci, takze to chapej spise jako brainstorming pro inspiraci adminu. Ke zvazeni co by se s omezenymi prostredky dalo udelat. A jsem presvedceny, ze uvedene vlakno by po 10 minutach bylo zamcene a hotovo. Stejne uz tam pak zadna pridana hodnota nebyla.

Nejake blokovani uzivatelu mi pripada jako nesmysl, protoze bych pak videl jenom reakce jinych-neblokovanych na neco, co napsal ignorovany uzivatel....
  • 0

#23 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 4:30

Tiskar94 napsal/a:

dostik7 napsal/a:
napada me, ze napriklad by slo na vlakna udelat zamek, pokud 10, 20, ... dosadte si nejake cislo.... uzivatelu klikne, ze chce na vlakno zamek.

Jenže o zámek vlákna nikdo nestojí. Tam jde o to, že jistí přispěvatelé dokázali téma určené k jasné věci během dvou hodin překroutit úplně někam jinam.

Ano, bohužel je to tak. Ti samí přispěvatelé to chtěli zamknout, asi se za své OT příspěvky nyní stydí. ;)
Bohužel to někdo zamkl, budu muset vytvořit jiné vlákno, až budu potřebovat aktualizovat PQ GPX všech PM keší v ČR. Doufám, že se mu budou snobové, moralizující, závistiví a lakomí přispěvatelé, obloukem vyhýbat. :|
  • 0

#24 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 5:58

O ignorování a blokování témat a uživatelů se už tady několikrát psalo, naposledy tuším TADY. Spíš si myslím, že taková fičurka by nebyla moc využívaná, vetšina lidí s v těch praštěných diskuzích buď libuje a účastní se, nebo se jimi jen baví. Osobně by mi vyhovovalo to palcování, které by umožnilo vyjádřit, co si o dotyčném, nebo jeho příspěvku myslím, aniž by to rozproudilo další debatu.
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#25 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 6:03

Ja bych udelal minimalne jednou za rok event, ktereho by se museli POVINNE!!!! zucastnit vsichni prispevatele na foru! :) To by byla akcicka :) :P:p:D:D:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#26 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 17:19

plavcik napsal/a:
O ignorování a blokování témat a uživatelů se už tady několikrát psalo, naposledy tuším TADY. Spíš si myslím, že taková fičurka by nebyla moc využívaná, vetšina lidí s v těch praštěných diskuzích buď libuje a účastní se, nebo se jimi jen baví. Osobně by mi vyhovovalo to palcování, které by umožnilo vyjádřit, co si o dotyčném, nebo jeho příspěvku myslím, aniž by to rozproudilo další debatu.


Aaa - málo , resp. blbě jsem hledal. Díky za link.
Protože se diskuse vyvíjí jako přes kopírák a už minule vyšuměla do ztracena, asi nemá smysl ji opakovat.
Zamykám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama