Přejít na obsah


Fotka

Bonzaj klub


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
128 odpovědí na toto téma

#81 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:20

dachmh napsal/a:

shaman3 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Před chvílí jsi psal, že jedeš lovit, tak hybaj ven, co tady ještě vopruzuješ. Když už ani tobě se nedá věřit...:D

Už jedu, ono to chvíli trvá, než se člověk převlékne do cyklodresu.

Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.


Tak to už fofruj, u nás se hrůzně zatáhlo, takže doufám, že tě to potká někde cestou. Jinak ale převlečení do cyklodresu nemá vůbec nic společného s jedním až třemi kliky na compu, to jenom zdržuje ;)

Pěkně jsem zmoknul, nestihl jsem se ani zalogovat do kešky, když jsem uslyšel hromy, tak jsem pelášil z lesa do nejbližší vesnice, stihl jsem to jen na kraj ke hřbitovu a už jsem byl solidně promočen, ukryl jsem se tam před bouřkou v márnici nebo co to bylo za domek na hřbitově. :o Uzná se mi nález kešky, kterou jsem nalezl, ale nemohl jsem ji otevřít, protože k tomu je potřeba imbus klíč a ten na místě nebyl? Asi si ho někdo odnesl. :(
Byla to tahle keš: http://www.geocachin...51-90d27f43994f
  • 0

#82 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:34

No jo, že se nějaký BM přiznal kdesi na fóru, že mu BM shaman3 poslal PQ. Jak asi mohl BM získat PQ, aby ho mohl poslat jinému BM? To by tedy mohl zase shaman3 napsat, že všichni zdejší PM mu poslali PQ a to by bylo banů. Takhle to přece fungovat nemůže. Tedy může, ale nemělo by. Že tu shaman3 provokuje ostatní, kteří si to ráci nechají líbít a na jeho hru přistupují, je jejich věc. Že někomu vadí, když jim shaman3 v logu keší neděkuje, to je taky jejich věc. Ale že tu funguje něco takového, jako že někdo o někom cosi prohlásí a za to mu Groundspeak bez jakékoliv výstrahy vypne účet, to je pěkná čuňárna. Jestli to takhle dělají i jinde než v této banánové republice, tak se docela divím, že jim ten server ještě funguje. Protože pokud tam jsou takoví odborníci, že jim tiskař může archivovat keše a vidí finálky, nebude žádný velký problém jim to celé poslat do věčných lovišť.
  • 0

#83 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:38

shaman3 napsal/a:

dachmh napsal/a:

shaman3 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Před chvílí jsi psal, že jedeš lovit, tak hybaj ven, co tady ještě vopruzuješ. Když už ani tobě se nedá věřit...:D

Už jedu, ono to chvíli trvá, než se člověk převlékne do cyklodresu.

Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.


Tak to už fofruj, u nás se hrůzně zatáhlo, takže doufám, že tě to potká někde cestou. Jinak ale převlečení do cyklodresu nemá vůbec nic společného s jedním až třemi kliky na compu, to jenom zdržuje ;)

Pěkně jsem zmoknul, nestihl jsem se ani zalogovat do kešky, když jsem uslyšel hromy, tak jsem pelášil z lesa do nejbližší vesnice, stihl jsem to jen na kraj ke hřbitovu a už jsem byl solidně promočen, ukryl jsem se tam před bouřkou v márnici nebo co to bylo za domek na hřbitově. :o Uzná se mi nález kešky, kterou jsem nalezl, ale nemohl jsem ji otevřít, protože k tomu je potřeba imbus klíč a ten na místě nebyl? Asi si ho někdo odnesl. :(
Byla to tahle keš: http://www.geocachin...51-90d27f43994f


Samozrejme ze neuzna. Podminkou bodiku je zapis do logbooku.
  • 0

#84 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:41

No tak tam asi budu muset jet ještě jednou, co se dá dělat. Vezmu si s sebou sadu imbus klíčů. :D


clexpert napsal/a:
No jo, že se nějaký BM přiznal kdesi na fóru, že mu BM shaman3 poslal PQ. Jak asi mohl BM získat PQ, aby ho mohl poslat jinému BM? To by tedy mohl zase shaman3 napsat, že všichni zdejší PM mu poslali PQ a to by bylo banů. Takhle to přece fungovat nemůže. Tedy může, ale nemělo by.

Kdybych byl bonzák a ještě pomstichtivý, tak bych vás tam všechny nahlásil, že jste mi to PQ GPX poskytli vy moralisti. Jenže to já nejsem. Jinak ten kačer, co to prozradil, že jsem mu poslal PQ GPX všech PM keší v ČR, nebyl BM, ale PM. Alespoň mi to tvrdil. Viz druhý příspěvek zeshora:
http://www.geocachin...t=&rowstart=580
  • 0

#85 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 18:02

shaman3 napsal/a:
No tak tam asi budu muset jet ještě jednou, co se dá dělat. Vezmu si s sebou sadu imbus klíčů. :D


clexpert napsal/a:
No jo, že se nějaký BM přiznal kdesi na fóru, že mu BM shaman3 poslal PQ. Jak asi mohl BM získat PQ, aby ho mohl poslat jinému BM? To by tedy mohl zase shaman3 napsat, že všichni zdejší PM mu poslali PQ a to by bylo banů. Takhle to přece fungovat nemůže. Tedy může, ale nemělo by.

Kdybych byl bonzák a ještě pomstichtivý, tak bych vás tam všechny nahlásil, že jste mi to PQ GPX poskytli vy moralisti. Jenže to já nejsem. Jinak ten kačer, co to prozradil, že jsem mu poslal PQ GPX všech PM keší v ČR, nebyl BM, ale PM. Alespoň mi to tvrdil. Viz druhý příspěvek zeshora:
http://www.geocachin...t=&rowstart=580

Generování PQ se určitě loguje na serveru, takže bych nejdřív nějaké PQ všech PM keší musel vygenerovat
  • 0

#86 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 18:14

Teda to je materiál. Na diplomku z psychologie a možná i z psychiatrie.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#87 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 18:15

No a on je BM, tak by taky musel něco vygenerovat. Dokonce ani nemůže a přesto ho banovali :)
  • 0

#88 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:02

Jo zabanovali mě neoprávněně. Také si to myslím, ale to už nezměním. Asi jsem si moc chrochtal, jak tu někdo psal. :D
  • 0

#89 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:08

Proboha co je na tom neoprávněného? Proti pravidlům si se dostal k něčemu na co nemáš nárok a ještě si to distribuoval dalším, tak se nediv. Je to podle práva a podmínek provozu této hry.
  • 0

#90 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:11

Ale není. Já jen přijal dar, to není nic protiprávního. To že jsem ten dar daroval dál, také není nic protiprávního. Ani podmínky hry jsem neporušil, na žádnou takovou podmínku mě GS neupozornil. A pochybuji, že taková podmínka vůbec je, vždyť mě zabanovali za něco jiného, než jsem dělal. :@
podle bodu M jejich ujednání o použití webu

  • 0

#91 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:34

Proč by tě na ní upozorňoval? Když ses registroval tak si ty podmínky potvrzoval že s nima souhlasíš. A v první řadě si o to sám žádal nikdo ti to nedal sám od sebe.
  • 0

#92 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:35

No a v těch podmínkách právě nic takového nebylo, že nemůžu přijmout dar od PM a darovat ho dál. :D
  • 0

#93 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:36

Shaman3: tad to dej k soudu nebo to rekni v praci nejvyssimu mistnimu nacelnikovi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#94 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:39

Jinak ten kačer, co to prozradil, že jsem mu poslal PQ GPX všech PM keší v ČR, nebyl BM, ale PM.

Kdo chce kam, pomožme mu tam.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#95 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:44

Tos byl ty, kdo mě nabonzoval?
  • 0

#96 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:52

Někdo mě předběhl. Víš, na mobilu to nejde tak dobře jak na PC.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#97 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 19:54

No já na tebe bonzovat nebudu, neboj. A kdybys chtěl zase nějaké GPX, tak zase pošlu, když budu mít, nejsem škrt. ;)
  • 0

#98 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 20:00

S474N, to je ten samej, co ho loni tady vsichni nenavideli jako ted samana? Rok fuc a vse jinak :D:D:D
  • 0

#99 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 20:08

Před rokem si tu také někdo tak spokojeně chrochtal jako já? :D
  • 0

#100 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 20:08

mikelord: vsichni? No nevim, ty desitky lidi, ktere vyuzivali mnou "sestaveneho" seznamu geocoinu z Nebilovy nevypadali na to, ze by me nenavideli. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama