Přejít na obsah


Fotka

Potvrzeni Cache


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Berry7 CZ

Berry7 CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:02

chtel jsem se zaptat jak dlouho tak trva preskoumani a potvrzeni Cache vcera jsem ji zalozil a furt u ni mam vykřičník? děkuji za odpověd
  • 0

#2 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:12

rw na to ma tyden. Odpovezeno, zamči témea
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#3 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:12

Tak zaprvé to záleží na aktuální zatíženosti Keškoměrky. Revírníci se snaži samozřejmě odpovědět co nejdřív, ale mají toho na práci hodně. Normálně bává čas +/- 2 dny, tuším, že limit pro odpověď je týden. Rozhodně se nestresuj a neobtěžuj revírníka dalšími note ;-) Hodně štěstí
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#4 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:18

Netahejte ho za nos.
http://www.geocachin...thread_id=14955
  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#5 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:23

no, jen tak na okraj, vcera mi AR kesku pustil i z chorvatska. Spis me zarazi Berry7 CZ Zalozeny nick 21.7.2012, prispevku 7, novych zalozenych temat 3. 1) JAKOU NAVIGACE 2)JAKOU APLIKACI 3) KDY UZ MI KONECNE SCHVALI KES jestli je cache kvalitne tak jak jeho lenost si cokoliv precist, tak se mam na co tesit.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama