Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Připojení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 20:16

Ale uznali :)To by byla jen obycejna aktualizace FW (on se ten .gcd pak sam smaze) Krom toho - pokud tu aktualizaci delas oficialni cestou pres webupdater, tak ten udela to samy - nakopiruje gcd soubor do GPSky :DAkorat, ze ty bys ho musel dat rucne na kartu no... Proste nevidim duvod, proc by za tohle nemeli uznavat reklamaci...
  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 20:22

Já jsem O450 jen připojil k PC a našlo se všechno samo. Ovšem nevylučuju, že jsem si možná už dávno před tím nějaký plugin stáhnul. Nic jsem nijak nepřepínal ani nepotvrzoval. Možná to tak nastavil už výrobce, nebo prodejce. A mám taky XP. S tím hraním her...kdybych je chtěl hrát, potřeboval bych hlavně lepší železo. Na slabý stroj nemá cenu silnější OS dávat. I když, kupoval jsem to před cca 4 roky a tehdy jsem v parametrech dost nadsadil, mimo graf. karty.
  • 0

#23 Janow_team

Janow_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 20:35

Já mám docela vztek, protože chci jet za týden na Zubatou žábu, a pojedu podle mobilu zřejmě. To bude děs.
  • 0

#24 Sarda

Sarda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 15:03

Zdravím, dnes mě postihl stejný problém, ale až po několika měsících úspěšného používání oregona 450. Běžně jsem si přes map source posílal do navigace body, trasy atd. a dnes, aniž bych jakýmkoliv způsobem měnil nastavení v navigaci nebo v PC, instaloval nebo odinstaloval nějaký související software, mi taktéž vyběhla hláška "zařízení USB nebylo rozpoznáno". Ocením každý nápad co s tím, díky.
  • 0

#25 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 19:03

Nemohl ti navlhnout či se namočit USB konektor??
  • 0

#26 Sarda

Sarda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 9:17

Jsem přesvědčený, že ne. Nevzpomínám si že by se kdy dostal do mokra nebo jen vlhka a vždycky byl řádně zavřený krytkou.
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 9:27

A pokud to zkusíte na jiném počítači, tak to dělá co ? Ony se občas začnou chovat divně USB porty.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 Sarda

Sarda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 9:33

S radostí (a hanbou) musím sdělit, že problém je v konektoru v PC (nechodí v něm nic). Teď si říkám, že to asi bylo první co jsem měl zkusit :), ale asi jsem to považoval za příliš nepravděpodobné. Nicméně díky za pomoc.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama