Přejít na obsah


Fotka

3 owneři, 3 eventy, 3 státy, stejné datum, shodná lokace - 22.9. (Event)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Rikitan

Rikitan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 23:31

honzak83 napsal/a:
... proč by neměli schválit např. 10 eventů během 10 hodin na různých místech, jež rovněž spojuje jedna myšlenka.


Toto sa už stalo, Vršo na tom nenašiel nič odporujúce pravidlám /každý event bol na inom mieste a v inú hodinu/, zúčastnil som sa toho a bolo to fajn.
  • 0

#22 tim55

tim55

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 5:41

Je jasné, že dle pravidel to je možné zrealizovat jen s výjimkou Groundspeaku a pokud se to podařilo, jen dobře. Do této parádní akce může rejpat jen "ukřivděná ješitnost", protože normální kačerstvo toto pochopí. A kdo to na Trojmezí nezná, ať přijde. A pokud by mu to bylo proti jeho "Kačerskému přesvědčení", může se zúčastnit jen jednoho eventu, no ne. :D Každopádně to není recesní happening organizovaný za účelem zisku "levných bodů". Ale kdo v Gorolii nežije, asi to nepochopí.
  • 0

#23 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 21:28

Prostě a jasně. Setkání se podařilo zorganizovat, a Pořadatelům nejde nic jiného, jen poděkovat za pevné nervy při realizování tohoto troj eventu. Dávám palec nahoru, a už se moc těším.
  • 0

#24 Kalich68

Kalich68

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 7:36

Dle mého vynikající nápad, který mě konečně dovede na Hrčavu a navíc se velmi rád setkám s kačery všech třech zemí.
  • 0

#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2012 - 11:37

Prozatím ale moc velký zájem alespoň z Brna není, chtěl jsem tam jet ale nejsou lidi do auta.
  • 0

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 9:41

Arne1 napsal/a:
Prozatím ale moc velký zájem alespoň z Brna není, chtěl jsem tam jet ale nejsou lidi do auta.

posouvám nahoru.
Z Brna je to nějakých 220km, ubytování by tam mělo jít sehnat mezi 150 a 200Kč.

Takže já už mám zřejmě plno...
  • 0

#27 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 9:54

Od doby co jsou eventy publikované mám v plánu je nvštívit i se svými geodětmi. Ale obě mi tento týden onemocněly, tak se místo výletu o ně budu starat. Tak si to tam pořádně užijte.
  • 0

#28 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 9:20

Mám dvě volná místa Praha - trojmezí Hrčava a zpět. Je to i s ubytováním a cena za vše 1.000,-/osoba. Pokud někdo máte zájem dejte včas vědět. Ubytování je jedna velká místnost + kuchyňský kout a sprchový kout. Jede se 22.9.-23.9.2012 http://www.facebook....&type=1
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama