Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

WhereYouGo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 5:50

Ahoj, je nejakym zpusobem mozne otevrit ve WhereYouGo krome vekt. mapy v2.7 (nebo kolik to je) i v3? A pripadne jaky formaty to schrousta? treba sqlite rmaps to nebere....Vim (teda myslim) ze uz ten proram nema podporu, coz je skoda...A nebo, znete nejaky jiny prog. na tento typ kesek pro Android? Diky.
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 6:44

Fungují mapy vytvářené pomocí mapsforge do ver. 0.2.4. Najdeš je tady.
  • 0

#3 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 9:27

Hamaci napsal/a:
Fungují mapy vytvářené pomocí mapsforge do ver. 0.2.4. Najdeš je tady.


Ahoj, stáhl jsem si tam offline mapu czech_republic-0.2.4.map, v c:geo mi bez problému funguje, ale ve WhereYouGo se mi nedaří ji nikde přidat. Upozorňuji, že nemám nainstalovaný a nepoužívám Locus. Zkoušel jsem na SD kartě vytvořit adresář locus\maps a tam ji vložit, ale stále mi to hlásí že offline mapy nejsou dostupné.
Jak na to? Pokud možno abych nemusel instalovat Locus.. Díky.
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#4 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 13:06

Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4. Dej vědět, jak to dopadlo. Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)
  • 0

#5 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 14:01

Jo díky, přes ten Vector to opravdu funguje, jinak ne. Jinak mám ve svém androidu TrekBuddy a c:geo - zatím mi to ke kešování stačilo (a taky se mi moc nechce učit ovládat další program). Ale pokud tady všichni básníte, že ten Locus je nejlepší tak budu uvažovat o výměně c:geo za Locus.. hlavně to potřebuji na občasnou kontrolu aktuálního stavu a logů na keších v terénu s pokud možno malými datovými přenosy (mám jen základní internet v mobilu od O2).
  • 0

#6 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 10:08

ahoj tiež riešim problem s mapou. problém je ten, že nemám HW tlačítko: HTC desire mapu som nakopíroval do /Locus/mapsVector v nastavení vybral offline mapu ale nezobrazuje žiadnu prosím poradiť d
  • 0

#7 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 10:11

Balin50 napsal/a:
ahoj
tiež riešim problem s mapou.
problém je ten, že nemám HW tlačítko: HTC desire
mapu som nakopíroval do /Locus/mapsVector
v nastavení vybral offline mapu ale nezobrazuje žiadnu
prosím poradiť
d


No nevim jak je tu u beztlacitkovejch telefonu, ale mapu, kterou chces pouzit si vybiras az kdyz se dostanes na mapu -- tzn. nikde v nastaveni, ale proste zapnes WYG, kliknes na mapa a ja pak mackam HW tlacitko Menu --predpokladam, ze tlacitko Menu bude u tebe v nejake spodni liste - proste zakladni tlacitko Founa - vyjede mi nabidka typu map a pak vyberu Vektor
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#8 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 10:23

bohužial mám tlačítko späť, domov a potom na prevej strane môžem vyvolať bežiace aplikacie. nič viac.
  • 0

#9 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 11:33

problém vyriešený zabudol som v nastavení zapnúť použiť HW tlačítka :(
  • 0

#10 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 23:17

Balin50 napsal/a:
bohužial
mám tlačítko späť, domov a potom na prevej strane môžem vyvolať bežiace aplikacie. nič viac.

No jinak sem ted cetl, ze pokud se dele podrzi Nedavno pouzite aplikace (bezici aplikace)melo by to fungovat jako Menu :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#11 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 10:48

Dekui ti nacelniku, ze ses me zastal :P
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#12 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 13:09

Hamaci napsal/a:
Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4.
Dej vědět, jak to dopadlo. Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)


Mám několik přístrojů s Androidem a Locus nemám a nepotřebuji.
  • 0

#13 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 14:09

Maxinoha napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4.
Dej vědět, jak to dopadlo. Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)


Mám několik přístrojů s Androidem a Locus nemám a nepotřebuji.

:)
Fajn, tak si dělám první čárku za Maxinohu.:)
Nicméně mnou popsaný postup funguje.
  • 0

#14 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 19:47

Hamaci napsal/a:
Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)

Tak se taky hlásím - též mám Android a nemám Locus. Zkoušela jsem ho, ale c:geo je mnohem intuitivnější. U Locusu jsem prostě nepřišla na to, jak s ním pracovat, takže jsem ho smazala a stále lovím přes c:geo a naprostá spokojenost. ;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#15 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 19:50

Hamaci napsal/a:
Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4.

Ta mapa by se mi taky ve WhereYouGo hodila, ale jestli je k tomu potřeba instalovat Locus, tak na to dlabu. Nebo to jde i jinak?
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#16 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 22:46

Alf Gang napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4.

Ta mapa by se mi taky ve WhereYouGo hodila, ale jestli je k tomu potřeba instalovat Locus, tak na to dlabu. Nebo to jde i jinak?

Možná není třeba Locus instalovat. Zkus jenom vytvořit na kartě tu složku /Locus/mapsVector a nahrát tam mapu.
  • 0

#17 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 23:20

Alf Gang napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)

Tak se taky hlásím - též mám Android a nemám Locus. Zkoušela jsem ho, ale c:geo je mnohem intuitivnější. U Locusu jsem prostě nepřišla na to, jak s ním pracovat, takže jsem ho smazala a stále lovím přes c:geo a naprostá spokojenost. ;)

Tento příspěvek je už mimo téma, ale nedá mi to.
Locus ale vůbec není aplikace primárně určená pro geocaching.
Já ho kupříkladu používám v případě, kdy nemám u sebe outdoorovou GPS a potřebuji se na mapě podívat, kde jsem, kudy vedou lesní cesty apod. Nebo když mi zrovna TOPO mapa nevyhovuje. Také občas používám trasování. Pracuje se mi s ním lépe než v Garminech. Taky je fajn addon pro vyhledávání na "katastru". Addon pro geocaching využívám minimálně. Snad jen na průzkum, kde jsou keše na mapě v okolí. Když chci pracovat s konkrétní keší, spouštím c:geo.
Omlouvám se za offtopic.
  • 0

#18 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2012 - 11:12

Hamaci napsal/a:

Maxinoha napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Strč tu mapu do /Locus/mapsVector a ve WhereYouGo zvol Vektor a onu mapu vytvořenou pomocí mapsforge 0.2.4.
Dej vědět, jak to dopadlo. Ještě jsem neviděl kačera, který by měl přístroj s Androidem a neměl tam Locus :)


Mám několik přístrojů s Androidem a Locus nemám a nepotřebuji.

:)
Fajn, tak si dělám první čárku za Maxinohu.:)
Nicméně mnou popsaný postup funguje.


Hlasim dalsi carku za sebe. :)
Locus se ke mne chova vyslovene nepratelsky.
  • 0

#19 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 11:32

Vždy když se pokusím přepnout na vektorovou mapu, tak app spadne. V Locusu funguje dobře. Nevíte co s tím?
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#20 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 11:36

Kamenitxan napsal/a:
Vždy když se pokusím přepnout na vektorovou mapu, tak app spadne. V Locusu funguje dobře. Nevíte co s tím?

a provedl jsi kroky, které jsou na začátku tohohle vlákna? Tj. máš staženou verzi mapy 0.2.4?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama