Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

WhereYouGo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 11:52

Mám spíš v3. Nemůže mi jí někdo poslat? Tamten odkaz nefunguje a tvořit si vlastní mapy se mi moc nechce.
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#22 Lazyt007

Lazyt007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 15:24

kde muzu najit verzi mapsforge 0.2.4 nikde není k sehnání


  • 0

#23 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 0:22

Stahnul jsem tyto mapy (http://www.ulozto.cz...ic-20120218-map) a funguji. Mapforge v3 vysel 18.3.2012, takze mapy generovane do tohoto data by mely fungovat.
  • 0

GPS: Garmin Oregon 450, Nexus 7 2013 3G, HTC Desire X

Blog: manuály pro a:Drake


#24 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 14:40

a provedl jsi kroky, které jsou na začátku tohohle vlákna? Tj. máš staženou verzi mapy 0.2.4?

 

Tak mám stejný problém. Stáhnul jsem si mapu 0.2.4 podle odkazu a když kliknu na Vektor, tak WhereYouGo spadne. :(

 

EDIT: Tak už jsem na to asi přišel. Mapa musí být nejen v adresáři /Locus/mapsVector ale také přímo v telefonu (měl jsem ji na kartě a to nešlo).


Tento příspěvek byl upraven od Stepan_M: 12 únor 2014 - 15:07

  • 0

#25 romanic

romanic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 16:53

Zdravím.

Nejde mi do WhereYouGo (v android) nahrát žádná wherigo. At to nahraju do jakéhokoliv adresáře na sdkartě, včetně té defaultní, tak když dám start, napíše mi to, že tam žádné *.gwc není. A taky ne. Z adresáře se samo smaže.

Pokud byste někdo věděl co s tím....

Popř. není nějaký jiný program na wherigo pro android?

Díky


  • 0

#26 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 17:20

A předpokládám, ze máš správně adresář v nastavení?
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2014 - 17:43

Vzdyt bylo nedavno Whereyougo aktualizovano, vcetne aktualizace Mapsforge knihovny, takze to umi aktualni verze map, ne?


  • 0

#28 romanic

romanic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 6:15

Adresář mám nastavený správně. Zkoušel jsem různé. Zkoušel jsem i jiný telefon a chová se stejně.

U aplikace jsem našel: Uložené hry z verze 0.6.0 a nižší nejsou kompatibilní s aktuální verzí. Možná by to mohlo být taky tím. Ještě zkusím nahrát starší verzi


  • 0

#29 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 6:53

Nejsem odbornik, ale nerika ti to jen, ze hry, ktere jsi ulozil ve starsi verzi nejsou kompatibilni v nove? Jestli to spravne chapu, tak ty jsi jeste zadnou hru nehral, tajze rozhodne bys mel pouzivat verzi novou. Ja mam 0.8.5 s tim, ze by mi to nenacetlo hru jsem nemel nikdy problem. Hru stahnu a presunu ji do slozky WhereYouGo, kterou mam primo v telefonu, nikoli na karte.v nastaveni(hlavni) mam vybranou prave tuto slozku.
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#30 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 7:16

Androida sice mám, ale používám iPhone. V poslední době jsem začal Galaxy S III používat na testování wiga. Ze začátku jsem měl stejný problém, ale pak jsem zjistil, že SD card jsou tam dvě. Jednu si udělal systém a ta druhá je fyzické SD. Tak jsem si našel, kam je WhereYouGo nainstalované a k němu nahraju wigo hru a vše je OK.


  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#31 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2014 - 7:32

Anebo použij jinou vychytávku, v nastavení si vyplň logiky a heslo, pak na stránkách, kde se stahují hry a vybíráš aplikaci ke stažení, vyber WYG. Ono se to pak stáhne, kam potřebuje.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama