Přejít na obsah


Fotka

Východní přístup ke keši Jan Perner (GC 1DK33)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 9:31

Ahoj všem,
brzy zvažuju odlov Jana Pernera na Vítkově. Všude v logách čtu jen o příchodu ze západní strany kolem bezdomovců, což se mi fakt nechce. Klouzat to zeshora za šipkou také zrovna není můj šálek kávy.
Waypoint uvádí i cestu z východní strany, ale nikde jsem nenašel log, kdo by se touhle stranou vydal :(
Podle jedné fotky v galerii je pár metrů za sloupem neprostupná cihlová zeď, takže mi není jasné, jak by se dalo přijít z východu.
http://img.geocachin...ee70a55d0d7.jpg
Nicméně tuhle "východní cestu" bych rád dal. :)
Tož se ptám zkušenějších kačerů co mají odloveno - jde to? :)
Díky.
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 9:35

Moc si to nedovedu představit. Jestli si dobře vzpomínám, tak je tam solidně vysoká zeď, na kterou bys musel někde na té východní straně vylézt. Ale kudy a jak přes koleje? Leda sejít z Vítkova skrz akáty a podpapíráky.
  • 0

#3 _cermik_

_cermik_

    cermik

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 9:38

Ahoj, odlovil jsem to z východu. Jde to, ale prodíráš se tam vegetací (většina jde ale obejit po tom betonovém "chodníčku" ) často okořeněnou skládkou. Ta neprostupná stěna je jen výškové převýšení, dá se tam jednoduše na ní a z ní dostat. Pokud si dobře pamatuju, tak to jde obejít zprava po tom kopci.
  • 0
Jakub

#4 roco888

roco888

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 9:52

Myslím, že pokud klouzání není Tvůj šálek kávy, tak Ti opravdu zbude jen ten přístup okolo bezdomovců. Ale v denním čase máš velkou šanci, že tam nebudou, protože couraj jinde. Já jsem tam šel také bez "jejich účasti", byla tam jen halda věcí a bordelu, která je jasně identifikovala - ale nebyli tam. A ještě poznámka - chůze po horní hraně zdi (i když je dost široká) není zrovna příjemný pocit. Takže pokud máš jakýkoliv problém s výškami, tak si raději vem někoho s sebou.
  • 0

#5 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 10:02

Díky všem... Tak ono klouzání bych asi vydržel nějaké ty dva tři metry, pokud by to bylo jenom od přelezení zdi k ochozu; ale brát to až shora z Vítkova se mi opravdu nechce... Většinou mám též štěstí, že přes den bezdomovci nejsou doma, ale jednou (ještě v předkačeřím období při toulkách lesem) jsem narazil na poměrně agresivní jedince, a nebyl to hezký zážitek... Na "zážitkové" keše (a terénově obtížnější k tomu) chodím v partě, je větší sranda... :) tady mě ani nenapadlo, že bych šel sám... člověk nikdy neví...
  • 0

#6 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 15:02

Dal jsem ji ze spodnejsi cesticky pod vyhlidkovym altanem klikate ze svahu i v obleku. Staci jen trocha opatrnosti...
  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 15:29

Docela agresivní bezdomovci jsou u keše Vršovická vodárna.
  • 0

#8 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 16:22

K Pernerovi jsem doklouzal shora ... Dole byl klid, ale jednou mi to stacilo. =)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#9 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2012 - 17:01

Přístup z východu je prodírání džunglí, ale dá se. Cesta shora je také vcelku v pohodě.
  • 0

#10 vitraurig

vitraurig

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 August 2012 - 12:58

Dá se to, ale nedoporučoval bych to. Když jsem ji lovil, tak tam bezdomovci zrovna nebyli i když jejich obydlí je tam značně vidět. ;)) Když zvolíš dobrou denní dobu (určitě bych tam nechodil v noci), tak jdi normální přístupovou cestou, nikoho nepotkáš a nikdo si tě nevšimne ;)
  • 0
Jsem zacatecnik, omluvte prosim moje nedostatky ;)

#11 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 26 August 2012 - 19:12

Hamerinski napsal/a:
Přístup z východu je prodírání džunglí, ale dá se. Cesta shora je také vcelku v pohodě.


Sli jsme take od vychodu, ale na jare, kdy dzungle byla jeste docela dobre pruchodna, ale nazpet jsme to stejne radsi vzali primo nahoru. Bylo sucho, takze to slo take :) .
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama