Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Za jak dlouho se schválí keš ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
25 odpovědí na toto téma

#21 Vanesa

Vanesa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 22:52

shellmici děkuji je to pravda.. já vím že je to nesmysl ale chtěla jsem to vědět a oni na mě hned vyjíždějí
  • 0

#22 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 23:17

stopro, minimalne do druhyho dne by se tu zas neco takovyho neobjevilo:-D autor ma nejvetsi podil na to jak to forum vypada;) nema cenu tyhle denodenni stupidity resit, bohuzel to mazat nejde.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#23 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 23:42

Víš Vaneso, ono je to tak, že máme neblahé zkušenosti se začátečníky, kteří chtějí hned zakládat keš (i když jsou světlé výjimky). Třeba keš není po publikaci na svém místě, je špatně zaměřená apod. Proto jsou mnozí nabroušení, když chce začátečník, který zatím ještě nezná základní pojmy hned zakládat kešku. A opravdu je mnohé napsané ve wiki. Tak si ji nejdřív přečti a pak se teprve ptej, když něčemu nebudeš rozumět. A kešku opravdu zakládej, až se s touto hrou lépe seznámíš.
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 7:15

Vanesa napsal/a:
shellmici děkuji je to pravda.. já vím že je to nesmysl ale chtěla jsem to vědět a oni na mě hned vyjíždějí

jenze to jenom proto, ze i kdyz ti rikame "precti si to na wiki, mas tu na to nahore odkaz" tak ty se stejne zase zeptas na neco co tam je! zkus si to uvedomit z ty druhy strany - nekdo se tu s tim pracne vypisoval do wiki a k cemu to je, kdyz si to ani nehodlas sama precist?
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 7:41

Vanesa napsal/a:
shellmici děkuji je to pravda.. já vím že je to nesmysl ale chtěla jsem to vědět a oni na mě hned vyjíždějí


1. Odpověď tam máš, hned v druhém příspěvku.
2. Pokud nebydlíš v oblasti, kde je nejbližší keš několik desítek km, tak o zakládání, zatím neuvažuj. Keší je dost.
3. Projdi si http://wiki.geocachi...k_v_geocachingu a http://wiki.geocachi...i/Hlavní_strana. Je tam popsaná spousta věcí, na které se tu ptáš.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 7:49

zodpovězeno, zámek @někteří: co se příště zdržet přiblblých komentářů které dělaj jen větší bordel. Vy si myslíte, že v takhle zaplevelených tématech pak bude někdo hledat info jak chcete?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama