Přejít na obsah


Fotka

délka logu 0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 14:35

Ahoj, nesetkal se někdo s tím, že se ve statistikách (Autostats) délky logu (nejkratší, nejdelší a průměrný) ukazuje hodnota 0, s tím, že nejkratší log má 10000??? Gstat při práci ukazuje také nulové logy, přesto jsem dal stáhnout minimálně u několika keší všechny logy s tím, aby se zastavili u mého logu found it = dle mě by měly být promítnuty do statistiky i když ostatní kešky třeba logy stahnuté mít nemusí? Díky za pomoc, geoget noob
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 14:49

Neni to jen tim, ze jsi GGstatu nerekl, jak ma spravne poznat prave tvoje logy?
  • 0

#3 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 15:04

No to bude dost možné, zatím si s geogetem moc nerozumíme, ale vzájemné sympatie tu jsou, něco o logu typu Fount it, attended jsem někde už zahlédl, tak to asi bude ono... Večer to zkusím a napíšu jak to dopadlo, zatím díky za radu.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 16:33

Zalezi na tom, jak konkretne ten GGstat spoustis?
  • 0

#5 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:08

Tak na to koukám a už nemůžu najít, kde jsem zahlédl to nastavení Found it, attended atp... GGstat spouštím buď přímo přes menu pluginy - GGstat, při výpisu logu to rovnou píše počet logů 0, nalezeno 0 slov. Nebo zkouším i přes Autostats a tam to taktéž nejde. Někde bude problém se stažením logů či spíš jejich identifikací. Když kliknu v Geogetu na keš - otevře se okno, kde je listing a můj log... Pokud by HaLuMa chtěl a mohl se ke mě připojit přes teamviewer a mrknout co je blbě, nechť mi napíše SZ.
  • 0

#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:16

Takze vec prvni: ty nalezeny kese, jsou v GG podbarveny zelene (v seznamu)? Pokud ne, tak jsi do nastaveni GG a nastav tam svoji prezdivku pouzivanou na gc.com.
Vec druha: Pro statistiky musis pouzivat nejakou sablonu - tus musel nekde nastavovat. Takze si ji otevri v poznamkovym bloku a hned na zacatku najdes radek

# Tvuj nick na gc.com
CACHER xxx

kde za xxx doplnis svuj nick na gc.com

Jestli ani tyhle dve veci npomuzou, tak je chyba nekde mezi nebem a zemi
  • 0

#7 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:24

Zelené jsou, šablona upravena od kamaráda, nick tam mám správně. Všechno se zdá funguje (atributy, nadmořské výšky, D/T, badges logy na mých keškách), jen ty moje logy na cizích keškách nejdou... Vadí mi to, protože jako jeden z menšiny píši VŽDY (až na odpad keše), více než jen díky za cache. Tak to chci vidět jak moc spamuju GS servery a emailové schránky nebohých ownerů...
  • 0

#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 17:27

Ze jsi to ty, tak zas jednou nahodim TV.. Posli mi do PM tvoje ID a heslo...
  • 0

#9 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 18:09

Jen kdyby to někdo také řešil: POMOHLO TOTO: data dir nastavit do profilu (měl jsem ho v Program files) a následně reinstalace pluginů GGstat a Autostat... Děkuji Petulince za pomoc!
  • 0

#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 18:11

ten reinstal pluginu byl ciry zoufalstvi bo uz me jiny reseni nenapadalo :D
  • 0

#11 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 19:51

JeDie napsal/a:
Jen kdyby to někdo také řešil:
POMOHLO TOTO:
data dir nastavit do profilu (měl jsem ho v Program files)
a následně reinstalace pluginů GGstat a Autostat...

Děkuji Petulince za pomoc!


můžeš mě nakopnout na ten data dir? kde roste, mám stejný problém a nějak v tom tápu :D
  • 0

#12 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:05

podivej se do program files/geoget, bude tam nejspis sozka "data", coz je ten kouzelnej datadir. v program files ale bejt nema a nesmi! jeho misto je v C:/users/tvuj_ucet/appdata/roaming/geoget po presunu je ale treba ve slozce geogetu v program files nastavit cestu k datadiru. to se dela v geogetboot.ini, kterej otevres v poznamkovym bloku a za rovnitko napises novou cestu k datadiru...
  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:10

Hlavne by me zajimalo, jak se vam podarilo to nainstalovat do Program files. Sam se takto program nenainstaluje a v dokukmentaci je napsano, ze tento adresar je pro data tabu!
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:11

Taky jsem nad tim dumala... Dodneska nechapu... Zrejme to jsou zbytky z doby, kdy byla nabizena portable instalace... A jen tak mezi nama - malokdo z tech, co GG instlaujou, cte ty navody, co jsme tak pracne davali do kupy... :(Ale stezovat si umi kazdej druhej....
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:20

Zbytky? To sotva, to by jim to nechodilo nikdy. A proc by si stezovali az ted?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:23

staci mit nastavenej geogetboot.ini na program files a dokud nepotrebujes, aby to delalo urcity ukony, kterejm vadej ty problemy s pravama, tak to funguje bez problemu...
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:28

petulinka1 napsal/a:
Taky jsem nad tim dumala... Dodneska nechapu... Zrejme to jsou zbytky z doby, kdy byla nabizena portable instalace...


Ona se nabizi stale. Ale jen pri nove instalaci, nikoliv pri aktualizaci. A navic, pokud instalujes do Program Files, tak se ti ta portable instalace vubec nenabidne.

Takze pokud to tam nekdo ma, tak uz to tam musi mit docela dlouho, nebo to proste neinstaloval Geogetim instalatorem, a treba jen nekam rozbalil GASP. Tim se vyhne vsem temhle kontrolam a jsou z toho zase jen trable.
  • 0

#18 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:29

petulinka1 napsal/a:
podivej se do program files/geoget, bude tam nejspis sozka "data", coz je ten kouzelnej datadir. v program files ale bejt nema a nesmi! jeho misto je v C:/users/tvuj_ucet/appdata/roaming/geoget
po presunu je ale treba ve slozce geogetu v program files nastavit cestu k datadiru. to se dela v geogetboot.ini, kterej otevres v poznamkovym bloku a za rovnitko napises novou cestu k datadiru...


Problem je v tom, že mám GG jako balík zkopírovanej na disk D, takže na C nemám nic, jdu kouknout na ten geogetboot.ini ;)

P.S. mám asi tu portable verzi jak ste psali víše, nicméně úprava souboru nepomohla :(
  • 0

#19 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:40

V tom zadny problem neni. Ja taky nemam GG na C. Ale hlavne nesmis mit datadir v adresari, kde Win brani upravam souboru.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#20 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:47

gord napsal/a:
V tom zadny problem neni. Ja taky nemam GG na C. Ale hlavne nesmis mit datadir v adresari, kde Win brani upravam souboru.


no to nemám je v adresáři GG, ale ať upravuju podle návodu cokoliv, cifry u logů jsou furt blbě...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama