Přejít na obsah


Fotka

délka logu 0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:49

To bude tim, ze v databazi zadne logy asi nemas, ne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 20:56

gord napsal/a:
To bude tim, ze v databazi zadne logy asi nemas, ne?


mno tak těď sem už fakt krapet mimo, mám databázi nalezených kešek, včetně mých logů (když si keš rozkliknu v seznamu můj log taky je..) Takže pokud na to není sólo skript má to statistika odkud brát..?
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 21:00

Jestlize ti GgStat pise, ze nacetl 0 logu, tak je v te databazi nemas. Pricin muze byt vice a nektere uz tu zaznely: - ggstat hleda logy jineho uzivatele nez si myslis - GeoGet nema spravne nastaveneho uzivatele Takze jakeho uzivatele predavas GgStatu? Je to ten, ktery je nastaven v GeoGetu?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 21:11

gord napsal/a:
Jestlize ti GgStat pise, ze nacetl 0 logu, tak je v te databazi nemas. Pricin muze byt vice a nektere uz tu zaznely:

- ggstat hleda logy jineho uzivatele nez si myslis
- GeoGet nema spravne nastaveneho uzivatele

Takze jakeho uzivatele predavas GgStatu? Je to ten, ktery je nastaven v GeoGetu?


Tak už jsem na to asi přišel, je to v nicku, při zakládání účtu na GC jsem psal nick s malym prvnim písmenem a on mě ho opravil na velké (prostě po čase se z benysek.cz stal Benysek.cz a neptejte se mě jak a proč, nevim a nepátral jsem), ale při přihlašování to jaksi nerozlišuje (divné), tak jsem teď zkusil zadat všude v GG velké B a najednou to běhá. Díky moc za nakopnutí správným směrem...
  • 0

#25 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 6:16

K instalaci do program files: Instaloval jsem to nedávno verze tuším 2.7.1. nebo 2.7.0. instalaci jsem chtěl mít pohromadě, abych to nemusel hledat na dvou místech a tak jsem to při instalaci tak naklikal, že to tak bylo... Nic jsem nekopíroval, neupravoval. Mám zakázanou tu Windows ochranu, co brání zápisům do systémových složek, proto si myslím, že chyba byla spíše v ggstat, než v té složce, resp. komponenty/GeoGet s tou složkou (zvlášť když má v názvu (x86) ) mají problém... Pro jistotu bych instalaci dat do program files úplně zakázal, vyhneme se pak takovýmhle problémům...
  • 0

#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 7:07

To by me zajimalo, jak jsi to naklikal. Haluma venoval dost usili tomu, aby to neslo, a co jsme to zkouseli, tak se to brani nainstalovat data do Program files.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 9:28

spletl jsem si okno a odepsal jsem na jiny tema....sry
  • 0

#28 Olson.vs team

Olson.vs team

    Olson

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:18

benysek napsal/a:

gord napsal/a:
Jestlize ti GgStat pise, ze nacetl 0 logu, tak je v te databazi nemas. Pricin muze byt vice a nektere uz tu zaznely:

- ggstat hleda logy jineho uzivatele nez si myslis
- GeoGet nema spravne nastaveneho uzivatele

Takze jakeho uzivatele predavas GgStatu? Je to ten, ktery je nastaven v GeoGetu?


Tak už jsem na to asi přišel, je to v nicku, při zakládání účtu na GC jsem psal nick s malym prvnim písmenem a on mě ho opravil na velké (prostě po čase se z benysek.cz stal Benysek.cz a neptejte se mě jak a proč, nevim a nepátral jsem), ale při přihlašování to jaksi nerozlišuje (divné), tak jsem teď zkusil zadat všude v GG velké B a najednou to běhá. Díky moc za nakopnutí správným směrem...


Tak mně to neběhá, ať to mám nastavené s velkým O na začátku nebo malým. Měním to v template jak divý a nic. Na GC.com se dá přihlásit i s malým, zde ne- což mi přijde logické. Už jsem pluginy přeinstalovával a stále nic.
  • 0

#29 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:21

No, jestli mas na gc.com taky v nicku mezeru, tak bych hledala pricinu presne v ty mezere...
  • 0

#30 Olson.vs team

Olson.vs team

    Olson

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:22

Tak jsem to už odhalil. Je to ale peklo. Opravdu to dělají malé velké písmena na začátku nicku. Proč se to ale nastavuje asi na 4 místech ...to je šílené.
  • 0

#31 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:24

To je potreba udelat smutny oci na autora GgStatu (tusim, ze MaFa) a GeoGetu (HaLuMa)... Tkay mi to prijde zbytecne chaoticky, ale je to tak nastaven uz od zacatku... :/
  • 0

#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 22:56

Nerekl bych, ze je to chaoticke. Mozna pro nekoho neprehledne, ale chaoticke ani nahodou. Jde o to, ze GgStat, ktery statistiky generuje, je samostatny program a nema zadne tuseni o nejakem uzivateli GG a ani o uzivateli na gc.com. Proto se nastavuje pro GgStat samostatne. Rozlisovani velkych a malych pismen je vlastnost. Z meho pohledu je to tak spravne. Nechapu, proc nekdo mezi velkymi a malymi pismeny nerozlisuje. Take rozlisujete mezi rimskou cislici 1 a arabskou, nebo ne? No a nastavit to jde, v souladu s dokumentaci, na dvou mistech (nikoli na 4!): v template souboru a v prikazovem radku. Prikazovy radek ma prednost. Co je na tom nejasneho?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama