Přejít na obsah


Fotka

Nemecke disabled T5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 22:00

Ahoj, udelal jsem si PQ na vsechny T5 kese v Nemecku a objevila se zvlastni vec. Vsechny kese , ktere jsou severneji nez cca N 48° 41.733 E 010° 11.104, jsou disable. Kdyz pisi vsechny, tak myslim 100%. Udelal jsem jiny PQ na aktivni T5 a horni cast mapy je fakt prazdna. Myslel jsem, ze je to chyba matrixu, tak jsem to udelal druhy den znovu (dnes) a je to tak. Kdyz nahodne otevru nektere kese, jsou fakt disable s korektnimi disable logy.
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 22:32

Nezabil se tam třeba někdo na nějaké T5? To jen odhaduji, ve zprávách se mi tam hledat nechce, den co den jim tam výjde nějaký článek o geocachingu - převažují tedy články typu "vlastníci lesů chtějí vyhnat kačery".
Jen tak namátkou jsem tam taky vyhmátnul článek, podle kterého chtějí zákonem zrušit všechny noční keše, taky zajímavé.
Může to mít cosi společného s tímto. Ale fakt jen těžko odhadovat...
  • 0

#3 detritus

detritus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 22:47

Dobrý nápad. Snad se někdo pohne a ty T5 debiliny zakážou i tady.
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2012 - 23:00

detritus napsal/a:
Dobrý nápad. Snad se někdo pohne a ty T5 debiliny zakážou i tady.


Copak, nekdo ti miri brokovnici na zadek a nuti te nejakou T5 odlovit?
  • 0

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 6:23

Vím o stromové sérii u Drážďan, která je disablovaná proto, že se majiteli lesa nelíbilo, že mu chodí lidi do lesa. A slyšel jsem v Německu i o obyčejných tradičkách, které se musely z toho samého důvodu zrušit.
  • 0

#6 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 6:44

A nemas nejak spatne nastavene PQ? Ja jsem namatkou jedno vygeneroval, ktere mam pro T5 tradicky u nas a posunul jsem ho nad nemecko. Okruh 1000 AKTIVNICH T5 tradicnich krabek je hodne maly = rozhodne tedy neni vetsina deaktivovana a ani ne vetsi cast.
  • 0
Venku prší nebo všechny krabky odlovené? Začtěte se do Tesaříka a můžete začít sami tvořit nejen originální kešky...

#7 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 7:29

LukasX napsal/a:
A nemas nejak spatne nastavene PQ?


To bude asi ten problem. Na tvem obrazku jsou T5 daleko vic nahusto. Zrejme ten PQ postupne bere kese podle urciteho algoritmu a az dosahne 1000, tak to utne. Asi nabral nejdriv disable a pak od jihu enable az do hranice 1000 ks.
Takze to pokladam za vysvetlene a aby se tu zbytecne neplkalo o tom, ktera hodnota T je lepsi, tak to ukoncim.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama