Přejít na obsah


Fotka

Problém s importem GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 6:59

cesmina_v napsal/a:
Zajímavé je , že všechno ostatní z toho tvého tzv. pokecu uvádíš v geogetu jako waypointy

A tohle je v GPXku jako waypointy:

kapišto ?
  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 8:56

Tak už vůbec nechápu problém. Šablona na export končí %IF("%HAVEWAYPOINT%"="true";"<hr>%WAYPOINTS%";"")% v GG waypointy jsou včetně nulových, waypointy na konci listingu mám, i oddělené tím <hr>, také včetně nulových pro nevyluštěné multiny, tj s otazníčky, ale text vzorečku tam je. Takže opravdu nechápu, kde se vzal ten problém, který se tu popisuje a na který jsem kupodivu narazil také.
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 9:06

Tak znova a potreti! V PQ posilanych Groundspeakem waypointy se skrytymi souradnicemi nejsou. Takze pokud importujes jen z PQ, tak se ti tam ten skryty waypoint nenaimportuje, takze neni pak co exportovat. Dostane se ti tam jen kdyz importujes z GJ nebo pres Geocaching Live (doufam, ted jsem to nezkousel...).
  • 0

#24 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 9:06

Pokud jsou WP nahravany jako POI, tak POILoader se s nulovymi souradnicemi vypradava tak, ze zhavaruje. Proto by ten plugin mel WP bez souradnic ignorovat. Jak je to u WP nahravanych pres GPX, to nevim, neb to nepouzivam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#25 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 9:14

Achjo, o co tu teda jde? :D O to, ze ten pridanej text o WP zmizi z listingu pri pruchodu geogetem? Nebo o to, ze ten WP, kterej ma nulovy souradnice neni po pruchodu Geogetem videt v Garminovi? Tam videt bejt nemuze, vzdyt nema souradnice! :) Pokdu je to GPX tvoreny tlacitkem GPX v listingu, pak se ten text prida na konec listingu, pokud je to PQ, tak smula, nulovy souradnice nebudou :D
  • 0

#26 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 9:59

HaLuMa napsal/a:
Tak znova a potreti!
V PQ posilanych Groundspeakem waypointy se skrytymi souradnicemi nejsou. Takze pokud importujes jen z PQ, tak se ti tam ten skryty waypoint nenaimportuje, takze neni pak co exportovat.

Dostane se ti tam jen kdyz importujes z GJ nebo pres Geocaching Live (doufam, ted jsem to nezkousel...).

Tak to jo, PQ nepoužívám, nemůžu.
Takže jak chápu, při načtení keší do GG přes LveAPI nebo GJ problémy nejsou.
Nulový waypoint pochopitelně není v navigaci jako waypoint (to by musel být někde na rovníku), ale jeho text se dostane na konec listingu a přidá ho tam evidentně exportní makro geogetu.
POIgarmin makro padalo, když byly KEŠE bez souřadnic, tj. např. archivovaná, stažená přes LiveAPI. Z waymarků si dělám POI body a problémy jsem neměl, jedině když jsem měl KEŠE bez souřadnic.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama