Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Hledání keší na geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2014 - 5:13

Ahoj ráda bych začala s keškami ale nevím kde najít mapy ...atd :/ mohli by jste mi prosím pomoct ? :)

 

Mapy s keškami najdeš na www.geocaching.com volba PLAY a pak VIEW GEOCACHE MAP. Ale to tě hodí někam do Ameriky. Já to dělám tak, že mám v záložkách prohlížeče odkaz (viz níže - upravil jsem ti ho pro Horní Počernice, Ratibořická 1899/30). Pokud nebudeš předtím přihlášená, musíš se vpravo nahoře přihlásit, jinak ti to neukáže tebou odlovené keše.

 

http://www.geocachin...&lng=14.6166411

 

Ty souřadnice ve webové adrese si můžeš změnit podle sebe a tím se ti mapa vycentruje jinam. Můžeš takto mít více záložek v prohlížeči pro různá místa (souřadnice místa najdeš přes www.mapy.cz a volbu "místa, lokality a body" a pak GPS - případně vysvětlím podrobněji). Vyhledávání keší přes formulář jsem nikdy nepoužil, pro mne je rychlejší práce s mapou v různém zvětšení.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Skareda: 02 březen 2014 - 5:23

  • 0

#22 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 15:06

Tady je asi nejvhodnější místo kde se zeptat. V prohlížeči google chrome mi na mapě keší,. když zadám město aby mi zobrazilo kešky v okolí přestalo fungovat Napíšu jaké město se má vyhledat a nic. Neví někdo co s tím ? Dělá to taky někomu ? Pro upřesnění nejsem PM, a v prohlížeči IE to funguje normálně. Předem děkuji za radu. Jen prosím nepsat že to je tím, že nejsem PM.  Děkuji.


  • 0

#23 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 15:32

Tady je asi nejvhodnější místo kde se zeptat. V prohlížeči google chrome mi na mapě keší,. když zadám město aby mi zobrazilo kešky v okolí přestalo fungovat Napíšu jaké město se má vyhledat a nic. Neví někdo co s tím ? Dělá to taky někomu ? Pro upřesnění nejsem PM, a v prohlížeči IE to funguje normálně. Předem děkuji za radu. Jen prosím nepsat že to je tím, že nejsem PM.  Děkuji.

U mě funkční, asi na Tvém přijímači. Nejsem PM :)

Nepoužíváš nějaké skripty, CacheList nebo něco takového? Zkoušel jsem to na "čistém" Chromu a v pohodě.


Tento příspěvek byl upraven od zdeziz: 17 květen 2014 - 15:51

  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 18:17

Já většinou hledám keše z mapy.

 

Prostě si ji otevřu, přesunu se tam, kde mne to zajímá a kouknu, co tam kde je.

 

Ale data do GPSky stejně dělám v GeoGetu .....


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 1:22

zkus se podívat do nastavení prohlížeče, jestli tam nemáš zakázaný nějaký prvek - a zkoušet všechny postupně povolit (v případě neúspěchu zas vrátit)... A pokud by nebylo zbytí, tak v rozšířeném nastavení použít tlačítko "obnovit nastavení prohlížeče"


  • 0

#26 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 5:44

Právě jsem zjistila totéž, taky mi to vyhledávání nefunguje.

 

Edit: nefunguje to tehdy, když má člověk zapnutej skript na přidání jinejch map přes Greasemonkey. Když vopici zakážeš, funguje to. Ach jo.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 28 květen 2014 - 5:49

  • -1

#27 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 7:43

Sice trochu pozdě, ale...

Mapy s keškami najdeš na www.geocaching.com volba PLAY a pak VIEW GEOCACHE MAP. Ale to tě hodí někam do Ameriky. Já to dělám tak, že mám v záložkách prohlížeče odkaz.....

Nastav si v profilu sořadnice domova a mapa keší na ně (pokud jsi přihlášen) pri otevření najede. Nepotřebuješ záložku (nemusí být aktuální).

A v roletce jazyků je i Čeština.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama