Přejít na obsah


Fotka

Přes 40000 keší v ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 16:43

Mě ve městě zůstavala jedna bonusovka a jedna mysterka, kterou neumím rozlousknout. A dvě opencaches. Nejbližší tradička 6,73 km od města.
  • 0

#22 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 17:17

Rozic napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:nebo vás za pokání pošlu lovit do Polska!

Jelikož je v Polsku velká část krabiček založena českými kačery (nebo alespoň ty v pohraničí), tak není důvod si na ně stěžovat.


Jak které, letos o prázdninách jsme našli kešku v Nyse který byla ve vosím hnízdě (pravda, byla mudlovzdorná). Ve Wroclawi to taky není vždycky dvakrát sláva. Rozhodně jě tam o něco nižší úroven než u nás, spousta keší je tam OC a občas je někdo šoupně na GC jak je vidět - ve všech keších ve Wroclavi je logbook s logem OC. Jaké jsou ty další OC keše, to už nevím, je možné že budou na vyšší úrovni.
  • 0

#23 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 17:20

A co se týče Prahy, tak těch podřadných zaokapovek je tu dost, ale řada z nich ani větší než mikro bejt nemůže a umístění někdy taky o moc lepší nebude. Spíš mě vadí, že některé z nich jsou věnované nesmyslům, nebo že některé mají dost odbytý listing.
  • 0

#24 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 5:35

Rozic napsal/a:
Jelikož je v Polsku velká část krabiček založena českými kačery (nebo alespoň ty v pohraničí), tak není důvod si na ně stěžovat.

Nemyslela jsem české keše 5 metrů za polskou hranicí. Myslela jsem keše v polských městech, např Wroclaw, Kraków a podobně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama