Přejít na obsah


Fotka

Vatikán už máme v USA ??


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 8:36

Geoget při importu keší které jsou označeny "In Vatican City State" tyto neustále označuje jako "US" to jest americké .... koukal jsem na mapu a nepřijde mi, že by Amíci obsadili vatikán takže možná někde nějakej problémek při importu a začlenění keše do správné země... zkoušel jsem import GPX i Live... V listingu je ale správně: "Vatican City State" B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:14

DrakMrak napsal/a:
Geoget při importu keší které jsou označeny "In Vatican City State" tyto neustále označuje jako "US" to jest americké .... koukal jsem na mapu a nepřijde mi, že by Amíci obsadili vatikán takže možná někde nějakej problémek při importu a začlenění keše do správné země...

zkoušel jsem import GPX i Live...
V listingu je ale správně: "Vatican City State"

B)

já tam nic takového nevidím, u keše je stát=Vatican City State
Nikde žádná zmínka o USA, ani v tagu. I čerstvě importované.
  • 0

#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:17

divné já si importoval teď tři kešky nově a všechny mi skončili v USA možná to dřív nedělalo a jak to máš jednou zařazený tak je to OK.... Já žádnou Vatikánskou keš nelovil takže sem je přidával nově a lup a mají EMERICKOU vlajku :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:22

dr.vota napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Geoget při importu keší které jsou označeny "In Vatican City State" tyto neustále označuje jako "US" to jest americké .... koukal jsem na mapu a nepřijde mi, že by Amíci obsadili vatikán takže možná někde nějakej problémek při importu a začlenění keše do správné země...

zkoušel jsem import GPX i Live...
V listingu je ale správně: "Vatican City State"

B)

já tam nic takového nevidím, u keše je stát=Vatican City State
Nikde žádná zmínka o USA, ani v tagu. I čerstvě importované.

zkus si udělat Live Update ?? ale možná jak je to jednou zatříděný tak už to nic neudělá nevím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#5 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:48

hmmm ale v Databázi je to správně .... jen zobrazení kulhá ale zajímavé, že kulhá i můj plugin takže někde bude chybka ... možná i mezi židlí a klábosnicí... zatím nevím proč když je v geogetu country správně se mi zobrazuje chybně jak vlaješka tak odznak bádám :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#6 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 10:04

aaaa pachatel bude zřejmě tato funkce v GEOGETU:
GetCountryAbbr(state)
evidentně se jí nelíbí slovo "Vatican City State"
B)

if state = 'Vatican City State' then Showmessage(state + ' ' + GetCountryAbbr(state));
zobrazí toto:
Vložený obrázek
Správně by tam mělo být: Vatican City State = VA
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 10:34

Aha! Geoget hleda ty zkratky nasledovne:

Nejprve prohleda zkratky ze standardniho souboru iso3166.tab. Tam jsou oficialni nazvy statu. Protoze ale Groundspeak si nektere staty bere po svem, tak kdyz se zkratka nenajde, zkousi se hledat jeste v souboru gsiso3166.tab.

A ten gsiso3166.tab soubor vznikl tak, ze jsem vzal nazvy od Groundspeaku, a zkusil je prelozit na zkratky pomoci vyhledavani Googlu. A zjevne jsem si nevsiml, ze Google mi u toho Vatikanu vratil peknou blbost.

Takze rychle se to da opravit editaci souboru gsiso3166.tab, kde se skoro na konci opravi zkratka u Vatikanu na VA. Po restartu Geogetu to pak uz bude v poradku.

Pokud v tom souboru najdete jeste nejakou jinou chybu, dejte mi vedet. V souboru iso3166.tab by chyba byt nemela, o jeho obsah se stara mezinarodni organizace IANA. ;)
  • 0

#8 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 11:18

Dík za info hodím to i k BadgeGenu kde se to využívá a s další verzí to bude OK Pokud bych na něco narazil aspoň vím kde to hledat a dám vědět... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama