Přejít na obsah


Fotka

Custom POIs a bug "None found" ve výpise všech databází


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2006 - 13:41

Už jsem to posílal do Garmina i na Groundspeak, tak raději i sem. Nevím kolik z Vás s X-ovými modely má problém na který jsem narazil u sebe, ale raději napíšu řešení i zde. Sám vlastním Legenda Cx se sw. 2.50.
Po přetažení nejrůznějších POI souborů do GPS jsem si všiml, že ve výpise všech Custom POIs vidím pouze nápis None Found a to i přesto, že v přístroji vidím všechny databáze dle názvu POI a v nich pak i příslušné body. Po dlouhých experimentech s přestavováním GPX i CSV souborů jsem si jen náhodou všiml, že je ve výpise vidím. Druhý den bylo všechno stejné se starou hláškou. Jediná změna ke které došlo bylo barevné schéma noční-denní. BINGO! Pro mě naprosto nepochopitelně je pes zakopán zhruba v polovině barevných schémat. V některých problém nemám, v některých ano. Napsal bych sem i přesný rozpis, které fungují, ale na diskuzi s vlastníkem 60CSx jsem si všiml, že se sw. 3.0 je to opět trochu proházené, nicméně po vychytání, která schémata fungují je to pak pevné pravidlo.
Bylo by fajn, kdybyste to na svých X-ových přístrojích vyzkoušeli a dali vědět do tohoto vlákna. ;o)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2006 - 17:02

To uz je dele znama chyba a vlece se se vsemi firmwary uz od prvnich verzi. Sam jsem jim to psal nejmene dvakrat - bezuspesne. Bud je to pro ne obrovsky problem vyresit, anebo maji jine priority nez takoveto podivne "kosmetaky". :-/ Pokud si dobre vzpominam, podobny (ne-li stejny) problem se vyskytuje i na x-kovych modelech etrex.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2006 - 10:09

...ve výpise všech Custom POIs vidím pouze nápis None Found a to i přesto, že v přístroji vidím všechny databáze dle názvu POI a v nich pak i příslušné body....

Problem byl jiz resen ve vlaknu a stale trva a nejak nevypada ze by se resil. V tom vlaknu jsou i ta barevna schemata, a ty se pro ruzne pristroje a ruzne verze FW se lisi, nutno vyzkouset.

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2006 - 10:30

Pridavam jeste jeden odkaz na stejny problem: Pandora .
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2006 - 17:04

Aha, vy vlastne etrex-e mate :-) Neprecetl jsem si to dostatecne pozorne... Proste se to vyskytuje v lehce obmenenych podobach na vsech x-kovych Garminech.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2006 - 19:55

Problem byl jiz resen ve vlaknu a stale trva a nejak nevypada ze by se resil. V tom vlaknu jsou i ta barevna schemata, a ty se pro ruzne pristroje a ruzne verze FW se lisi, nutno vyzkouset.


Díky za doplnění, když jsem řešil tento problém, tak jsem toto vlákno buď přehlédl a nebo jen nenašel. V každém případě na internetu je o tom jen pár zmínek a Garmin vytrvale mlčí. Docela mě s tím štvou pacholci!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama