Přejít na obsah


Fotka

Oficiální aplikace pro Android konečně v češtině


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 10:23

Oficiální aplikace "Geocaching" od Groundspeaku pro zařízení s Androidem je konečně v češtině.
Nevím, zda to překládal Sutech, asi ano, ale každopádně posílám veliký díky !
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 10:44

Super. Ale stejne to nevyuziju, je to apka na nic.... :-) Tak me zkamenujte.
  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:00

DogVader_cz napsal/a: Super. Ale stejne to nevyuziju, je to apka na nic.... :-) Tak me zkamenujte.

Mě se teda líbí, je rychlá a hlavně jednoduchá ....
Zkoušel jsem Locus ale ten je na blba jako jsem já moc složitej a c:Geo už není co bývalo.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:15

Locus je na me taky moc slozitej (nebo spis jsem linej ho studovat), tak jsem zakotvil u Neongea. Na rozdil od ofiko aplikace umí pracovat s corrected coordinates, coz je funkce, kterou docela vyuzivam. Hodne zalezi, jak co komu sedne a taky, co od toho ocekava...
  • 0

#5 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:29

kapsa napsal/a:
Mě se teda líbí, je rychlá a hlavně jednoduchá ....


Kdyby se poštěstilo najít nějaké nesrovnalosti, či nejasnosti v překladu, které by zasluhovaly opravu, tak dejte vědět.
Za tímto projektem jsou schováni - Richard, TequilaBoy a moje maličkost.
Myslím, že se projekt povedl
(„co si nepochválíš sám, za tebe nikdo jiný nepochválí“)
B),
ale až skutečné nasazení do praxe ukáže ... .
Snažili jsme se také sjednotit terminologii s iPhonem.
Do jaké míry se to povedlo - posuďte sami.

Ondřej
  • 0
kačer

#6 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:36

oslavik napsal/a: Za tímto projektem jsou schováni - Richard, TequilaBoy a moje maličkost.

Tak to chválím a díky, pokud něco najdu, tak dám vědět.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#7 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:47

Pocesteni Chválím -- zkusim to prozkoumat a uvidim zda se neco nezjevi - i kdyz me ta anglictia zrovna tady prijde docela prirozena. Horsi je vlastni aplikace - na tradicky v terenu super, i kdyz nejake nastaveni aby tahala jen zakladni info o kesi a podrobnosti dotahovala az na pozadani by se siklo. Co se tyce ostatnich typu kesi je to celkem des bes
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#8 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 12:52

Kazdopadne diky vsem co prekladaj aplikace, urcite se to hodi. No a myslim si, ze Locus neni tezky (zvladla ho i pritelkyne :-) , ktera si moc s technikou nerozumi). A podle me je to asi nejvychytanejsi aplikace na keskovani a hlavne nejen to, da se pouzit i do auta na cestovani. Ukladani poi s fotkami, pocasi po kliknuti na mapu, zaznam trasy vyletu a grafy, atd. Je toho fakt hodne a je to za stejny, vlastne mensi penize nez offiko apka. Navic muze byt plne offline s velkym vyberem map, neni problem turisticke mapy cr, vektorove mapy celeho sveta (nova cr je moc pekna) a i kesky mohou byt offline vcetne obrazku a hlavne ty kesky po aktulalizaci nezmizi jako u offiko aplikace.... jediny co Locus nema je logovani TB, ale to chystaji v nejblizsich aktualizacich a taky udelat doplnek na whereyougo, pak bude vse v jendom....
  • 0

#9 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 17:57

Tak sem to trosku prosel a par veci na opravu by se naslo: Filtr Kesí - SIZE jinde je to cesky jako VELIKOST Jo a jak u Velikosti tak u Tyou kese je pri otevreni volba DESELECT ALL Nastavení: Hned prvni volba - ve vysvetlojicim textu je neco jako Pri Zakladnim uvidite .... ale volba je ROZSIRENE a TRADICNI - Osobne bych spis vide ROZSIRENE a ZAKLADNI A pak mozan misto Skryt nalezy Skryt nalezene, ale to uz je jen otazka nahledu na vec, to tolik nevadi Dale na co narazim
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#10 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 18:19

Každý den děkuji Luďkovi za jeho adrake. Teď se dostává do fáze naprosté dokonalosti. Bohužel jsem si z neznalosti kdysi ofiko app od GS koupil a vyhodil z okna 10 doláčů. Měl jsem je dát radši tomu Luďkovi. :D
  • 0

#11 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 19:29

Ofiko GS aplikaci používám a nemám s ní problémy. Teď navíc oproti minulé verzi bylo zlepšeno přistupování na jednotlivé body v (multi)keši. Pořídil jsem si ji jako zálohu v době, kdy GS dělal co týden nějakou změnu na webu a neoficiální aplikace spíš nefungovali. Jen mi připadá (neměřil jsem to) že stahuje víc dat na zobrazení keše oproti c-geu. Každému vyhovuje něco jiného, nemá smysl tady dělat flame o nej aplikaci.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#12 David F-M

David F-M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 23:16

Aplikaci jsem kupoval v době kdy minimální požadavky byly android 2.1 což jsem splňoval, teď je apliakci možno nainstalovat na android 2.2 a vyžší takže mam koupeno něco co mi na mobilu nejdede no nic asi špatnejden.
  • 0

#13 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2012 - 16:40

Aplikaci mam koupenou prakticky od zacatku, spokojenost. Ovsem zacinal jsem s Androidem 2,2, A velky dik prekladatelum.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#14 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2012 - 18:28

No to je super, že je v češtině . Ale přestali mi fungovat mapy (aktualizováno 8.11.2012) . Zobrazí se jen kešky bez mapy. Dělá to někomu i dalšímu? Pište
  • 0

#15 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 14:30

Hm, tak jsem si aplikaci dnes zakoupil, ale po několika vteřinách mi vždycky spadne. Ať něco dělám, nebo nedělám... :(
  • 0

#16 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 14:53

Ta aplikace se dá koupit jen přes Google Play nebo i jinak? Respektive, když ji někdo koupí a nechce ji dále používat, může ji jednoduše prodat dál?
  • 0

#17 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 15:03

shaman3 napsal/a:
Ta aplikace se dá koupit jen přes Google Play nebo i jinak? Respektive, když ji někdo koupí a nechce ji dále používat, může ji jednoduše prodat dál?


:-O ? Jak si představuješ, že by se android aplikace dala prodat dál? Jinak oficiálně samozřejmě pouze přes Google Play (android verze), neoficiálně (nelegálně) je mnoho cest...
  • 0
Užívej života...

#18 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 16:06

Po posledni aktualizaci nejde ukladat na SD kartu. Jakmile prepnu uloziste z telefonu na SD kartu, aplikace je ukoncena. Nepomaha ani mazani dat a nastaveni...
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#19 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 16:30

mimaci napsal/a:
Po posledni aktualizaci nejde ukladat na SD kartu. Jakmile prepnu uloziste z telefonu na SD kartu, aplikace je ukoncena.
Nepomaha ani mazani dat a nastaveni...


Jo, přesně. To byl ten můj problém s padáním.
  • 0

#20 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 16:35

stanny_Tigo napsal/a:

mimaci napsal/a:
Po posledni aktualizaci nejde ukladat na SD kartu. Jakmile prepnu uloziste z telefonu na SD kartu, aplikace je ukoncena.
Nepomaha ani mazani dat a nastaveni...


Jo, přesně. To byl ten můj problém s padáním.


Mě se nic neděje (Motorola Defy+ a app v2.5). Přepnu na sdkartu a v pořádku aplikace pokračuje. Doporučuji nahlásit zde: http://forums.ground...hp?showforum=81
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama