Přejít na obsah


Fotka

Oficiální aplikace pro Android konečně v češtině


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2012 - 20:39

puczmeloun napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Ta aplikace se dá koupit jen přes Google Play nebo i jinak? Respektive, když ji někdo koupí a nechce ji dále používat, může ji jednoduše prodat dál?


:-O ? Jak si představuješ, že by se android aplikace dala prodat dál? Jinak oficiálně samozřejmě pouze přes Google Play (android verze), neoficiálně (nelegálně) je mnoho cest...

Ono ono jde spíš o to, že Google Play nepostupuje zrovna legálně, když tu aplikaci neumožňuje dál prodat a neumožňuje ani odstoupení od smlouvy do 14 dnů od koupě bez uvedení důvodů, jak je v ČR a v celé Evropě zvykem. Nějakých 15 minut je na vyzkoušení aplikace málo, jak vidíme i v této diskuzi. Ta aplikace je po koupi vázána vždy na nějaký emailový účet, takže mě zajímá, jestli jde převázat k jinému emailovému účtu nebo jestli jde prodat jen s tím emailovým účtem.
  • 0

#22 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2012 - 9:28

Nic divné na tom nevidím. Garmin své mapy váže ke konkrétnímu přístroji, Google zase k úctu. Do nového telefonu si vše koupené pod svým účtem můžeš zdarma instalovat.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#23 HEDVOS

HEDVOS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 21:54

Nezobrazují se mě mapy, jen čtverečkované pozadí, neví někdo čím by to mohlo být?
  • 0

#24 globusman

globusman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 8:05

Jak se s touto aplikací hledají mystery a multi keše? Dají se někam zadat vyluštěné souřadnice? Nějak se mi to nepodařilo najít... Dokonce neukáže ani souřadnice, které jsem si zadal jako finální na gc.com
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama