Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Betatest


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#1 subrts

subrts

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 7:47

Já mám jednu wherogovku D2.5/T2.5, je max. na hodinu, ale reviewer mi ji nechce publikovat, protože je potřeba betatest, ale já nevím koho o něj požádat.
  • 0

#2 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 7:50

Ahoj..... stačí si vybrat....;)

http://wiki.geocachi...z/wiki/Betatest
  • 0

#3 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 7:53

Možná kdybys napsal kde ta wherigovka je, tak bys snadněji našel někoho, kdo ti to projde.

Pokud nikoho neznáš osobně, tak se zkus podívat do veřejného seznamu betatesterů, buď tady na wiki nebo na ČAGeu.
  • 0

#4 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 8:22

Podle jeho kesi to bude jihovychod Prahy. Opatov. Kreslice, Uhrineves...

http://www.geocachin...cd-fb9fb2279983

Na opacny konec Prahy kvuli tomu nepojedu, ale prohlidnout cartridge bych mohl zkusit...
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 8:24

Jak již píší jiní, napiš lokaci tvého wheriga nebo oslov kačery přímo z dané oblasti. Já bych jen dodal, kontaktuj více betatesterů a nech si hru vyzkoušet na více zařízeních, minimálně nějaký garmin a "chytrý" telefon. Ale čím více typů, tím lépe.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 8:31

Jestli je to na jihu Prahy, můžu ji projít s Oregonem 550. Doporučoval bych hru zkusit na vícero strojích, hlavně na telefonu, které hodně kačerů na wigo používá.
  • 0

#7 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 9:47

Kdyz to bude v rozumnem casovem horizontu tak muzu poslouzit WhereYouGo. Jen bych se primlouval aby mela trosku delsi zivotnost a nedal ses odradit kecama tech, co toho zalozili mic, ale chytrejsi jsou vic :), kdyz uz to ctvrtleti dopadlo dobre :P
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 10:17

Taky se nenechal odrazovat. Tohoto kačera osobně neznám, ale většinu jeho keší ano. Podle mě je to mladý kluk, u kterého se kvalita keší časem a zkušenostmi zvyšuje. Ale nevzdává to a wherigo už je trochu jiná liga, tak jsem zvědavý :-)
  • 0

#9 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 10:50

WIG se musí betatestovat. Kdyby chtěl bandu kačerů, v pátek odpoledne by to šlo před naším pravidelným posezením v pivovaru. Ideální by bylo, kdyby to šel i s betatestery a slyšel, jak reagují. Poslána SZ
  • 0

#10 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 12:59

Smrk napsal/a:
Taky se nenechal odrazovat. Tohoto kačera osobně neznám, ale většinu jeho keší ano. Podle mě je to mladý kluk, u kterého se kvalita keší časem a zkušenostmi zvyšuje. Ale nevzdává to a wherigo už je trochu jiná liga, tak jsem zvědavý :-)



Bohuzel nechal :( koukni na posledni stav kesi :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 13:06

Dobesch napsal/a:

Smrk napsal/a:
Taky se nenechal odrazovat. Tohoto kačera osobně neznám, ale většinu jeho keší ano. Podle mě je to mladý kluk, u kterého se kvalita keší časem a zkušenostmi zvyšuje. Ale nevzdává to a wherigo už je trochu jiná liga, tak jsem zvědavý :-)



Bohuzel nechal :( koukni na posledni stav kesi :(


Já vím, že je archivoval. Ale připadá mi to, že je rozumný a smířil se s tím, že ty keše byly většinou podprůměrné. Některých je ale škoda, třeba té se svíčkou. Ale nevzdává se a zkouší další keš. Neočekávám, že dítě udělá hned napoprvé super keš.
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 13:07

evass napsal/a:
WIG se musí betatestovat. Kdyby chtěl bandu kačerů, v pátek odpoledne by to šlo před naším pravidelným posezením v pivovaru. Ideální by bylo, kdyby to šel i s betatestery a slyšel, jak reagují. Poslána SZ


K páteční expedici bych se taky přidal. Pokud by měl owner čas, určitě by tam měl být. Ať případné nedostatky nebo další dobré nápady může hned zapracovat.
  • 0

#13 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 16:12

Osobně pravě resim podobny problem - potreboval bych na betatest kese 1/1 nejakeho hure pohybliveho kacera - idealne vozickare.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 16:27

Dobesch napsal/a:
Osobně pravě resim podobny problem - potreboval bych na betatest kese 1/1 nejakeho hure pohybliveho kacera - idealne vozickare.


Zkus se podívat na jiné 1/1 keše v okolí, některé vozíčkáři zakládají. Nebo založit nové vlákno.
  • 0

#15 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 16:33

Se "subrtsem" jsem toto wigo řešil já. Tedy řešil... O samotném wigu nevím nic. Ale jednoho dne nedávno mi od subrtse přišel mail s otázkami na wigo, jak se to píše, v čem se to píše a tak. Protože jsem měl celkem vstřícnou náladu a taky proto, že wig není nikdy dost, tak jsem mu na jeho otázky odpovídal, jak nejlépe jsem uměl a trochu radil. Za tu dobu jsme si vyměnili několik mailů. Jak již jsem psal, o samotném příběhu nebo o principech, na kterých je wigo postaveno, netuším nic. V jednom z mailů jsem mu navrhnul svoji pomoc. Ne sice přímo betatest na plná ústa, napsal jsem mu "Klidně ti s tím trochu pomůžu". O takovou pomoc mě zatím nepožádal. Nicméně se přidávám k tomu, co psala EvaSS. Protože se chystám na jí zmiňované páteční setkání také, tak pokud to bude v lokalitě kolem metra Háje, Opatov a tak, tak se nabízím, že se také můžu přidat k betatesterům, bude-li ze strany ownera zájem (Oregon 300, WhereYouGo, OpenWIG).
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#16 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 16:35

Smrk napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Osobně pravě resim podobny problem - potreboval bych na betatest kese 1/1 nejakeho hure pohybliveho kacera - idealne vozickare.


Zkus se podívat na jiné 1/1 keše v okolí, některé vozíčkáři zakládají. Nebo založit nové vlákno.

Pokud se nepletu, tak p. Hýč (nick Hycovi) je v současné době momentálně na vozíčku a zakládá keše 1/1. Zkus se s ním spojit.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2012 - 21:39

Tak jestli se owner ozve, máme plejádu navigací a telefonů na vyzkoušení :-)
  • 0

#18 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 6:37

Pokud se nepletu, tak p. Hýč (nick Hycovi) je v současné době momentálně na vozíčku a zakládá keše 1/1. Zkus se s ním spojit.


Jo o nem vim, jen mi, vzhledem k rozhození jeho vozickarskych kesí v lokalite Praha 9, prislo takovy nesmyslny ho kvuli obycejny tradicce tahat pres celou Prahu (konkretne na Prahu 4). Ale zkusim ho oslovit a zalozim i vlakno co se betatestu 1/1 kesi z pohledu vozickare tyce. Diky
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#19 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 18:46

Zakládám novou kešku a nikde jsem nenašel způsob, jakým mám reviewerovi poslat fotky. Existuje nějaké speciální úložiště nebo mám použít nějaké veřejné (třeba rajce) a poslat mu ve zprávě odkaz? Díky za pomoc.
  • 0

#20 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 18:54

Funguje metoda Přidat k logu fotografie. K RW logu, který mu posíláš a který se pak před publikací smaže. Jenomže kdysi byl problém, že nějak zůstávaly v tvém profilu. To už je snad vyřešeno nebo vysvětleno. Sám bych rád věděl, jak se to má správně dělat. Přes Rajče by to šlo, ale neveřejně, jinak ti po této zprávě ve fóru bude někdo sledovat profil na Rajčeti a budeš mít FTP BP.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama