Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Rozdeleni rodinneho uctu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
28 odpovědí na toto téma

#1 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 14:18

Ahoj, v lete sme zalozili ucet jako rodina. No puvodni zamer bylo ze nas tato hra donuti litat po venku a ne sedet furt doma. Ucel splnen. Ale problem vznikl, protoze moji dva synove chteji mit vlastni ucet a hrat sami za sebe. Zalozit jim ucet neni problem. Ale co ty kesky ktere uz nasli? Mohou je logovat zpetne, Ikdyz nemaj pisemnej log? Nebo je musi hledat uplne od zacatku? Diky za Vasi radu Pavel
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 14:19

Co treba tady trochu pohledat? Uz se to resilo nesctnekrat. Jenze to je pro spoustu lidi proste velkej problem :( zalogovat si nalezeny klidne muzou, staci napsat, ze to nasli s tim a tim tymem...
  • 0

#3 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 14:20

zkousel sem to hledat, ale nenasel, mas nejak odkaz?
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 14:34

Hlavně ať do logu napíšou správné datum a že se jedná o rozdělení týmu, nebo někteří vlastníci keší budou skákat, že zrovna tenhle nick tam zapsaný není.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 14:39

jasne, kdyz sme do nasli 2.8 tak dal stejny ldatum a pisnem do logu ze jde o rozdeleni uctu??? bo staci stejny datum a ze nalez spolecne s puvodnim logem
  • 0

#6 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 15:32

Ať napíšou normální FI log se stejným datem a ke všem takovým logům jednotný dovětek. Něco ve smyslu:
-----
Logováno zpětně po rozdělení účtu. Původně s týmem XXX, nyní pod novým nickem YYY. Prosím o uznání logu i když můj nový nick není v logbooku.Díky za pochopení.
-----
Z formálního hlediska to není tak úplně podle pravidel, páč ten nick v té době ještě neexistoval a v logbooku není napsanej, ale je to o prosté lidské domluvě.
Každej normální owner proti tomu nic nebude mít, ale pokud narazí na blbce, uznání logu vynucovat nemůže...
Rozhodně bych to nemaskoval nějakým přízemním komentářem, jako že zapoměl v té době logovat...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#7 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 15:55

V dnešní době, kdy si každý loguje co chce jak chce je tohle úplná prkotina. Spousta kačerů si loguje keš, ke které se nepřiblíží ani na kilometr a nad tím, že se owner drze opovažuje vyžadovat log v logbooku se jen pohoršují... Prostě jak píše "ssva" - takhle nějak to udělejte.
  • 0

#8 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 16:31

my jsme taky napřed logovali celá rodina pod jedním nickem, poté co jsme začali nacházet kešky každý zvlášť si manžel a dcera založili vlastní nicky a dcera si zpětně dologovala to, co našla se mnou.
  • 0

#9 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 19:44

diky vsem za radu i pomoc
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 19:52

ssva napsal/a:

Přesně tak...
  • 0

#11 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 20:15

A já jsem proti, ať si ty kešky pěkně obejde znova.
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 20:20

shaman3 napsal/a:
A já jsem proti, ať si ty kešky pěkně obejde znova.

a k čemu to bude dobré? Byl tam s tátou? Byl. Tak OMG nepruďme zcela zbytečně tam kde nemusíme.
  • 0

#13 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 20:34

Jde o princip.
  • 0

#14 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 21:10

Nemůže už shamana3 někdo zabanovat?
  • 0

#15 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 21:52

po hodne dlouhe dobe ctu forum a vidim, ze tohle individum (shaman3) tady jeste je, boze, dejte mu uz bananka nebo je to schvalne aby tady nebylo mrtvo?
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#16 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 0:17

ja bych ty logy taky smazal, jako shaman3. Kdyz jsem resil hromadne discovered a visited logy tak me tady nekteri utreli, ze je nesmim smazat, kdyz splnili pravidla nalezu... Tak je muzu legalne smazat v tomhle pripade, ne? Takze smazat, kdyz nejsou v logbooku :-))) at je to podle pravidel...
  • 0

#17 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 0:20

Trnec napsal/a:
po hodne dlouhe dobe ctu forum a vidim, ze tohle individum (shaman3) tady jeste je, boze, dejte mu uz bananka nebo je to schvalne aby tady nebylo mrtvo?

tohle taky neni k tematu - takze moderovat, ne?
nebo sikana shamana je zadana? :-)
prijemny advent, kolegove
  • 0

#18 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 0:42

mne osobně rozdělení účtu nevadí. nasvých keškách to uznávám. více mne trápí zpětné logy u keší, které se zrovna na chvíli ztratí a nálezce tak podle mne loguje s vědomím, že si to jako owner nemohu v logbooku ověřit, protože je keška i s logbookem pryč,že? tak to mne pak teda na.... ale to sem nepatří.
  • 0

#19 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 14:31

Muj osobni nazor je (resil jsem to same ve sve rodine) ze by si decka ty kese mely obejit znovu. Nebo holt budou mit o par kesuli min...se svet nezbori.
  • 0

#20 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 15:14

pangogo napsal/a:
Muj osobni nazor je (resil jsem to same ve sve rodine) ze by si decka ty kese mely obejit znovu. Nebo holt budou mit o par kesuli min...se svet nezbori.

Jistě by to nevadilo, kdyby šlo o krabičky za rohem. Ale děti chtějí mít i ty vzácnější záseky, odlovu se regulérně zúčastnily a (aspoň u nás to tak je) ve většině případů i krabičku samy našly. (Navíc mezi sebou dost sotěží v počtu slovených keší, každá, která by chyběla, je zamrzí!)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama