Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zabránit neoprávněnému mazání logů?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
39 odpovědí na toto téma

#21 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:51

[quote]munisek napsal/a:
[quote]shaman3 napsal/a:

=========================================
Tak mi koukej rychle mé logy obnovit, protože neděkování není žádným důvodem k jejich smazání. :@

==========================================

Klidně si mou keš zaloguj a NEMÁŠ ZAČ:)[/quote]
Tak snad mi ty logy zase obnovíš, když jsi je dokázal smazat ne? A já doufám, že obnovíš ty neděkující logy i těm ostatním kolegům kačerům, co jsi jim je neoprávněně smazal. Proč bych měl já logovat znova, když já žádnou chybu neudělal? Byla to tvá chyba, tak ji naprav.
  • 0

#22 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:53

Obávám se shamane, že si své logy budeš muset znovu napsat sám, protože tahle funkce na geocaching.com neplatí a myslím, že ani nikdy neexistovala. (a pokud existuje, tak o ní nevím)
  • 0

#23 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:56

Aha, já myslel, že owner může ten smazanej log zase obnovit, když ho sám smazal. :(
  • 0

#24 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 17:57

Nejsem si jist jestli owner vůbec může obnovit smazané keše. Takže si ji shaman maximálně zaloguje ještě jednou. I když popravdě: proč ji chceš vlastně logovat, když se ti vůbec nelíbila? A proč vlastně vůbec tuhle hru hraješ? A které keše se ti líbili tak, že jsi za ně poděkoval? A kolik jsi udělal svých keší? Možná by jsi pak změnil názor na to, co si zaslouží poděkování.
  • 0

#25 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:00

Každá keška by si zasloužila "díky", i když byla třeba špatně provedena... Je to přeci (v tom nejhorším) jenom bod! ;)
  • 0

#26 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:02

Koukám, že se keš teď nedávno přemístila o 85,5 metru, tak si ji zaloguji znovu, až ji znovu najdu, doufám, že se mi nové místo bude líbit, pak třeba i poděkuji, aby byl owner spokojen. Ale na tom starém místě to fakt bylo moc cítit chcankama, tam jsem děkovat nemohl.
http://www.geocachin...b8-973eab4a895f
  • 0

#27 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:06

Pořád jedna a ta samá písnička dokola. Někdo mě neoprávněně to a to a přitom to byl takovej pěknej nekonfliktní log. Nejdřív se nauč slušnosti a loguj slušně a teprve potom si na něco stěžuj. Ikdyž se mi nějaká keš nelíbí tak aspoň pár slov k ní napíšu, třeba i to proč se mi nelíbila. Aspoň to si owner za práci, kterou si s keší dal zaslouží.
  • 0

#28 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:07

kosmohill napsal/a:
Hm, tady je nutno uznat, ze dle pravidel ma to individuum pravdu, zejmena vymaz toho DNF je dost zvlastni.
Ale to je tak jedine, co lze na jeho obranu rict. Hezky, nekonfliktne...

Jak psala ownerka, ten DNF log smazala omylem.
  • 0

#29 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:13

By mě docela zajímalo co se ti nelíbilo na téhle Earth keši, když píšeš že neděkuješ tam kde se ti to nelíbilo.

http://www.geocachin...c5-19aeef348cbf
  • 0

#30 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:14

Co by se mi mělo líbit na ceduli? Zvlášť když v okolí je takových cedulových keší u silnice několik. Jo, to smazání DNF logu byl omyl, to se může stát, já na něm netrvám. V minulosti se mi už stalo, že mi byl log smazán i oprávněně, ale owner byl tak slušný, že mě na to sám předem upozornil a dokonce to i zdůvodnil. Tady mi ale byly bez předchozího vysvětlení neoprávněně smazány dva logy, tak jsem možná reagoval trochu podrážděně, ownerovi se tímto za moji podrážděnou reakci omlouvám.
  • 0

#31 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:26

shaman3 napsal/a:
Co by se mi mělo líbit na ceduli? Zvlášť když v okolí je takových cedulových keší u silnice několik.

Koukám že nemáš v sobě ani trochu slušnosti! A pravděpodobně nevíš co je cílem earthcache co? Citace z GeoWiki: Earthcache (někdy též familiárně nazývaná zeměkeš či earthka) je zvláštní typ virtuální cache, jejímž posláním je vzdělávání v geologii. Zakládá se v místech s geologickou či jinou zajímavostí týkající se naší Země. Úkolem návštěvníka není najít fyzickou schránku, ale dojít na dané místo, zjistit si pár informací atd. Vždy záleží na přání autora, jaké podmínky uznání logu (v souladu s níže uvedenými pravidly) stanoví.

Pokus si prečteš nová pravidla k zakládání earthkeší (viz http://www.cageo.cz/...na-od-1-1-2013/) tak ti snad i dojde záměr groundspeaku proč earthcache existují tudíž u každé earthcache je cedule s informacemi...


Jinak k tématu vlákna... ani se nedivím že ti nekdo neco porád maže! Jsi nevychovaný hulvát co umí do každého jen rýt! Když jsi logoval mé keše tak jsem měl nutkání si zkontrolovat zda jsi v logbooku!
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#32 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:30

To já se setkal na mých keších kromě obligátního TFTC i s záměrně zcela prázdným FI logem obsahujícím jen fotku úkrytu, jinde pro změnu neváhají kačeři peozrazovat v logu přímé umístění keše, na výzvu o jeho úpravu nereagují apod. A nejsmutnější je, že takovéto logy s oblibou píší "zkušení" kačeři s několika tisíci nálezů:(
  • 0

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:31

HloupyHonzaCZ: Asi jsem moc náročný, 99% keší mi za poděkování nestálo, spíše bych se k nim vyjádřil kriticky, ale když mě něco nadchne, tak určitě poděkuji. ;) A ty tvoje keše také nic moc, co si tak matně vzpomínám.
  • 0

#34 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:32

hanska napsal/a:
To já se setkal na mých keších kromě obligátního TFTC i s záměrně zcela prázdným FI logem obsahujícím jen fotku úkrytu, jinde pro změnu neváhají kačeři peozrazovat v logu přímé umístění keše, na výzvu o jeho úpravu nereagují apod. A nejsmutnější je, že takovéto logy s oblibou píší "zkušení" kačeři s několika tisíci nálezů:(



Bohužel je to tak :-( podle mě by to chtělo více pravomocí pro ownery... je to přeci jejich výtvor a to že někdo kazí keš hnusnými logy je přeci škoda...
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#35 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:33

shaman3 napsal/a:
Asi jsem moc náročný, 99% keší mi za poděkování nestálo, spíše bych se k nim vyjádřil kriticky, ale když mě něco nadchne, tak určitě poděkuji. ;)


Já si počkám až založíš nějakou keš ty! To bude muset bejt kousek když máš takové nároky.... jsem na tebe zvědav.... kritizovat umí každý!!!!!! Ani nevíš co všechno owner pro založení kešky a udrzbu kešky dělá!!!! Nic nevíš
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#36 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:35

Owner nemůže smazaný log obnovit. To může jen reviewer.
  • 0
Vložený obrázek

#37 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:36

Smazané (neboli zaarchivované) logy může obnovit jen Reviewer. Ale tak hodnotný log, co napsal shaman3, nestojí za Reviewerův čas. Zaloguj si to znova a třeba ze sebe vypotíš i nějaké slovo....
  • 0
VSA

#38 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:37

Nechci foukat pod flame ale zajimalo by mě jak se Muniskovi libilo na virtalních keškach (mimo republiku) které si zalogoval.
  • 0

#39 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:37

HloupyHonzaCZ: Keší je v ČR už zbytečně moc, zakládá je bohužel každý amatér. Já jsem toho názoru, že kačer by měl mít dovoleno založit keš, až když jich alespoň tisíc najde, pak má alespoň nějakou zkušenost a nestrká jen krabici v igeliťáku mezi kořeny stromu pod cihlu.
  • 0

#40 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2012 - 18:38

Diskuze opět sklouzává k osobnímu napadání, závěr, že owner nemůže v tomto případě mazat logy a zároveň je ale ani nemůže obnovit, tu padla, takže zamykám.

AJFA

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama