Přejít na obsah


Fotka

Log FI na kesi (disabled a bez schranky)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 1:26

Ahoj objevil se nam na kesi, ktera je disabled a schranka zde fyzicky neni (oprava ) log FI V logu je : 12/30/2012 Ahoj, keš jsem nalezl díky výměnné službě********. Jsem velice rád že jsem ji nemusel luštit, neztratil jsem drahocenný čas a mohu jej věnovat rodině. Proto radím všem, kteří keše hledají a nechtěji pouze hloupě moralizovat, přijďte na www.********* V profilu prislusneho "lovce" Najdi Ji je : Profile Information: Omlouvam se, zblbnul mi scirpt v GSAKu a omylem se zalogoval cely muj seznam. :( Nerekl bych ze jde o usporu casu ci neznalost GSAKu ale o nejakou formu PR :-)
  • 0

#2 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 1:27

Už jich tak zalogoval asi 1800.
  • 0

#3 MirekDusin

MirekDusin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 1:28

mazat mazat mazat a nedělat reklamu na fóru... PS: je to jen nasávač dat, nikdy neposlal jediný kód na získání souřadnic a to jsem mu tam za poslední tři měsíce poslal asi 100 různých (fake) souřadnic
  • 0
Už s chmurným mírem shází den a samo slunce těžkou hlavu skrývá. jen zprostit toho kdo je nevinen a ztrestat provinilé ještě zbývá. Však věčně bude srdce jímat znova žal Juliin a bolest Romeova.

#4 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 7:23

smazáno 5 logů....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#5 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 8:35

Na naši keši taky tento log přistál :-(
  • 0

#6 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 8:38

To bude zase nejakej "hard worker" jako nedavno mszm (na kterym si to treba jenom zkousel...). At se radsi venuje rodine jak pise a nevymejsli blbosti...
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 9:35

Tohle mi spis prijde jako cilena reklamni kampan.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 10:21

Vzhledem k tomu, že to není poprvé, ale asi ani naposledy :(, dovoluji si takové logy rovnou mazat bez předchozího prověřování.

Pokud se podíváte do profilu "kačera" Najdi Ji!, má tam omluvu, že se mu zbláznil GSAK. Proto si dovoluji bez důkazů vyslovit podezření, že za přezdívkou mszm také stojí stejní lidé. Tenkrát si nejspíš teprve zkoušeli, jak to funguje. Totéž ostatně naznačuje o něco níže i St&nda.
Vzhledem k tomu, že spousta majitelů si falešného logu na svých keších vůbec nevšimla, tak jich tam více než tři a půl tisíce stále zůstává. Asi by stálo za to řešit ho na úrovni GS společně s tímto případem.
  • 0

#9 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 10:37

Budu-li parafrázovat kolegu Fučíka, tak proboha: "Lidé, čtěte" ostatní vlákna, než začnete zakládat už 4. na stejné téma. Zámek!

AJFA

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama