Přejít na obsah


Fotka

etrex legend hc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 19:22

Známá si pořídíla etrex legend Hc a jelikož já vlastním oregona 550, stou její si nějak nevím rady. Mám pár dotazů. Jak dostat gpx soubor s kešema které jsem vygeneroval pomocí geoget a geojary přímo do přistroje, a ne na kartu? Jediný způsob se mi podařil pomoci mapsource, ale to zrovna není to pravé ořechové. a další dotaz když už to tam dostanu, chci aby se zobrazoval název keši, ne gc kody. Dík za radu. Doufám že někdo pomůže.
  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 20:13

U techto starych pristroju se postupuje jinak nez u tveho Oregona. Na nahrani kesi do navigace budes potrebovat Mapsource, pripadne neco jineho. Ja jsem pouzival treba GPSbabel z prikazove radky.
A na ta jmena kesi se ti bude hodit treba toto makro - http://www.geoget.ar...ipt:garminetrex
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#3 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 20:23

Děkuji moc za radu. zkusím
  • 0

#4 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 21:05

Tak názvy keší fungují moc děkuji... Nápověda by se dala také vyřešit ?Aby se zobrazovala a nezašifrovaná
  • 0

#5 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 22:54

Mám Legend HCX a nevím, jak moc je tam velký rozdíl, ale v GG si vyexportuju keše skriptem garminetrex a pomocí poiloaderu si je nahraju do gps. Máš tam dovnou napsaný i hint+vejde se víc textu. Problém ale je, když si chceš nahrát další keše, tak se ty minulé přemažou.
  • 0

#6 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1823 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2013 - 23:34

A taky se pak ty keše nedají označit jako nalezené + případně přidat nějaká ta poznámka k budoucímu logu na netu, třeba číslo travelbugu. Včetně toho, že na mapě pak nebude otevřená truhlička ;)
  • 0

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2013 - 9:13

Když už se tu řeší tenhle přístroj - nevíte, prosím, někdo, jestli existuje nějakej software, kterej by fungoval v počítači jako manager pro Garmin etrex Legend HCx? Tím nemyslím, aby to posílalo body do přístroje, to umí kdejakej program, ale abych se s pomocí toho mohla hrabat v bodech, uloženejch v GPSce, různě je upravovat a mazat. T.j. z počítače přímo mazat nebo editovat body v GPSce.
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2013 - 9:15

Garmin Basecamp.
  • 0

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2013 - 12:21

HaLuMa napsal/a:
Garmin Basecamp.

Dík moc, ty to sám používáš, nebo to bereš jen podle hodnocení? Přemejšlim, jestli to instalovat, mám tu už Mapsource, představovala jsem si spíš nějakej malej prográmek na pár mega, kterej mi zobrazí jen tabulku - seznam bodů, abych je nemusela mazat nebo přepisovat po jednom těma čudlíkama v GPS. Tohle spíš vypadá na náhradu za mapsource, do který je třeba zvlášť instalovat mapy, nebo ne?
  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2013 - 12:36

Kdysi mi někdo něco doporučoval. S Oregonem jsem to ale nerozchodil. Potřeboval jsem to na služebního Legenda, se kterým může pracovat víc lidí a Mapsource má jen jeden. Oni s ním ale moc nepracují a já když potřebuju, beru si svýho Oregona. Ten program byl g7towin, ke stažení zdarma, dá se vygooglit.
  • 0

#11 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2013 - 12:38

mpik napsal/a:
Kdysi mi někdo něco doporučoval. S Oregonem jsem to ale nerozchodil. Potřeboval jsem to na služebního Legenda, se kterým může pracovat víc lidí a Mapsource má jen jeden. Oni s ním ale moc nepracují a já když potřebuju, beru si svýho Oregona.
Ten program byl g7towin, ke stažení zdarma, dá se vygooglit.

Vy v práci hledáte keše služebně? :D Jinak moc dík, kouknu na to.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama