Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Spoluzakladatel loguje FTF


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
31 odpovědí na toto téma

#21 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:22

Smogeo napsal/a:
Ono stejně není důležitý kdo byl u kešky dřív, ale kdo má z nálezu větší radost. A v tomto zvítězil onen BM :)

To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:33

HloupyHonzaCZ napsal/a:

Smogeo napsal/a:
Ono stejně není důležitý kdo byl u kešky dřív, ale kdo má z nálezu větší radost. A v tomto zvítězil onen BM :)

To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


A ty zas nemuzes prenest, ze si nekdo tu hraje jinak nez mas za vhodne ty!

Ze nekdo takhle ziska jakesi FTF te (nebo nekoho jineho) v teto hre omezuje jak?

Jinak jsem se doted nesetkal s zadnym kacerem, ktery by na eventech marchroval, ze ma tolik a tolik FTF nebo ze ma vic nez nekdo jiny. Toho maji akorat plne kecy ti, kteri o tom FTF neustale oteviraji nova vlakna.
  • 0

#23 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:34

HloupyHonzaCZ: Vysvětli mi jednu věc. Proč zakládáš diskusi, když stejně čteš a reaguješ pouze na ty příspěvky, které s tebou souhlasí B)?

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla.

Ano. Ty se svým jedním FTF jsi opravdu ta pravá osoba, která určuje co se při FTF boji sluší a patří :D:D:D. Díky za krásný vtip na dobrou noc ;).
  • 0

#24 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:37

k-lord napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:

Smogeo napsal/a:
Ono stejně není důležitý kdo byl u kešky dřív, ale kdo má z nálezu větší radost. A v tomto zvítězil onen BM :)

To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


A ty zas nemuzes prenest, ze si nekdo tu hraje jinak nez mas za vhodne ty!

Ze nekdo takhle ziska jakesi FTF te (nebo nekoho jineho) v teto hre omezuje jak?

Jinak jsem se doted nesetkal s zadnym kacerem, ktery by na eventech marchroval, ze ma tolik a tolik FTF nebo ze ma vic nez nekdo jiny. Toho maji akorat plne kecy ti, kteri o tom FTF neustale oteviraji nova vlakna.


Však já se jen ptám jak to berete vy. Kdyby jste mi vsichni napsali ze je to uplne jedno tak to tak budu brát a nic s tím nenadělám. Proste by jste me vyvedli z omylu. Já se s tím už setkal že se chlubí s FTF nálezy...
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#25 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:40

Tiskar94 napsal/a:
HloupyHonzaCZ: Vysvětli mi jednu věc. Proč zakládáš diskusi, když stejně čteš a reaguješ pouze na ty příspěvky, které s tebou souhlasí B)?

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla.

Ano. Ty se svým jedním FTF jsi opravdu ta pravá osoba, která určuje co se při FTF boji sluší a patří :D:D:D. Díky za krásný vtip na dobrou noc ;).


Tak mi řekni co mám psát na ty příspěvky typu "Řešíš kraviny." Pokud někdo má jiný názor tak ho beru a tak nemám potřebu mu cokoliv vyvracovat.

To že se na FTF nezaměřuju neznamená že nevím co a jak má být!!!
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:41

HloupyHonzaCZ napsal/a:
To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


Ty jsi někde viděl někoho, jak si na eventu porovnává počet FTF ?

Takovýho blba bych fakt rád potkal :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:46

kolombo napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


Ty jsi někde viděl někoho, jak si na eventu porovnává počet FTF ?

Takovýho blba bych fakt rád potkal :-)


Ano, viděl. I když jsem se potkal s kačerem u kešky tak se na to ptal...
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:47

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Tak mi řekni co mám psát na ty příspěvky typu "Řešíš kraviny." Pokud někdo má jiný názor tak ho beru a tak nemám potřebu mu cokoliv vyvracovat.


Nemusis na ne reagovat, paklize je nebudes na foru vubec resit. Sam si rekni, jestli chces takovouto vec vubec resit nebo radeji, ze je ti to ukradene a ze te to v hrani nijak neomezuje.

Nekdy mi prijde, ze tyto dotazy jsou tu pokladany hlavne proto, aby si dotycny mohl zalozit vlakno.
  • 0

#29 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:52

k-lord napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Tak mi řekni co mám psát na ty příspěvky typu "Řešíš kraviny." Pokud někdo má jiný názor tak ho beru a tak nemám potřebu mu cokoliv vyvracovat.


Nemusis na ne reagovat, paklize je nebudes na foru vubec resit. Sam si rekni, jestli chces takovouto vec vubec resit nebo radeji, ze je ti to ukradene a ze te to v hrani nijak neomezuje.

Nekdy mi prijde, ze tyto dotazy jsou tu pokladany hlavne proto, aby si dotycny mohl zalozit vlakno.


Kdybych nechtěl znát názory jiných kačerů tak bych tohle vlákno nezakládal.
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#30 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:52

HloupyHonzaCZ: To já od diskuse právě očekávám ;). Ve svém prvním příspěvku jsem krásně vypsal proč může spoluautor logovat FTF, tak jsem čekal jak mi začneš vyvracet to že u tradiček mají všichni stejnou šanci, a né jen že to budeš ignorovat a napíšeš že to je proti nějakým nepsaným pravidlům, jejichž znění není nijak odůvodněno ;).

Na tu tvoji poslední větu bych mohl krásně zareagovat, ale raději se jen od srdce zasměju a nechám to být ;).

  • 0

#31 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2013 - 23:53

kolombo napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


Ty jsi někde viděl někoho, jak si na eventu porovnává počet FTF ?

Takovýho blba bych fakt rád potkal :-)


teda to jste na severu nejaci rozumni. mne zase prijde, ze se to porovnava furt :).
  • 0

#32 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2013 - 0:01

Dain a Olik napsal/a:

kolombo napsal/a:

HloupyHonzaCZ napsal/a:
To jo. Jen onen PM kačer nedokáže přenést to že i v geocachingu jsou nepsaná pravidla. Asi je pro někoho důležitejsi to ze muze nekde na eventu rikat Mam 8 FTF... to jsem ale machr co? :-D


Ty jsi někde viděl někoho, jak si na eventu porovnává počet FTF ?

Takovýho blba bych fakt rád potkal :-)


teda to jste na severu nejaci rozumni. mne zase prijde, ze se to porovnava furt :).


Až na vyjimky :-)

Zase víme prd, kam se v noci Pražáci bojí :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama