Přejít na obsah


Fotka

P: Samsung i900 omnia, drzak Brodit


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2013 - 0:20

Tak zacinam premyslet, ze poslu do sveta starou dobrou omnii. Nainstalovan cachebox, oziexplorer, beeline GPS a spousta dalsich programu. ma to WM 6.5, 5mpx fotak, 8GB vestavene pameti, samozrejme GPS... Ostatni si asi zvladnete najit na netu. je pomerne zachovaly, koncem roku menen digitizer. Nejake skrabanecky jsou, ale je opravdu ve slusnem stavu. telefon byl az do vanoc nosen v pouzdre krussel orbit, ktere bohuzel neprikladam, protoze jsem ho o vanocich potratil :-( jako prislusensvi: nabijecka, datovy kabel, sluchatka, original krabicka :-) 2x nahradni baterie (koupeny 2012) (vsechny tri baterie jsou OK, ne nejaky mrchy na pul hodiny. A predevsim aktivni drzak do auta brodit, ktery podle me znacne zvysuje hodnotu telefonu :-). Pokud by o to potencionalni zajemce hodne stal, dal by zajimavou nabidku a prisel by mi jako fajn clovek, tak necham zaregistrovany cachebox na sve PM, aby si mohl stahnou kesky ve svem okoli. pokud by se toto nekomu zdalo hodne neeticke - nepovazuji to za zasadni zneuziti bussinesu groundspeaku, oni to nejak preziji ;-) cenu nabidnete FOTO ZDE: http://mobil.bazos.c...0-omnia-8gb.php
  • 0

#2 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2013 - 0:25

Opet se mi zde nezobrazuje 80 kb fotka. Uz me to zacina s prominutim sxxxx. Kdo chce, fotku poslu mailem.
  • 0

#3 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2013 - 21:06

Tak jo. Predstavoval bych si tak 1700? je to v podstate za cenu drzaku... Kupovanyho loni.
  • 0

#4 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2013 - 19:21

1600?
  • 0

#5 borda

borda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 24 January 2013 - 15:04

prodano
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama