Přejít na obsah


Fotka

Na mapě jsou zobrzeny nepublikované keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 22:13

A já to prošvihl, bůůůůů :( Sakra, aspoň, kde je volné místo, se mohlo lépe hledat
  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 22:58

Tak pokud tam byly úplně všechny, tak je to na nic, protože spousta lidí tam napíše nějaké souřadnice, jen aby založili listing a pak teprve hledá místo kam krabici uložit. A pak to nedodělá a nechá být. Bohemian to kdysi vypucoval, i když si tím udělal dost zlého, protože archivoval i něco, co někdo chtěl dokončit. Ale takové rozdělané listingy jen blokují místo a přidělávají práci retrívrům. Pokud budu chtít rozdělat listing a neblokovat konkrétní místo, prohodím E za W a utopím ji do oceánu. Ale že GS dělá stránky stylem díra nedíra furt se natírá, to už je známé dávno.
  • 0

#23 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 23:51

mpik napsal/a:
Tak pokud tam byly úplně všechny, tak je to na nic, protože spousta lidí tam napíše nějaké souřadnice, jen aby založili listing a pak teprve hledá místo kam krabici uložit. A pak to nedodělá a nechá být. Bohemian to kdysi vypucoval, i když si tím udělal dost zlého, protože archivoval i něco, co někdo chtěl dokončit. Ale takové rozdělané listingy jen blokují místo a přidělávají práci retrívrům. Pokud budu chtít rozdělat listing a neblokovat konkrétní místo, prohodím E za W a utopím ji do oceánu.
Ale že GS dělá stránky stylem díra nedíra furt se natírá, to už je známé dávno.

Rozdělaným listingem místo neblokuješ, dokud to místo nemáš u revírníka zamluvené (to se pak píše do titulu keše). Revírník jinak klíďo schválí někomu keš na místě, který máš v rozdělaným listingu, prostě byl rychlejší, smůla.
  • 0

#24 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 23:56

Rozdelnym listingem si sice u nas misto neblokujes, ale rozdelany listing pridava kolize, proto je obcas archivujem :) ja naposled cca 200 za odpoledne :)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 0:46

No, já takto nevědomky obsadil místo, kde už byla dokonce připravena jiná finálka. Jenomže ten dotyčný tam ani neměl FW, takže to revírník ani nemohl zjistit. To by mě tehdy opravdu překvapilo, kdybych byl v kolizi na místě, o kterém jsem byl přesvědčen, že nikdo neví.
  • 0

#26 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 5:54

MadDogTeam napsal/a:
Rozdelnym listingem si sice u nas misto neblokujes, ale rozdelany listing pridava kolize, proto je obcas archivujem :) ja naposled cca 200 za odpoledne :)

Nooooooooooo... tak jestli mi nějakej zlej revírník zaarchivuje mojí D5 mysterku, na které už rok usilovně pracuju, a nevím, jestli jí ještě sama dokážu vyluštit, tak...... hm...... kam že se to nosej ty bomby...... kurník, nevíte někdo, kde je česká pobočka Groundspeaku? :D :D :D
  • 0

#27 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 7:07

Jacka_dominikanka napsal/a:

MadDogTeam napsal/a:
Rozdelnym listingem si sice u nas misto neblokujes, ale rozdelany listing pridava kolize, proto je obcas archivujem :) ja naposled cca 200 za odpoledne :)

Nooooooooooo... tak jestli mi nějakej zlej revírník zaarchivuje mojí D5 mysterku, na které už rok usilovně pracuju, a nevím, jestli jí ještě sama dokážu vyluštit, tak...... hm...... kam že se to nosej ty bomby...... kurník, nevíte někdo, kde je česká pobočka Groundspeaku? :D :D :D

Třeba bude hodnej a zase ti to odarchivuje. Bombu si dej normálně kolem pasu a vyraž :-)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#28 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 7:43

Jacka_dominikanka napsal/a:
Nooooooooooo... tak jestli mi nějakej zlej revírník zaarchivuje mojí D5 mysterku, na které už rok usilovně pracuju, a nevím, jestli jí ještě sama dokážu vyluštit, tak...... hm...... kam že se to nosej ty bomby...... kurník, nevíte někdo, kde je česká pobočka Groundspeaku? :D :D :D


Tak dumám, jestli by se archivace D5 mysterky nedala chápat spíše jako rána z milosti, většině by se myslím ulevilo.:D
  • 0

#29 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 8:48

To by byl dobrý příběh...úplně to vidím...Jacka_dominikanka (představuji si ji jako něco mezi sestrou Klotildou z Četníka a Larou Croft) by se vydala na svou vlastní křížovou výpravu. Pomstít archivaci D5 mystrky. Potom, co by zlatým Lugerem omylem oddělala revívra by zjistila, že za vším vlastně stojí člen Evil league of Evil revivrs - Locked reviver !!! Svuj fatalni omyl nedokáže déle snášet a pak půl roku stráví popíjením Rumu na Galapágách...Až po sestkání se svou zracenou simaskou sestrou, která ji přesvědčí o nutnosti pokračovat se vydává dostihnout Locketa....celé to pak končí stand up přestřelkou v klášteře na útesu...kde ve zpomaleném záběru, plném poletujících holubů, výstříků krve a padajících nábojnic (ještě by tam někdo v pozadí mohl křičet něco jako :neeeeee...) Locked odlétá ve své ďábelksé helikoptéře. Listy vrtule se točí a v poslední vteřině Jacka odpaluje pomocí upravené GPS mikrošku schovanou v Locketově levé kapse. Vrtulník vybuchuje a hrdinka odchází do vycházejícícho slunce. Její práce nekončí. Svět je plný Locket revívrů. Toto je teprve začátek. B)
  • 0

*


#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 9:58

Skywalker napsal/a:
To by byl dobrý příběh........Toto je teprve začátek.
B)

Navrhni to Wetuovi na příští natáčení. Akorát já bych ten konec pojala trochu jinak: Locked za hlasitého pochechtávání ala Fantomas odlétá ve vrtuníku, zatímco já se zoufale vrhám ze skály. Ovšem chyba - zdání klame, nevrhám se ani zoufale ani ze skály, nýbrž cíleně, a to po podvozku vrtulníku, zavěšuji se na něj a odpaluji bombu zavěšenou jako součást svého trackovatelného růžence u pasu. A poslední záběr - slavná mše ve Vatikánu a papež předčítá dekret o svatořečení mučednice za mravní čistotu geocachingu.
  • 0

#31 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 10:04

Safra, a to jsem jen napsal ze stare listingy archivujeme ... :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#32 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 10:08

Jacka_dominikanka napsal/a:
A poslední záběr - slavná mše ve Vatikánu a papež předčítá dekret o svatořečení mučednice za mravní čistotu geocachingu.

To by jako megaevent neprošlo, ani jako event.
  • 0
.

#33 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 10:26

Jacka_dominikanka napsal/a:

Skywalker napsal/a:
To by byl dobrý příběh........Toto je teprve začátek.
B)

... a to po podvozku vrtulníku, zavěšuji se na něj ...


ááá, mé oblíbené filmklišé "jak zneškodnit padoucha ve vrtulníku" - Skočit po něm a zoufale viset za jednu ruku na lyžině ... no, a pak už to jde samo :D
  • 0

#34 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 11:57

Jasne, lepsi je vrtulnik sundat motorkou, jako v Smrtonosny pasti 4 :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#35 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 12:29

lukabike.com napsal/a:
Jasne, lepsi je vrtulnik sundat motorkou, jako v Smrtonosny pasti 4 :)

Nebylo to náhodou auto?????
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#36 nvc

nvc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 14:26

Pokud nekoho mrzi, ze o tuhle chvilkovou taskarici prisel, tak se podivejte doprostred Atlantiku. Vyrojila se tam spousta tradicek.
  • 0

#37 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 14:39

nvc napsal/a:
Pokud nekoho mrzi, ze o tuhle chvilkovou taskarici prisel, tak se podivejte doprostred Atlantiku. Vyrojila se tam spousta tradicek.

podle mě je to ozvěna té chyby. ještě nemají přegenerovány ty nejvyšší vrstvy. Narazil jsem na samé "test", "not to be published" a jednu "Luteránská škola dobrého pastýře"
  • 0
.

#38 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 15:37

Dokonce je tam i dost z Čech....
  • 0

#39 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 19:42

Daji se tyhle nepublikovane kese odlovit a zalogovat?
  • 0

#40 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2013 - 19:49

shaman3: Zalogovat se nedá nic, co nebylo publikováno.
Co se týče odlovu - jelikož jsou ty keše vidět jen na mapě, v tuhle chvíli navíc jen při velkém oddálení, nedají se zjistit jejich souřadnice (kdyby ještě existovaly challenge s tím chytrým vyhledáváním kde stačilo zadat GC kód i nepubblikovaného listingu a vyjely úvodní souřadnice, pak by to možná šlo). Navíc v 99% se jedná jen o staré nebo zkušební listingy, u kterých ani žádné fyzické krabice neexistují.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama