Přejít na obsah


Fotka

TB na nejvyšší vrchol (Zla Kolata 2 534 m.n.m.) Černé Hory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 0:13

Nechystáte se někdo v letošním roce do Černé Hory?
Dostal se mi do ruky níže odkazovaný "memorial" travel bug s krásným a současně smutným (koukněte na cíl a důvod mise přímo v odkazu) úkolem - dostat se na nejvyšší vrchol Černé Hory (Zla Kolata 2 534 m.n.m.); zde se vyfotit a pak si to namířit zpátky do ČR. Pokud byste měli šanci tomuto cestovateli pomoci, tak se mi, prosím, ozvěte (lépe přes můj GC profil, než zde přes interní zprávy). Díky!

http://coord.info/TB4D7RM
  • 0

#2 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 0:33

Je možné, že na počátku srpna tam (do ČH) pojedu a pokud ano, tak je v plánu právě tento vrchol. Není rozhodnuto, ale směřuje se k tomu. Pokud se nikdo neohlásí, tak mi dej vědět a TB bych tam vzal - je to nicméně za půl roku... Ještě k tomu, nebude se někdo v tomto období v oblasti pohybovat? Pokud ano, a zvažujete tento výstup, kontaktujte mne.
  • 0

#3 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 0:54

To je moc hezké! Myslím, že owneři TB by byli rádi, i když by splnění mise trvalo poněkud déle, ale ještě jim napíšu, co si o tom myslí. Moc díky, Gygante; budu to vést v patrnosti!
  • 0

#4 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 15:53

ok :) tak uvidíš, jak se owneři rozhodnou. Já to taky nemůžu slíbit, jednak není ještě úplně 100% rozhodnuto, že pojedeme tam, a taky není jisté, zda se výstup podaří, ale snad vše klapne. Ono nějak zásadně dříve se tam asi málokdo dostane, ale třeba by owenerům vadilo, že Tb půl roku stagnuje... Tak kdyby z mé cesty krachlo, tak se ozvu a odvolám akci, jinak se kdykoli ozvi.
  • 0

#5 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 8:00

Owneři travel bugu mi napsali, že jsou nadšení; samozřejmě počítají s tím, že než se cesta uskuteční, bude to trvat ještě několik měsíců. Ale jsou moc rádi, že by se jejich cestovatel dostal tam, kam má. Spíše se báli, aby se někde neztratil a budou raději, když teď bude TB delší dobu stát, než aby se u někoho ztratil a misi nesplnil. Na cestování z keše do keše prý mají jiné trackably. Tak pokud se ti cesta do Černé Hory vydaří, budu potěšen i já. TB bych ti poslal pravděpodobně poštou, O. K.? Časem se ti připomenu, nebo dej, prosím, případně vědět, jak to vypadá a zda opravdu do Černé Hory pojedeš. Ještě jednom velké díky!
  • 0

#6 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 8:52

Tak bezva. Po včerejší poradě je ČH schválena, a věřím, že budu mít dostatek příležitosti výstup a celou vrcholovou misi TB zvládnout :) Takže s tím počítám. Samozřejmě se do té doby může stát cokoli, ale optimisticky věřím, že vše klapne. Navrhuji ještě zatím ponechat si TB u Tebe, třeba pro případ, že by se objevil někdo další v dřívějším termínu, a kdyby ne, tak by jsi ho poslal poštou. Já tam pojedu, jak včerejší porada ukázala, zřejmě na přelomu července a srpna.
  • 0

#7 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 8:55

Domluveno; skvělé! Moc děkuju. :)
  • 0

#8 mraci

mraci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 13:58

Ahoj Canoppy i Gygante, děkujme ještě jednou vám oběma za snahu, snad se tébéčku mise díky vám podaří. Budeme rádi za nějakou fotku i sem tam zprávu jak cesta nebo i čekání pokračuje. Přejeme Gygantově expedici hodně štěstí. PS: budou někde potom fotky nebo nějaký povídání o cestě? Rádi kouknem. Jana a Luky
  • 0

#9 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 14:49

gygant napsal/a:
ok :) tak uvidíš, jak se owneři rozhodnou. Já to taky nemůžu slíbit, jednak není ještě úplně 100% rozhodnuto, že pojedeme tam, a taky není jisté, zda se výstup podaří, ale snad vše klapne. Ono nějak zásadně dříve se tam asi málokdo dostane, ale třeba by owenerům vadilo, že Tb půl roku stagnuje... Tak kdyby z mé cesty krachlo, tak se ozvu a odvolám akci, jinak se kdykoli ozvi.

pozdravujte ji! my jsme se na ni nedostali..je to zaslíbený nádherný kraj!
  • 0

#10 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 14:58

Doufám, že se vše podaří, už se teším, ale s respektem, a fotky pro zájemce a nějakou reportáž pak nebude problém dodat :)
  • 0

#11 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 15:11

gygant napsal/a:
Doufám, že se vše podaří, už se teším, ale s respektem, a fotky pro zájemce a nějakou reportáž pak nebude problém dodat :)

my bychom moc rádi..díky!
  • 0

#12 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 15:18

Ahoj, hlásíme se s tyncad jako první náhradníci, pokud by gygantova mise jakkoli selhala :D. Jelikož jsme "na volné noze", počkám, až tyncad dorazí z plánovaného last minute pobytu od moře a okamžitě vyrážíme na Expedici Albania 2013. Cílem je neplánované putování po Albánii s pouze dvěma jasnými cíly, a to zdolání vrcholů Golem Korab a právě Zla Kolata. Vyrážet budeme ve druhé dekádě srpna, takže pokud náhodou TB do té doby nesplní svůj náročný a zároveň smutný úkol, rádi mu pomůžeme. Navíc ho případně po návratu mohu osobně předat v Jablonci ownerům, bo to mám téměř za barákem ;)
  • 0
Vložený obrázek

#13 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 16:28

No vida, tak už se na TB stojí dokonce fronta. :) Mám radost, že jste se ozvali už dokonce dva, kteří cestujete do Černé Hory, a že po mém odkazu na toto vlákno se ozvali i samotní owneři TB. Vypadá to, že mise opravdu bude úspěšně splněna. ;)
  • 0

#14 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 22:15

Haló, haló, důležité hlášení!

Prosím každého, kdo se chystá ještě letos na horu jménemZla Kolata, aby se mi ozval, tady nebo přes SZ!! Na Zlou Kolatu jsem sice šplhal, ale nedošplhal - podrobnosti můžete najít v listingu travel bugu - odkaz naleznete v prvním příspěvku tohoto tématu.
Ponosil jsem ho pak ještě po Dolomitech, ale sezona ještě nekončí a ještě se tam možná někdo chystáte. Případně pokud o nějakém kačerovi s tímto záměrem víte, naveďte ho prosím ke mně.

Pozor, pozor!

Pokud se nikdo takový nenajde, tak prosím, pokud se chystáte na nějakou zajímavou horskou výpravu, tak i pak se mi ozvěte. Je mi velkou ctí, že mi byl tento TB svěřen a že jsem mohl napsat část jeho historie, a rád se o něho ještě postarám a někam ho vezmu, ale myslím si, že je už i čas na změnu nositele.
  • 0

#15 Jetobida

Jetobida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 9:32

Zdravim, s cestou do Černé Hory resp. na Zlou Kolatu bohužel nepomůžu. Ale v případě zájmu bych mohl TB vzít na jiné zajímavé místo. Na přelomu září - října jedu do Maroka, sice ještě nemáme přesně plán co a jak, kam se který den podíváme, ale už teď můžu říct, že se určitě pokusíme zdolat Džabal Tubkal. Takže v případě zájmu jsem k dispoziciB)
  • 0

#16 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 10:56

Jetobida napsal/a:
Zdravim,

s cestou do Černé Hory resp. na Zlou Kolatu bohužel nepomůžu.

Ale v případě zájmu bych mohl TB vzít na jiné zajímavé místo. Na přelomu září - října jedu do Maroka, sice ještě nemáme přesně plán co a jak, kam se který den podíváme, ale už teď můžu říct, že se určitě pokusíme zdolat Džabal Tubkal. Takže v případě zájmu jsem k dispoziciB)


Tak to je nádhera! - prioritní je mise na Kolatu, tak to nechme ještě chvíli otevřené, a pokud se nikdo v dohledné době neobjeví, tak bychom se domluvili, že by jsi se stal nositelem prstenu, eh, tohoto TB, pokud budeš chtít.

Samozřejmě, i ostatní, pište ještě ev. nabídky!
  • 0

#17 Jetobida

Jetobida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 11:03

Ok:) jsem připraven, když se nenajde "vhodnější" horal:p
  • 0

#18 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 11:14

Jen zdravíme milovníky Černé Hory, v pátek tam taky odjíždíme, do Durmitoru, Prokletije jsme zažili před dvěma lety a byla to nádhera, Zla Kolata ale zůstala nedobyta! Ať se mise podaří! :-)
  • 0

#19 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 18:31

navečer trochu nahoru
  • 0

#20 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 22:21

Tak po pár dnech ještě oživení otázky, nechystá se někdo ještě letos na tuto horu? Jinak bude předáno Jetobidovi :) nebo Jetobídě? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama