Přejít na obsah


Fotka

TB - Známá poloha,ALE....


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Filipovi_41771

Filipovi_41771

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:25

Rádi bychom se zeptali zkušenějších kačerů co dělat,když TB někdo vyzvedne z keše ,s tím že mu pomůže dál,normalně udělá log že ho vyzvedl,má ho samozřejmě v držení a TB není určen do sbírky.Má ho už více jak měsíc doma,nekomunikuje a přitom loguje další keše (tedy nemarodí,neumřel neodcestova atd.)Předpokládáme že se asi nic dělat nedá ale jen se ujišťujem ,že ho asi máme oželet. Díky za odpovědi.
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:31

Snad jedině ho vytrvale bombardovat mailama .... :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:35

Měsíc? Někdy i půl roku. A vyzvedával jsem ze své keše TB, který stál víc než rok a měl být úplně jinde. Nemáte váš TB velký? Ty dlouho stojí, protože se nikam nevejdou.
  • 0

#4 Filipovi_41771

Filipovi_41771

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:46

TB je klasika a do regularu v pohodě.Spíš nám vadí,že neodepisuje.
  • 0

#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:53

Jestli je to Čech, dal bych sem jeho nick, třeba ho někdo zná.
  • 0

#6 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 10:57

To je zatim naprosto v klidu. Mesic neni zadna doba. Ja obcas mam trackables jeste dele, nekde to zalozim, pak to casem najdu, pustim dal, nic se nedeje. Klidne mu napis slusnej mail a tim ho popozenes, ale jestli je to normalni aktivni fungujici kacer, nemusis se myslim o svuj trackable bat.
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 11:05

Dle tohoto logu se zjevně zná s veveruska.zuzka a tam už by snad neměl být problém domluvit se.
Jinak co jsem koukal, tak obvykle posunuje putovní předměty tak do týdne, kde je tady problém nevím.
  • 0

#8 Filipovi_41771

Filipovi_41771

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 11:19

OK Díky za rady.
  • 0

#9 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 11:27

Já mám jeden GC od 12.1., sice jsem parkrat od te doby byla na lovu, ale samy mikrovky ve mestech, a vyhled na nasledujici mesic nevypada o moc lepe :(
  • 0

#10 Filipovi_41771

Filipovi_41771

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 11:36

JJ Tomu samozřejmě rozumíme,ale když ti majitel napíše tak odpovíš. Je to o tý komunikaci. Ale v pohodě. V zásadě jste nás uklidnili,tak tomu dáme čas. Třeba se ozve ,nebo i TB rozjede :-)
  • 0

#11 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:17

Na druhou stranu je zase lepší, pokud leží v šuplíku u kačera, který jej pak vloží třeba i po delší době do pěkné kešky, než když ho hned vloží do první po ruce, ze které se hned ztratí. Také rád plním úkoly cestovatelů a vyhledávám je. A už mnohokrát se mi stalo, že jsem je vložil někam, odkud zmizeli, protože jsem chtěl dodržet pravidla. Teď je raději jen protahuji a čekám třeba delší dobu, až natrefím na skrýš, která mi připadá bezpečná.
  • 0

#12 bob..bob

bob..bob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 1:00

Taky máme GC TB3W9TX u kačerů už delší dobu a doufáme, že ho pošlou dál. Bohužel nereagují a tak můžem jen čekat. Máme kopii, ale nechceme se unáhlit aby pak neběhali 2 stejné GC po světě.
  • 0

#13 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 5:51

U neodpovidani je casto taky problem, ze si zalozi ucet na docasny email nebo shranku nectou, pripadne ji maji preplnenou a zprava se jim vubec nedoruci. Bohuzel tohle GS nema vubec osetrene a nikdo se nedozvi, ze zprava ani nedosla... ...stejne tak jako GS neresi, ze emailova adresa uz neni platna.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama