Přejít na obsah


Fotka

Potápěčský event 2013 - CITO AMERIKA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
134 odpovědí na toto téma

#101 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2013 - 20:50

Slanecek napsal/a:

Tak to jste zlaty. Slibuju, ze jestli me vezmete dolu, budu kazdych pet minut hlasit, kde jsem.


Pry dostanes na krk GPS vysilacku :))
  • 0

#102 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2013 - 21:09

A mimochodem, kdyz to sectu a podtrhnu, tak zajem je nasledovny: Potapeci: 33 lidi Nepotapeci: 101 lidi Zajem o CWG: 114 kousku Zajem o exkurzi do stol: 102 lidi Takovy zajem jsme ani necekali. Tak snad se to vse zmakne :)
  • 0

#103 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2013 - 22:36

A to nás už zhruba 60 bylo ve štolách na eventu v červnu - bylo to super, máte se na co těšit. Jen podle situace ( byli jsme ve štolách krátce po větších deštích ) je dobré mít sebou holinky, v jedné části štol bylo vody nad kotníky. Na ponor už jsem se ani nehlásila, když jsem viděla, kolik nepotápěčů už je přihlášených.
  • 0

#104 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 8:07

Přátelé, moc se na Vás všechny těšíme. Máme přislíbené tři instruktory, takže chceme pokrýt všechny nepotápěče, kteří jste se přihlásili. Tudíž můžete přijít všichni. ;) PARKOVÁNÍ - primárně se bude parkovat venku na parkovišti u lomu! Pokud pro potápěče s výstrojí nebude stačit dole kapacita pro auta, jsme schopni kdyžtak zajistit odvoz věcí dolů k vodě a zpět.. Ale prosíme potápěče, abyste se pro auta dolů seskupili a pokud jedete spolu, jeďte tam jedním autem. Nebo se i domluvte nahoře, že to hodíte do jednoho auta.. Místo je omezené. Prohlídky do štol jsou zatím domluveny tři po dvou hodinách. Možná se povede ještě jedna kvůli množství zájemců, ale uvidíme. Určitě ale kdo chcete do štol, tak si vezměte hlavně čelovku nebo jiné světlo a oblečení, které lze případně lehce ušpinit, dobré boty. Další info kdyžtak dodáme. Jinak na místě bude k dispozici mobilní WC pro tuto akci, tak apeluji na všechny, abyste nechodili za roh někam do štol apod. a udržovali jste všeobecný pořádek!! Akci zdar! :)
  • 0

#105 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 8:48

Daily napsal/a:
Přátelé, moc se na Vás všechny těšíme. Máme přislíbené tři instruktory, takže chceme pokrýt všechny nepotápěče, kteří jste se přihlásili. Tudíž můžete přijít všichni. ;)


Uf... Tak to se mi ulevilo. Diky, ze jste zabojovali. Tak ja na oplatku upecu kolac.
  • 0

#106 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 8:52

no při tom počtu potapěčů/nepotapěčů tam bude u ohně asi pěkná strkanice .. nevím kolik z nich si uvědomuje jaká tam bývá kosa tou dobou .. až sundají neopren :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#107 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 8:59

Jéé no tak to si necháme líbit :)) už se těšíme, mňam :)

Slanecek napsal/a:

Uf... Tak to se mi ulevilo. Diky, ze jste zabojovali. Tak ja na oplatku upecu kolac.


  • 0

#108 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:01

Orxion napsal/a:
no při tom počtu potapěčů/nepotapěčů tam bude u ohně asi pěkná strkanice .. nevím kolik z nich si uvědomuje jaká tam bývá kosa tou dobou .. až sundají neopren :D


Ještě že mam sucháč :) ale taky jsem na to ráno myslela, že když bude pršavo a bude chladněji, tak všechny prohlásíme za otužilce :)
  • 0

#109 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:04

jo mimochodem ajk to plánujete ohledně rozvržení lomu, dáte potapěče i nepotapěče volný přístup do lomu, nebo to nějak oddělíte? protože tipuju že prvních řekněme 10 lidí si užije skvělou vodu a všichni další to budou mět kalnější a kalnější, hlavně tam kde se budou pohybovat nepotapěči ... zní to možná diskriminačně, ale nechcete nepotapěče uzavřít do te malé lagunky za mostem vedle a jen ty co zvládnou plavat rovně pouštět dál? (dá se říct že ten most dole to rozděluje na velkou a malou část)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#110 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:12

ad stop stav pro nepotapěče .. to je myšleno na všechny lidi, nebo jen na ty co si chtějí vyzkoušet potápění? pokud se to týká jen těch nepotapěčů co chtěji do vody a ostatní stále se můžou přijít podívat, tak bych to tam možná doupřesnil
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#111 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:33

Orxion napsal/a:
ad stop stav pro nepotapěče .. to je myšleno na všechny lidi, nebo jen na ty co si chtějí vyzkoušet potápění? pokud se to týká jen těch nepotapěčů co chtěji do vody a ostatní stále se můžou přijít podívat, tak bych to tam možná doupřesnil


Je myslím relativně jasné, že se jedná o ty, co se chtějí podívat do vody, protože tam jsou určité kapacity... Co se týče rozmístění nepotápěčů, to se zatím řeší. Dole se udělá provizorní plato a na to se bude naplavávat po hladině a s nepotápěči půjdou instruktoři po vyvázání dolů. Potápěčům se dá logbook jinam.
Podle mne, si to tam zkopou sami potápěči, protože nepotápky půjdou kolmo dolů k platu a zpět.. Kam se co umístí, to se rozhodne po průzkumném ponoru, kde to bude nejvhodnější z více hledisek..
  • 0

#112 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:38

no právě že není, sem to poslal kamarádce kačerce a ona říkala že by se tam ráda podívala, ale prý je tam stopstav pro nepotápěče a ona že se potápět nechce :-D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#113 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:41

Orxion napsal/a:
no právě že není, sem to poslal kamarádce kačerce a ona říkala že by se tam ráda podívala, ale prý je tam stopstav pro nepotápěče a ona že se potápět nechce :-D


Noo, nevim jestli cetla pozorneji listing, ale je tam uvedeno u poplatku za vstup nasledujici:
- potapec
- nepotapec, který pujde pod vodu v doprovodu instruktora
- nepotapejici se doprovod
Vsude se nepotapec uvadi v souvislosti s potapenim s instruktorem. Jasnejsi uz to asi byt nemuze :)
  • 0

#114 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 9:50

Ještě ohledně vypůjčení výstroje na místě (i pro Orxiona). Při tomto eventu to prakticky nebude možné, za to se omlouváme, ale nepotápěčů je hodně a výstroje a lahví málo. Foukání tam zřejmě nebude, takže jsme nuceni vydržet s tím, co máme. Proto prosím všechny, aby si výstroj někde vypůjčili od kamarádů apod. a přijeli už s ní.
  • 0

#115 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 10:06

ok dík za info
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#116 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 13:26

No, jdu lepit tu díru co mám v sucháči ;) Včera mě zima na Borku docela nemile upozornila, že jsem přes léto nějak vyměkl ;)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#117 Daily

Daily

    Dailynka

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 14:01

sovidoupe napsal/a:
No, jdu lepit tu díru co mám v sucháči ;)
Včera mě zima na Borku docela nemile upozornila, že jsem přes léto nějak vyměkl ;)


Ale zas se držíš svého hesla :)
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.
A vymrznutí pod vodou je takovej extrémnější nepozitivní zážitek :) který si pamatuješ :D
  • 0

#118 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 16:19

Daily napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
No, jdu lepit tu díru co mám v sucháči ;)
Včera mě zima na Borku docela nemile upozornila, že jsem přes léto nějak vyměkl ;)


Ale zas se držíš svého hesla :)
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.
A vymrznutí pod vodou je takovej extrémnější nepozitivní zážitek :) který si pamatuješ :D

Ba ne, nepozitivní bylo jen to, že jsem to zimou neudržel a trochu si zatopil a musel ten neoprén doma vyprat ;)
Jinak trocha zimy je jen pozitivní, tělo člověk musí trénovat ;)
Kolega, který tam šel taky v mokrém už to měl trochu za hranicí, prý už skoro nemohl zimou ovládat inflátor, ale to nám dole vědět nedal (pořád ukazoval OK), taky mu došel vzduch (funěl jako lokomotiva což mu tepla taky nepřidalo), takže dokončoval ponor s jediným z nás, který měl sucháč a dvojče...
Ale jinak to bylo parádní, proplaval jsem si warťase, pneumatiku i autobus, i do podvozku jsem hlavu strčil a to všechno díky tomu, že jsem se nebál, že roztrhnu sucháč :D
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#119 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 16:44

sovidoupe napsal/a:
... prý už skoro nemohl zimou ovládat inflátor, ale to nám dole vědět nedal (pořád ukazoval OK), taky mu došel vzduch ...


A co brejle? Ty si nezapomnel?

Kdyz to ctu tak jsem si nejak vybavil z filmu Jak utopit doktora Mracka tu scenu jak se u vysehradsky skaly potapeli do toho autobusu :D
  • 0

#120 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 10:49

Ahoj, sháním někoho, kdo nemá buddyho. Budu sám, tak bych se s někým potopil :-) EDIT: Buddyho už mám :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama