Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#241 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2014 - 10:40

Jestli se ptáš na tu předchůdkyni, tak je (byla) to Dragonova GC16R8H, viz log http://www.geocachin...f9-05bb65ff85f8

ale ta nebyla za plotem


  • 0

#242 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2014 - 16:13

ale ta nebyla za plotem


To jsem taky nikdy netvrdil.
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#243 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2014 - 19:07

Díky, Dragonovy keše jsem bohužel už nějak nezažil... :-/

Taková jeho zajímavě osudová byla GC13D94, ani dodnes nevím jestli tu památku opravdu někdo zničil nebo je to záležitost běžná...


  • 0

#244 Crazy Dancers Praha

Crazy Dancers Praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2014 - 8:25

ale ta nebyla za plotem

Původně ano. :-)


  • 0

#245 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1996 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2014 - 14:09

GC55WZ0 - owner zrušil regularku sloužící jako CWG směnárna (ta coby X let bezproblémová keš samozřejmě stále je na místě) aby o pár metrů vedle založil T5 mikro. Karma funguje, nevydržela ani do publikace.


  • 1

#246 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 18 July 2014 - 17:22

GC55WZ0 - owner zrušil regularku sloužící jako CWG směnárna (ta coby X let bezproblémová keš samozřejmě stále je na místě) aby o pár metrů vedle založil T5 mikro. Karma funguje, nevydržela ani do publikace.

Vtipalku, upřesnuji 3 dny po uložení a publikaci :).


Tento příspěvek byl upraven od Ladvanice: 18 July 2014 - 17:22

  • 1

#247 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2014 - 21:32

Tohleto vypadá na něco pro tebe: GC4X99F. Možno uzavírat sázky, jestli skončí v archivu nebo ne :D.


  • 0

#248 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2014 - 7:10

Vzhledem k tomu, jaký je ten zakladatel podivný "pavouk", se vůbec ničemu nedivím. :unsure: Dle mého nevydrží a pokud ano, nikdo z ní nadšený nebude.


  • 0

#249 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2014 - 10:03

Dobré ráno z Prahy, máme zde dvě tradičky dva metry od sebe: odarchivovanou GC11K2B a nově publikovanou GC58GPY. Na místě je nejspíše jen jedna krabička.


  • 0

Kam jsi zase strkal ruce?


#250 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2014 - 16:58

:D tak ta odarchivovaná publikovaná je super...tohle prostě píše sám život, šup s ní do bookmarku B)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#251 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2014 - 7:30

GC55WZ0 - owner zrušil regularku sloužící jako CWG směnárna (ta coby X let bezproblémová keš samozřejmě stále je na místě) aby o pár metrů vedle založil T5 mikro. Karma funguje, nevydržela ani do publikace.

 

 

Vtipalku, upřesnuji 3 dny po uložení a publikaci :).

 

Vtipalku - publikována 18.7., "FTF lovci" nenašli 18.7. Nebyla ani krabice, ani logbook, jen nějaký předmět jako FTF prémie, což není keš. "FTF lovci" dodali vlastní logbook bez krabičky a celou taškařici prohlásili za nález. Ještě svoje honibodovství maskují starostí o ostatní, aby tam, proboha, někdo nelezl zbytečně. Trapárna (kterou by např. lakus nikdy neudělal). A owner to přikrejvá.


  • 4

#252 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2014 - 8:31

Přidáno několik dalších zajímavostí B)

 

Zde zmíněná hamerská kaplička, která měla po změnách atributy brodění, kočárek, T4 a nakonec byla i ukradena hned po publikaci

 

Pak karma keš "Kde jsi", která dostála svému jménu a FTF lovci se skutečně ptali "kde jsi?"...nakonec to vyřešili po svém...

 

K čemuž celkem navazuje keš U Smisku - GC54RT9 která byla bleskurychle archivována po smršti smáznutých logů samotným autorem. Člověk by čekal od autora s 1 nálezem nějaký jedovatý plivanec s hromadou chyb, ale nakonec si člověk u rozborky geocachingu docela početl :P

 

Těším se na další osudovky ;)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#253 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1044 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2014 - 8:49

K čemuž celkem navazuje keš U Smisku - GC54RT9 která byla bleskurychle archivována po smršti smáznutých logů samotným autorem. Člověk by čekal od autora s 1 nálezem nějaký jedovatý plivanec s hromadou chyb, ale nakonec si člověk u rozborky geocachingu docela početl :P

Bohužel po přečtení logů mám pocit, že největší provinění ownera byl jen ten jeho jediný nález. :unsure:

I když logy samozřejmě mazat neměl.


  • 0

#254 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2014 - 8:54

Ono to bude spojení obou - jediný nález a hromada smazaných logů. Podle všeho se s takovým autorem revívr nedomluví, tak rovnou zakročil. Až pak se celkem rozkecal :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#255 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2014 - 6:34

Ono také dávat mikrokeš do lesa? To je přece velká ostuda.  :D


  • 0

#256 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2014 - 14:20

Tak zase jedna klasika nasi dnesni omladiny GC5BX8M


  • 0

#257 soskrotch

soskrotch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2014 - 15:29

Ahoj všichni,

 

chtěl jsem moc poděkovat za tohle vlákno o osudech krabek. Dnes jsem tomu věnoval velkou část pracovní doby. Jsou moc zajímavé. Je super že se člověk díky těmto informacím může stále vzdělávat. Jelikož jsem s Geocachingem na začátku, doufám, že se k některým i dostanu osobně.

 

díky


  • 3

#258 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2014 - 14:12

V mých končinách se moc keší hodných tohoto tématu nevyskytuje (naštěstí, i když, pozorný hledač by jistě našel), ale tahle by mohla: GC56J9A. Publikace "omylem", změna typu, špatný vzoreček, RW nezměnil souřadnice včas,...tudíž archiv byl jistě nutný. Inu, pohádky konec to nebyl. Jednu keš nahradila druhá: GC59CCD. Nevěřili byste, opět ta samá chybka ve vzorci! A protože mi FTFka nejsou souzena, padlo ono odhalení na mě. Naštěstí už u téhle byl obrat k lepšímu v řádu hodin, tudíž po dohadech, že chybu rozhodně nemám já, ale owner (když vám finálka vychází doprostřed pole, asi je někde problém...) byl vzorec upraven a nyní žije poklidný životem...snad to tak alespoň vypadá. Happy end :) (ač bez mého FTF...)


  • 0

#259 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2014 - 16:28

Ač jsem včera psal, že u nás je vcelku klid, vzpomněl jsem si na loňskou lapálii s keškou ve vedlejší vísce. Owner, prvozakladatel, mne požádal o betatest. Po měsíci vyměňování emailů se konečně dopracoval ke schůdné keši a ne mikrovce na vyloženě hnusných místech. Ovšem, nějak jsem nepředpokládal, že zapomene pozměnit souřadnice v listingu, tudíž byla keš podle mapy o kilometr jinde. :D A vůbec, můžete si přečíst popublikační diskuzi sami: GC4GM54.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 08 September 2014 - 16:29

  • 0

#260 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2841 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2014 - 22:16

Do Té sbírky - jeden příběh, co se uzavřel GCJQVY a podobný, co se otevírá GC5D082


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama