Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#381 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 10:28

Nevím, nevím, že vás to baví... Do Plzně vzkazuji jednu otázku: Máte to zapotřebí?


  • 3

#382 Jirka O.

Jirka O.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 10:35

Zřejmě došlo k promazání logů nebo trpím logoslepotou :D. Můžeš nám, prosím, přiblížit, co se tam vlastně stalo, že keš šla do archivu?

Ono i pro nás místní není jednoduché pochopit vždy o co jde. Ale někdo to tu zhruba pospal: dvě skupiny si vadí a postupem času se více či méně provokují a obviňují. Pro nás ostatní je to spíše jen otrava. Už se tomu nedá ani smát. Sám si absolutně netroufám posuzovat, kde je či není pravda, pokud to vůbec jde. Myslím, že je to vše jen na škodu.


  • 6

#383 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:17

Když se podíváš pořádně, zjistíž, že to neni na stejným místě, ale o kousek dál - na jiný lezecký stěně ve stejným městě. Takže předpokládám, že revírník je v tom nevinně - k publikaci došlo o pár tejdnů později a on fakt nemůže nosit v hlavě čas a náplň všech eventů, co za posledních čtvrt roku publikoval. Tohle se mu zřejmě v žádnejch kolizích nezobrazuje.

Že je to vzdorakce, určená pro stejnou cílovou skupinu za účelem odtažení účastníků z dřív publikovanýho eventu, což je ještě podtrženo parafrázováním prvního listingu, to je samozřejmě svinstvo, my ovšem nevíme (a osobně ani moc nechci vědět), co tomu předcházelo. Každopádně to nápadně připomíná tahanici dvou tříletejch fracků o kyblíček.

 

Ajta krajta, mea culpa, mea maxima culpa! Pravdu díš, Jacko. Jak jsou ty listingy prakticky stejné, nenapadlo mě ověřit si souřadnice. Taková základní chyba, když už se chci k něčemu vyjadřovat.

 

V tom případě si sypu popel na hlavu, omlouvám se reviewerovi, ale to, že obě strany zaslouží nakopat do zadku, zůstává v platnosti.


  • 3

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#384 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:22

Asi se mu nelíbil ten posunující se text, který není na první pohled vidět, a který "objasňuje" proč tu byla založena nová keš na místě bývalé finálky, kterého si díky animaci při publikaci keše nevšiml. 

 

Ten text je "na hraně", já osobně bych ho nechal, být RW. Ale tohle je na dotyčném RW.

Je to přesně podle toho názoru z té FB skupiny - obě skupiny si dělají naschvály a tohle pošťuchování nesvědčí nikomu... Předpokládám, že si po publikaci stěžoval někdo v textu dotčených kačerů...

Na hrane to je, pro me by to asi bylo spis kousek za hranou a taky bych nemel chut jako reviewer tohle schvalit. Na druhou stranu, kdyby me jako reviewra owner te puvodni mysterky kde doslo ke zverejneni finalky, pozadal o zmenu typu kese na tradicku a posun souradnic na misto finalniho umisteni a v listingu by mel komentar proc uz to neni mysterka, bez vahani bych mu vyhovel a ani by nemusel delat scrollujici text. To by neslo chapat jako provokace, ale pouze jako uvedeni kese do souladu s realitou, tedy jako prirozeny vyvoj kese. I slapnout do babovicky se da s eleganci a nadhledem, coz se tady zjevne nepovedlo.


  • 2

#385 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:44

Ono tady evidentně nejde o změnu na tradičku. Mysterka byla zřejmě posunuta (jako BM ji nevidím) a na její místo byla plácnuta tradička. Zbytek je ale jasný. Provokace. Ale mám pocit, že kdyby ten text nebyl běžící a nenavážel se tak do jednoho konkrétního, mohlo to projít. V kolizi to není a bylo by o krabičku víc. Před rokem jsem v Plzni byl a na tyto keše se díval, nešel jsem ale na ně. Nechtělo se mi to luštit a posbíral jsem radši pár jiných.


  • 0

#386 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:45

Takže se můžeme těšit na další dva eventy třeba u Nekmíře, kde by proběhla zároveň historická rekonstrukce bitvy?

Nicméně myslím, že by se hodně kačerů přišlo podívat i na jeden společný u pivka, kde byste zakopali válečnou sekeru.


  • 0

#387 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:57

Mame tu vic nez veselo. Tak nejak Tomas ma pravdu. Rozhodne si nenecham libit kdyz nekdo siri lzi, pomluvi a nenavist vuci me osobne a schovava se pod anonimitou internetu. Aspon se umim pod svuj nazor a kese podepsat. ;)
...
Z me strany byl Kacer 007 posledni vytvor a zacinam skupinu (Kacer 007) ignorovat. At si siri lzi, pomluvy, atd. kde chti.

...a hlavně být názorově konzistentní!  :D

 

https://www.youtube....h?v=9WfFD37Phps

 

Pro mne v rámci zachování duševní pohody z toho vyplývá: žádné tyhle mysterky se nenamáhat ani luštit, ztráta času...


  • 1

#388 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 11:58

Ono tady evidentně nejde o změnu na tradičku. Mysterka byla zřejmě posunuta (jako BM ji nevidím) a na její místo byla plácnuta tradička. Zbytek je ale jasný. Provokace. Ale mám pocit, že kdyby ten text nebyl běžící a nenavážel se tak do jednoho konkrétního, mohlo to projít. V kolizi to není a bylo by o krabičku víc. Před rokem jsem v Plzni byl a na tyto keše se díval, nešel jsem ale na ně. Nechtělo se mi to luštit a posbíral jsem radši pár jiných.

Prave ze nejde, a to je prave ta chyba.


  • 0

#389 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 12:06

... i na jeden společný u pivka, kde byste zakopali válečnou sekeru.

Jestli si dobře vzpomínám, ten pokus už tu byl, dojednávala to tuším Zvědavka a k ničemu to nevedlo, spíš to od té doby eskaluje <_< .

 


  • 0

#390 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 13:14

Možná zástupcům obou stran doporučte, ať zkusí jinou hru. Že by se jako vzájemně pošťuchovali, provokovali a dělali si naschvály někde naprosto jinde, aniž bychom byli nucenými diváky. :(


  • 1

#391 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 13:23

...kde by proběhla zároveň historická rekonstrukce bitvy?

A co třeba nějak takhle? :D


  • 0

#392 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 13:29

To už radši takhle.


  • 3

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#393 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 15:01

Mně přijde na osudu té keše "zajímavé" hlavně to, jaký poměrně malicherný důvod vedl k tak radikálnímu kroku, jakým je zamčení listingu.

Všechny ty ostatní tahanice mi přijdou celkem nezajímavé.


  • 1

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#394 3*2=7

3*2=7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 21:12

...a hlavně být názorově konzistentní!  :D

 

https://www.youtube....h?v=9WfFD37Phps

 

Pro mne v rámci zachování duševní pohody z toho vyplývá: žádné tyhle mysterky se nenamáhat ani luštit, ztráta času...

Koukma ze umis skvele chytat za slova. Vysvetleni: Bylo to mysleno tak ze kdyz se nekdo do me bude navazet ze si to nenecham libit. Ale v tomhle pripade s tim koncim at si pise kam chce co chce. Nema cenu se s tim clovekem dal bavit kdyz mu neverim ani nos mezi ocima. Pripadne reagovat na dalsi fake ucty na gc a fb.

 

Ohledne osudu kese jsem si to se Soptedem ujasnil. Sice nesouhlasim s tim ze patri do archivu ale jeho nazor respektuji. Tak kes je pro me uzavrena vec. Radeji zalozim nejakou poradnou tradicku nez tohle ;)


  • 1

#395 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 23:09

Mám pocit, že paní to vystihla poměrně přesně.


  • 1

#396 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 15:39

Jestli si dobře vzpomínám, ten pokus už tu byl, dojednávala to tuším Zvědavka a k ničemu to nevedlo, spíš to od té doby eskaluje <_< .

 

Musím upřesnit, že jsem díky notifikacím četla, co jeden ze zkušených a věkem ne zrovna pubertální kačer vyvedl u původní mysterky - zveřejnění souřadnic v logu se mi ani trochu nelíbilo ( kdo z vás by měl jiný názor, pokud by se jednalo např.o vaši keš, která vás stála při přípravě minimálně nějaký čas? ), navíc to udělal s odůvodněním nebo spíš výmluvou, že owner mu neodpověděl na mail, ale ve skutečnosti to byl opět on, kdo nebyl schopný ani napsat správně adresu ( náhoda nebo jen výmluva pro zveřejnění souřadnic, možná úmyslné vzhledem k jejich vztahům? ). Tak jsem svůj názor pomocí WN napsala - ownera neznám (i když si teď už od té doby občas napíšeme ) a hříšníka jsem jen párkrát někde potkala, čili jsem byla opravdu osobně nezaujatá a nestranná, JEN se mi nelíbilo zveřejnění souřadnic mysterky. Navrhla jsem, aby se pánové sešli a věc si vyříkali. Také jsem napsala, kdo by se v tomhle případě měl podle mého názoru komu omluvit s lahvinkou v ruce, protože takové věci se prostě nedělají. Možná kdyby se to povedlo někomu s pár nálezy, ale zkušený kačer?

Podobné setkání a uzavření míru navrhl navíc  i někdo z místních......

Ovšem je škoda, že Sopdet většinu nebo možná i všechna WN u původní mysterky smazal, jak ho jako revírníka respektuji, tak s některými jeho názory nesouhlasím a mazání WN logů je jeden takový bod. Myslím si, že z WN byla krásně vidět historie dění kolem keše, třeba v SM kraji se podobné věci nechávají a kdokoliv si tak může udělat svůj názor - už jsem se takhle párkrát pobavila jak nad keší od začátečníka, kterou marně v určitém lesíku hledali kačeři s pár tisíci nálezy, vtipně hledání glosovali a BF tak objevili několik jiných keší před publikací :D tak třeba nad Honzákovým eventem..... Až se se Sopdetem potkám, moc ráda bych si s ním o mazání WN popovídala a přimluvila se za zachování, ono se to vyskytlo i u některých eventů v Plzeňském kraji, kde kačeři psali vtipně, nic špatného se nedělo.....až se tam přimotal bohužel jeden kačer od nás z jihu s nějakými nadávkami, owner ( vlastně také z jihu, ze sousedního okresu ) si právem stěžoval a bylo smazáno vše bez rozdílu. Škoda, některé WN byly jak vtipné tak výchovné. :)

K tradičce, která vznikla jako vzpomínka na původní mysterku, bych také přistupovala jinak - nevidím na ní nic špatného, naopak mi text přišel jako neškodný a vystihující situaci, přišlo mi to jako lehce vtipná reakce bránící se osoby. Přehlédla jsem nějaké napadání? Nevím, ale archivace mi přijde zbytečná, možná stačila dohoda o úpravě textu? 

 

Jinak každý kraj má své, kdybych vám vyprávěla, co se děje na jihu... :D Ale není nad to si udělat po osobní zkušenosti názor sami. ;) Řada lidí k tomu došla a tak tu máme jednoho ownera, co fňuká, že mu lidi nechodí na eventy a v anouncementech napadá jiné, o které je zájem ( jojo, jsme divní, že máme rádi návštěvní = vzdělávací a hospodské :wub: ). Že by to mohlo souviset s programem nebo osobou ownera si nepřipouští.......


  • 2

#397 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 17:50

A co třeba nějak takhle? :D


Koukám, že máme podobný "kulturní rozhled". :) Ještě než jsem to rozklikl, tak jsem tušil co v odkazu najdu :)
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#398 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 20:24

Koukam ze Nemci se toho neboji  :o 

http://coord.info/GC6AEQH


  • 1

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#399 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 22:17

NATO-ID required. Nedávno to určitě platilo pro úplně všechny keše v Afghánistánu - jsou jen na základnách.

Cvičně jsem si luštil nějaké tamní oddychové mysterky.


  • 1

Klidně se rozčilujte.


#400 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 8:15

tady to vypadá, že owner si poslal keš omylem do archívu sám a teď je z toho zmaten (jak by napovídal ten otazník u maintenance)

http://coord.info/GC6BB9C


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama