Přejít na obsah


Fotka

neloguje zase někdo hromadně od stolu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 22:29

Přišly mi logy datované v červenci loňského roku, dokonce jeden dvakrát na stejné keši, která je teď ukradená. Ten duplicitní smažu, ale nepřišlo to i někomu jinému? Nick nepíšu, pokud je to jen opožděné logování, nechám to být.
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 23:10

Jestli tě to tak bere, zkontroluj logbook. Co jiného k tomu říci?
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 26 February 2013 - 23:35

Nebere mě to. Jen si vzpomínám na ten splašený GSAK, co přes noc zalogoval půl republiky. Pokud to není ten případ, nechám to být, případně se dotyčného zeptám. A logbook nezkontroluju, psal jsem že byl ukraden i s keší.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2013 - 0:03

Červenec je ještě dobrej. Já před chvíli dologoval srpen a to nejsem v kolektivu nejopožděnější...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#5 XaoS

XaoS

    XaoS.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 12:19

ad honny: To mě těší, že nejsem jedinej, co mám s logováním potíže. Jsem nedávno dologoval pár desítek keší s asi měsíčním zpožděním. Před vánocema jsem logoval nějaké skoro s dvouměsíčním a jeden owner mi smazal log, že je to moc pozdě a keška pryč, a on to nemá jak zkontrolovat :-( Tak jsem mu napsal podrobnosti o keši, aby věděl, že jsem tam byl, a už se neozval. Jsem zvědavej, jestli ji vůbec obnoví, už je přes čtvrt roku disable. Nejhorší na tom je, že to byla dost povedená keška, to mě na tom docela mrzí.
  • 0

#6 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 12:53

Mně zbývá dologovat ještě várku kešek z konce srpna, kdy jsem toho nalovil nějak trošku moc naráz (oblast Liberecko/JBC). Nicméně všechny kešky i zápisy v logbooku si fotím, tak snad nebude problém. Jednou jsem logoval asi desítku kešek 3 roky dozadu, kdy jsem na ty 3 roky s geocachingem seknul. ;)
  • 0

#7 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 13:10

Moje drahá polovička sice se mnou loví, ale už je pak líný si to zalogovat. Jednou za čas (cca jednou za tři čtvrtě roku) si vzpomene, že by si to teda jako mohl dopsat. V současné době to činí okolo 150 keší mezi roky 2010 a 2013. :)
  • 0

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 14:24

Tak abych to vysvětlil, bylo to v pořádku. Ten dotyčný se až po pořízení mobilu s mapami začal divit, proč je nemá na mapě jako nalezené a začal je dodatečně logovat. A ten dvojnásobný log byl taky v pořádku, zřejmě ho napsal, zrušil a napsal znovu. Dva maily, ale jen jeden log u listingu.
  • 0

#9 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 14:33

Ehm, naše mladá taky momentálně má zalogováno naposled na konci srpna, i když mezitím leccos ulovila (chodí zásadně se mnou, takže mám přehled). Připomínám, pošťuchuju, ale zatím se nezadařilo ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 14:52

no jo... ja mam naposled zalogovano na webu loni v breznu... ;) m.
  • 0

#11 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 14:55

to já, když náhodou nemůžu na dovče zalogovat, tak pak mám depku, že loguju s týdenním spožděním :) holt každý to bere jinak
  • 0

#12 strekill

strekill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 16:35

Gresaci: Asi tak :D. Když jsem přijel z Chorvatska, tak první co bylo, tak jsem šel zalogovat :))
  • 0

#13 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 16:41

Tak zjišťuju, že jsem asi magor, co kdykoli když přijde z lovu, první co dělá, sedne k GC.com a loguje a loguje, dokud vše nezaloguje :-) (přednost má snad jen pobyt ve vaně :D)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#14 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 21:19

MirexCZ napsal/a:
Tak zjišťuju, že jsem asi magor, co kdykoli když přijde z lovu, první co dělá, sedne k GC.com a loguje a loguje, dokud vše nezaloguje :-) (přednost má snad jen pobyt ve vaně :D)


Taky loguju hned co přijdu domů, snad jen jednou jsem logovala až druhý den a už jsem z toho byla na nervy ;) Jsem zatím takovej nováček/nadšenec, takže plná dojmů si to chci při logování "znova užít" :D Ale třeba až budu mít odloveno přes 3 tisíce keší ... kdo ví ;)
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#15 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 22:06

Také se snažím nálezy zalogovat co nejdříve. V poslední době se mi stalo, že jsem logoval s třídenním zpožděním a už jsem z toho byl celý nervózní. :) Logování později, než za - dejme tomu - týden, deset dní od nálezu, považuji vůči ownerovi za neslušné.
  • 0

#16 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 8:28

A tak já jsem hlavně i v logách dost ukecanej (což jsem i mimo logování B) ) a snažím se tam dostat "příběh", pokud nějaký byl - a to se musí začerstva :-) Po týdnu se ty keše už nějak pletou, i jak šly za sebou, a než napsat jen TFTC, to si radši ruku useknu :-)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 8:56

Taky loguju hned, jak se vrátím domů. Jen na dovolené to vázne a to si pak píšu do sešitu co jsem našel, kdy to bylo, co jsem tam vyměnil a nějakou poznámku, abych měl z čeho napsat log. Často se mi ale stává, že mi k nějakému travelu přijde několik logů, že v keši není. Tak počkám třeba měsíc a pak ho zlikviduju. A najednou přijde i několik měsíců opožděný log s tím, že dotyčný loguje třeba jen jednou za nějakou dobu.
  • 0

#18 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 10:18

MirexCZ napsal/a:
A tak já jsem hlavně i v logách dost ukecanej (což jsem i mimo logování B) ) a snažím se tam dostat "příběh", pokud nějaký byl - a to se musí začerstva :-) Po týdnu se ty keše už nějak pletou, i jak šly za sebou, a než napsat jen TFTC, to si radši ruku useknu :-)

Není mi jasné proč tenhle mirexuv post dostal dva mínusy..?
  • 0

#19 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 10:26

MirexCZ napsal/a:
Po týdnu se ty keše už nějak pletou, i jak šly za sebou, a než napsat jen TFTC, to si radši ruku useknu :-)

Mně se to taky plete. Proto si v adrake nakliknu alespoň prázdný log, uložím a v Geogetu je mam pak pěkně srovnané, ale kvůli TFTC si ruku neřežu. Když má moje básnický střevo dovolenou, zbaběle se k němu uchýlím.
  • 0

#20 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1771 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 10:56

Já si taky nález označím v a:Drake hned u krabice, rovnou si tam přečtu i datum a čas, ať vím, co napsat do logbooku. Tak mám všechno připravené i s pořadovým číslem nálezu a jen to pošlu na web jako field notes (přímo z telefonu) a pak v PC dopíšu zbytek. Když je toho málo a mám čas a chuť, zaloguju rovnou z telefonu, třeba zrovna včera jsem to stihl cestou v autobuse. Jako ownerovi je mi celkem jedno, jak logují ostatní. Když mi přijde log několik měsíců zpátky, neřeším to.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama