Přejít na obsah


Fotka

nový reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 20:26

Ahoj. Předně se musím omluvit, že tenhle post píšu z rubicka a ne z moraviana, ale nějak si nemůžu vzpomenout na heslo :-) Taky se mi nechce zakládat nové vlákno, když už tohle existuje a dost symbolicky ho založil můj největší obdivovatel :-) Vlastně ani pořádně nevím, co napsat. Jednoduše se to dá shrnout tak, že se opravdu blíží můj revírnický konec. Ještě potřebuju dodělat pár nedokončených věcí, ale nové kešky už by měl schvalovat hlavně kolega Tobias. Myslím si, a kolegové se mnou jistě budou souhlasit, že jsme vybrali velmi dobře a tak nějaké zemětřesení z hlediska schvalování kešek určitě nečekejte. No a co se mého odchodu týče, není to věc, která by se zrodila včera, je to něco o čem jsem přemýšlel už delší dobu a co postupně dozrávalo. Jde o to, že jsem revírničením, stejně jako mí kolegové, strávil spoustu času a tím vědomě i nevědomě zanedbával některé jiné věci a zájmy, ke kterým bych se chtěl teď vrátit. Stejně jako se těším, že mě zase bude bavit kešky lovit, přece jenom jako reviewer má člověk kešek plné zuby a to poslední, co by ve svém zbývajícím čase chtěl dělat, je jít je hledat. S drtivou většinou kačerů se mi spolupracovalo dobře a ve skrytu duše doufám, že tomu tak bylo i naopak. To bohatě převýší pár negativních zážitků, které jsou sice vidět nejvíc, ale naštěstí tvoří jen zanedbatelnou část celku. Proto bych chtěl poděkovat všem, co to se mnou vydrželi ty skoro celé 2 roky (velký obdiv a respekt patří Sutechovi a Pitrisovi, kteří už schvalují mnohem déle) a popřát vám vše nej do dalšího geoživota. Zvláštní dík pak patří všem betatesterům, kteří mi hodně při revírničení pomohli. Další část poděkování musí také logicky mířit k ostatním kolegům, ať už současným nebo minulým, kteří mě hodně naučili a v případě potřeby byli ochotní za mě zaskočit. A last but not least – samozřejmě nesmím zapomenout na muffinku, která doma přetrpěla ty leckdy nekonečné večery před počítačem. Rád se s vámi budu setkávat na keškách i eventech, i když už ne jako moravian, ale pouze jako rubick. P.S.: Tobiasovi přeji vše nej do jeho práce, co nejvíce hezkých kešek a co nejméně rýpalů ;-)
  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2013 - 22:11

Aranyafëa napsal/a:
Tak Moraviane díky za vše a šťastný lov!

Už se někde zveřejnilo, kdo je vlastně Tobias? Myslím kačerský nick.

Dej mu taky chvilku klidu v anonymite :D
Moraviane, uzij si ten duchod ;)
  • 0

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 9:46

petulinka1 napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
Už se někde zveřejnilo, kdo je vlastně Tobias? Myslím kačerský nick.

Dej mu taky chvilku klidu v anonymite :D


Já být reviewrem, tak bych se snažil zůstat v anonymitě co nejdelší dobu by to šlo.
  • 0

#24 Saturnin

Saturnin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2013 - 10:21

Vítej mezi důchodci :) S tvými slovy naprosto souhlasím. Revírničení je služba pro komunitu a věčně se to dělat nedá. Ale třeba nás Dark Lord přesvědčí o opaku ;) No a Tobiasovi přeju pevné nervy. Užívej Pavle zaslouženého odpočinku!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama