Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3604 odpovědí na toto téma

#3481 Bonifácek

Bonifácek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2016 - 9:28

..Ale já archivovaným krabičkám body neberu: 1/mrzí to ownera ............

Když někdo keši (třeba archivované) odebere dříve udělený FP, jak se to owner dozví? - To mu přijde upozornění, že ten a ten konkrétní kačer FP odebral?


  • 0

#3482 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2016 - 9:41

Ne, nepřijde mu nic. Upozornění nechodí, ani pokud je FP přidělen, ani když je odebrán.
Owner si toho prostě "musí všimnout."
 


  • 0

#3483 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2016 - 10:26

Když bod udělím tak ho už neodebírám, ani mě nenapadlo že by to mohlo jít.


  • 0

#3484 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 13 March 2016 - 13:40

Když někdo keši (třeba archivované) odebere dříve udělený FP, jak se to owner dozví? - To mu přijde upozornění, že ten a ten konkrétní kačer FP odebral?


Pokud budu mluvit sám za sebe, vždy si toho všimnu. Domnívám se, že každý nebo téměř každý owner toto sleduje...Na peoject-gc.com si na to lze nastavit i notifikace, které přijdou při udělení/odebrání FP bodu (placené členství)
  • 2

#3485 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2016 - 17:25

Další krásný log  :  D.Z.P.K. !!!

 

Přeložil jsem si to jako :Další  ZKURV...POSR... KEŠKA ??? 


Tento příspěvek byl upraven od jilovak: 14 March 2016 - 17:26

  • 5

#3486 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1458 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2016 - 17:34

Hnus je to prznění slov, ale já bych si to přeložil jako DÍKY ZA PĚKNOU KEŠ.


  • 1

#3487 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2016 - 9:46

Je fakt, že se mi často stává, že napíšu, že uděluji FP a zapomenu na to, většinou si to uvědomím po zalogování, ale ne vždy. Určitě bych se nezlobila, kdyby mi owner napsal, druhá věc je to, že často přehlídnu nějaký email :-/. Sama za sebe bych ale asi o FP nepsala. A nebo jo, pokud bych ho fakt chtěla. Nevím :D

Archivovaným je neodebírám, jednou jsem je ocenila, to že jednou ta keš zmizí je věc druhá. Neberu totiž FP ani moc jako nějaký ukazatel pro ostatní, spíš další vyjádření toho, že se mi ta keš vážně líbila a že to asi udělá radost ownerovi.


  • 6

#3488 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2016 - 12:10

Mě zamrzelo odebrání bodu jen jednou. Krásný log, v něm zmíněný a přidělený FP. Po půl roce FP odebraný, ačkoli nadšený log zůstal stejný; s dotyčným jsme nijak nekomunikovali a pokud vím, ani jsme se nikdy nepotkali. Keš je stále stejného provedení a na stejném místě, nebyla od přidělení bodu ani na chvilku Disable.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#3489 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2016 - 14:32

Další krásný log  :  D.Z.P.K. !!!

 

Přeložil jsem si to jako :Další  ZKURV...POSR... KEŠKA ??? 

 

 

Hnus je to prznění slov, ale já bych si to přeložil jako DÍKY ZA PĚKNOU KEŠ.

 

DZPK , DZK , TFTC , T4TC,  a další obdobné zkratky pro mne jedno jsou.

Všechny mají stejný význam, a logující mi takto sděluje: "Jsem ignorant, a ty a tvoje keš, mi nestojí ani za pár slov."


  • 14
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#3490 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2016 - 14:46

Tak nějak to beru taky :(


  • 0

#3491 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2016 - 18:41

Pokud budu mluvit sám za sebe, vždy si toho všimnu.


Tak to já si ty počty nepamatuji a odebrání FP si nemám šanci všimnout. Buď máš ty notifikace nebo máš fotografickou paměť.
  • 2

#3492 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 9:49

DZPK , DZK , TFTC , T4TC,  a další obdobné zkratky pro mne jedno jsou.

Všechny mají stejný význam, a logující mi takto sděluje: "Jsem ignorant, a ty a tvoje keš, mi nestojí ani za pár slov."

 

A přitom to není takovej problém se trochu rozepsat.

 

DZPKNPMKNSPMPVJCWGATBUFBAZO  

 

(Děkuji za pěknou keš na pěkném místě. Krabička nás svým provedením moc pobavila, vyměnili jsme CWG a TB, udělujeme FB a zdravíme ownera) :D


  • 6

#3493 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 10:04

A přitom to není takovej problém se trochu rozepsat.

 

DZPKNPMKNSPMPVJCWGATBUFBAZO  

 

(Děkuji za pěknou keš na pěkném místě. Krabička nás svým provedením moc pobavila, vyměnili jsme CWG a TB, udělujeme FB a zdravíme ownera) :D

 

Už jsem se chtěl chytat za hlavu, ale naštěstí jsem si všimnul smajlíka. :-)


  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#3494 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2739 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 10:17

 

(Děkuji za pěknou keš na pěkném místě. Krabička nás svým provedením moc pobavila, vyměnili jsme CWG a TB, udělujeme FB a zdravíme ownera)  :D

 

Jo, a někdo si přečte, že jste vyměnili TeraByte, který uděluješ na FaceBooku :-)

 

Ať žijí zkratky.

Chápu je v SMSce, ale v logu na webu? Proč. Čeština je přece tak krásná. A ještě ji prznit něčím jako T4TC? To znamená co? Ty 4 to chtějí? :-)


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 16 March 2016 - 10:18

  • 1

#3495 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 10:39

 

Ať žijí zkratky.

Chápu je v SMSce, ale v logu na webu? Proč. Čeština je přece tak krásná. A ještě ji prznit něčím jako T4TC? To znamená co? Ty 4 to chtějí? :-)

 

Pro mne, jakozto vlastnika krabicky, je ta zkratka T4TC velmi cenna. Neb podle teorie informace nese informaci, ze s krabickou je vse vporadku (jinak receno, nevim co bych psal, neb krabicka je cela, logbook je suchy a je tam dost mista a maskovani je bez problemu, misto je normalni a nicim se nelisi od prumeru) a jakozto vlastnik ten email prectu za 1sekundu. Takze 30 e-mailu T4TC prectu za minutu a na tom 31 kde se konecne nekdo rozepsal ze zastavil a poctu si.


  • 2

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#3496 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 14:55

Ještě znám zkratku OJD, kterou si často říkám, když keš nemůžu najít.


  • 0

#3497 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 14:59

Ještě znám zkratku OJD, kterou si často říkám, když keš nemůžu najít.

OJD=Opouštím, Jdu na Další...nebo tak nějak


  • 2

#3498 SvenWiersen

SvenWiersen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 15:44

Nedavno jsem to TFTC videl vysmajlikovany (jako na displayi). Zrejme se nekdo rozhodl ziskat badge za dlouhe logy, ale rikal si, ze zacit kvuli tomu psat je tezsi, nez do logu kopirovat rastr ze smajlu :rolleyes:


  • 0

#3499 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 18:20

Teorie relativity platí i co se týká logů. :)  ;)

Už kdysi mě někdo upozorňoval, že mé dlouhé logy možná působí některých masochisticky založeným ownerům radost, ale na druhou stranu přivádí část kačerů ne do deprese, ale přímo do stavu zoufalství, když si u keše chtějí pomoct počtením v NĚKOLIKA posledních lozích a rolují a rolují a skoro už usínají.....a stále zvědavčí log :D s podrobným popisem dne, úvahou o nesmrtelnosti chrousta, obsahem piknikového košíku. :wub: Jo, těžký život je těch, co přichází po mně. :D Ale zase občas mě nečekaně na oplátku překvapí milý mail od ownera navštívených keší s poděkováním za příznivé a dlouhé logy. Tak se v tom vyznejte!  :rolleyes:

PS: Jo a zkratky TCTC a TFTE používám i tak - prostě když je log už moooc dlouhý a nezbývá moc místa  :D  nebo když chci poděkování zdůraznit, tak první je obvykle značně rozvitou větou a druhé zkratkou.

Závěrem: Devět z deseti kačerů varuje: pokud nechcete upadnout do depky, nečtěte zvědavé logy! ;)

 

PS2: Ještě existuje obzvlášť odolná sorta ownerů  :wub: , která se dokonce těší a při setkání ptá, kdyže to konečně zavítám na jejich keše a počtou si v dlouhém logu! ( Mno, Miroslave R., slibuji, že snad letos tvou odolnost otestuji, i když je to kousek cesty. :D )


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 March 2016 - 18:24

  • 2

#3500 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1075 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2016 - 19:11

Teorie relativity platí i co se týká logů. :)  ;)

Už kdysi mě někdo upozorňoval, že mé dlouhé logy možná působí některých masochisticky založeným ownerům radost, ale na druhou stranu přivádí část kačerů ne do deprese, ale přímo do stavu zoufalství, když si u keše chtějí pomoct počtením v NĚKOLIKA posledních lozích a rolují a rolují a skoro už usínají.....a stále zvědavčí log .......

Safra skoda, ze nemas nejakou svoji cache, hned bych ji navstivil abych zas mohl popustit uzdu fantazii. Kdysi jsem casto narazel na hranici 4000 pismen :blink: a kdyz jsem chtel neco vypustit, tak to neslo a nezbyvalo mne nic jineho nez napsat "be continue" a pokracvovat poznamkou a zas tech 4000 pismen a zas "be continue" a... :rolleyes: . Tes se, az zalozis cache :P .


  • 2

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama