Přejít na obsah


Fotka

Hledání ukončených eventů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Filip74

Filip74

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 9:24

Prosím může mi někdo poradit? Potřeboval bych někde dohledat info o ukončeném eventu v Chomutově ze dne 09.03.2013. Děkuji za radu
  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 10:56

Filip74 napsal/a:
Prosím může mi někdo poradit? Potřeboval bych někde dohledat info o ukončeném eventu v Chomutově ze dne 09.03.2013. Děkuji za radu

A nepleteš si to? Je krajně nepravděpodobné, aby někdo poslal do archivu včera konaný event, ten si ještě ani všichni nestihli zalogovat. To bybylo hodně divný. Buď byl event zrušen a nekonal se vůbec, nebo jsi napsal špatně datum.
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 11:05

noe1 napsal/a:
A mohl by mi prosím člověk hodnotící v 9:49 mou odpověď vysvětlit, s čím nesouhlasí a proč je můj předešlý příspěvek podle něj odpad?

Jen tak pro zajímavost :-)))))


Já to říkám pořád, že to nemá být anonymní:D mimochodem jak jsi zjistil že to bylo v 9:49?
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 11:17

noe1 napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

Filip74 napsal/a:
Prosím může mi někdo poradit? Potřeboval bych někde dohledat info o ukončeném eventu v Chomutově ze dne 09.03.2013. Děkuji za radu

A nepleteš si to? Je krajně nepravděpodobné, aby někdo poslal do archivu včera konaný event, ten si ještě ani všichni nestihli zalogovat. To bybylo hodně divný. Buď byl event zrušen a nekonal se vůbec, nebo jsi napsal špatně datum.


I to se stává - viz archivační log.

Archive Archive 09/03/2013

Dávám EVENT do archivu pač již proběhl..stále se můžete logovat..

Zájemci o eventové CWG - pište do 17.3.2013 na e-mail: @seznam.cz počet CWG abych věděla kolik jich mám ještě doobjednat.. Děkuji Wochy.

Chyba. Bezprostředně po skončení eventu se má disablovat.
Archivovat se má po zalogování většiny účastníků, obvykle za 4 týdny by měl jít do archivu bez ohledu na opozdilce.
  • 0

#5 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 11:17

prazskychytrak napsal/a:

noe1 napsal/a:
A mohl by mi prosím člověk hodnotící v 9:49 mou odpověď vysvětlit, s čím nesouhlasí a proč je můj předešlý příspěvek podle něj odpad?

Jen tak pro zajímavost :-)))))


Já to říkám pořád, že to nemá být anonymní:D mimochodem jak jsi zjistil že to bylo v 9:49?

Dle mého je hodnocení taky hloupost,protože si tu někteří grafomani vyjadřují svoje vzájemné antipatie:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama